Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.04.24 13:52

Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
 Nuomonė apie buldogus 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Nuomonė apie buldogus
Įdėjau nuotraukų į bitės forumą, ir štai kokio komentaro susilaukiau :lol:

http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f ... 1322775131

2007.05.25 16:14
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na zmones sakyciau visai net patys nesupranta ka sako. Ir tokius komentarus galetu tik sau pasilaikyti. Tai kiekvieno zmogaus skonis , kokie jiems sunys patinka ar ne, taip kad ner cia ko juos bjauroti ir sakyti kad anglu buldogai negrazus , invalidai ir pan.

2007.05.25 16:42
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pasipildžius to paties žmogaus komentarams, belieka tik numoti į jį ranka... O aš dar norėjau, kad šitas žmogus dresuotų Pinkį... Gerai, kad taip su juo ir nesusitikom....

2007.05.25 16:46
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pinkis rašė:
Pasipildžius to paties žmogaus komentarams, belieka tik numoti į jį ranka... O aš dar norėjau, kad šitas žmogus dresuotų Pinkį... Gerai, kad taip su juo ir nesusitikom....

Tai jau tikrai gerai,kad su juo nesusitikot,o tai butu dar uzmigdes"is gailestingumo" :lol: .O pagal komentarus zmogelis sakyciau i sektanta nesa :lol:

2007.05.25 16:52
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:evil: Toki zmogu reiketu neleisti net prisiartinti prie sunu jei jis taip bjauroja sunis. Jei jis yra dresuotojas 8O , ir dar taip kalba,tai nezinau....

2007.05.25 16:52
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai aš nežinojau, kad jis taip kalba. Sakiau telefonu, kokios veislės šunį reiktų dresuoti. Nieko nesakė, kad nesiims ar panašiai. Nesusitikom, nes vis užsiėmęs. O dabar te tau :wink: tokie komentarai..

2007.05.25 17:05
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pinkis rašė:
Tai aš nežinojau, kad jis taip kalba. Sakiau telefonu, kokios veislės šunį reiktų dresuoti. Nieko nesakė, kad nesiims ar panašiai. Nesusitikom, nes vis užsiėmęs. O dabar te tau :wink: tokie komentarai..

Tiesiog nereikia kreipti demesio i tokius komentarus, as ne pirma karta stebiuosi jo komentarais, tokio briedo priraso, kad net slykstu skaityti, gerai, kad yra modai ir ilgai tokie postai neuzsibuna.
Pamegininsiu viena is ju pakartoti, tai buvo skirta vienaj is moderatoriu.

Tu stora karve, veisi kazkokias peraugusias ziurkes(kiek suprantu tai apie levretes ir dabar tiksliai neatsimenu, bet panasiu stiliumi apibudino ior vilkogaudzius) nelysk kur tau nereik, ar kazkas tokiu stiliumi.

Taigi ar verta kreipti i visa tai demesi?

2007.05.25 20:00
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Beja, kiek žinau Grafukas pats anglą augina. Kartais jo nuomonė būna žiauri, bet aš sutinku su juo. Aišku, jo nuomonė išsakoma labai jau tokiais.. na nžn ne švelniais ir ne per labiausiai priimtinais būdais, tačiau juk tai tiesa.. Juk šunys, kurie išgyvena max iki kokių dešimties metų, o normaliai šešis ar aštuonis.. Juk tai veislė kuri tikriausiai turi daugiausiai jai būdingų ligų ir pan. Man tai tiap pat žiauru. Aš juos myliu be galo, bet šiaip nekenčiu žmonių kurie taip pasityčiojo iš gyvybės ir sukūrė anglą.

2007.05.25 21:36
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare rašė:
Beja, kiek žinau Grafukas pats anglą augina. Kartais jo nuomonė būna žiauri, bet aš sutinku su juo. Aišku, jo nuomonė išsakoma labai jau tokiais.. na nžn ne švelniais ir ne per labiausiai priimtinais būdais, tačiau juk tai tiesa.. Juk šunys, kurie išgyvena max iki kokių dešimties metų, o normaliai šešis ar aštuonis.. Juk tai veislė kuri tikriausiai turi daugiausiai jai būdingų ligų ir pan. Man tai tiap pat žiauru. Aš juos myliu be galo, bet šiaip nekenčiu žmonių kurie taip pasityčiojo iš gyvybės ir sukūrė anglą.

Gintare sutinku, kad a.b ne sveikuoliai, bet yra aibe kitu veisliu su yvairiom problemom, net nebandysiu vardinti, bet netgi tokios veisles(is paziuros sveikos) kaip labradoras ar doberis turi savu "pribumbasu" o ka jau sneketi apie tokius medzioklius kaip taxai. Taigi...

2007.05.25 21:42
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O Jus pasidomekit kiek problemu turi kad ir tie patys vokieciu aviganiai,nepatikesit 8O

2007.05.25 21:57
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
. Aš juos myliu be galo, bet šiaip nekenčiu žmonių kurie taip pasityčiojo iš gyvybės ir sukūrė anglą.[/quote]

Na jeigu taip yra galvojama, tai tada kaip ir mes patys zmones esame pasityciojimas, nes zmones irgi turi "defektu" ir ivairiu ligu, ar ne? :roll:

2007.05.25 23:13
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Nu manęs niekas neįtikins, kad anglų buldogai yra sveiki šunys. Na, imant iš esmės veislę. Vokiečių aviganiai mūsų (tėvų) šeimoje buvo auginami nuo tiek kiek save pamenu ir tikrai nepamenu jokių įgimtų problemų. Vis gi nesakykit, kvėpavimas, karščių nepernešimas, sąnarių problemos, ALERGIJOS, akys, žodžiu kiekvienas galas, dar taip pat koks šuo kitos veislės negali išsiprausti pats sau intymios vietelės ar pvz. susikergti ar vaikus natūraliai gimdyti.. . Mano nuomonė yra tokia, kad anglai yra ligoti šunys ie nėra jiems lengva gyventi. Jei jau lyginat Vokiečius su anglais, tai kokia tikimybė, kad įsigyjus vokietį turėsi jį ligoniuką, viena gal iš šimto. O kokia tikimybė įsigijus anglą, kad jis bus ligotas? Viena iš penkių ar dešimties. Tai vėlgi, tik mano nuomonė ir grafukui aš pritariu. Na, tiesiog pasityčiojimas iš šuns. Man tiesiog jų pačių gaila. Taip, visos veislės turi savų pliusų ir savų trųkumų. Bet anglai tų trūkumų turi aibe, nu tikrai daugiau nei normalus kitas šuo turi. O ką jau kalbėti apie proporcijas šuns ir svorį. Vienžo, nuomonė mano kategoriška. Tikrai daugiau tokio šuns nebenorėčiau turėti, gaila žiūrėti kaip kankinasi. Ir greičiausiai jokio veislinio šuns nebeimčiau.

Semai, su visa derama pagarba Jums, manau visai į lankas nuvažiavot ;)

2007.05.26 09:18
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Turiu minty, kad anglų buldogai be dokumentų, ty jų kopijos:} yra atsparesnės ir mažiau išlepę bei galintys turėti problemų už išpopintus ir išveistus grynuolius. Jei taip grubiai išreiškus minty (žinia, savo šuns taip nepavadinčiau ir kitam neleisčiau), kad bent jau visada taip teigiama, kad dvarniaškos kur kas labiau gajos ir atsparios nei veisliniai.

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.05.26 12:59
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare rašė:
Vis gi nesakykit, kvėpavimas, karščių nepernešimas, sąnarių problemos, ALERGIJOS, akys, žodžiu kiekvienas galas, dar taip pat koks šuo kitos veislės negali išsiprausti pats sau intymios vietelės ar pvz. susikergti ar vaikus natūraliai gimdyti.. . ...... Man tiesiog jų pačių gaila. .......... Tikrai daugiau tokio šuns nebenorėčiau turėti, gaila žiūrėti kaip kankinasi.

Gintare, kaip suprantu Jus cia isvardijot SAVO buldogu ligas? Kodel primetat tai visiems, jei Jums nepasisieke , tai juk nereiskia kad kas antras buldogas toks ligotas? O kuriam suniui patinka karsciai? Ir gimdyti jie gali naturaliai puikiausiai, dar pasakyciau kad yra buldogu kurie dalyvauja puikiai sportinese varzybuose ir uzima prizines vietas neziurint i tai kad jie Anglu buldogai "invalidai" :lol: ...Alergijos..., akys..., tai pogalais maista pasirinkit normalu, o ne kaulus (atsiprasau kad vel ta pati, bet ....) Isjungiu, nes toj prasides necenzura ...
P.S. Lawyeris Jusu mintis tai pilnas "pravalas" NEPRADEKIT :!:

2007.05.26 13:23
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pritariu, kad ne visi a.b. yra ligoti ar pan., manau jums, Gintare, paprasciausiai nepasiseke. Manau Jusu nuomone kategoriskai pasikeistu, jei turetumete sveika buldoga, kuris mato vet'a tik darant skiepus. O tokiu tikrai yra nemazai. Turiu dabar jau 5 anglus ir (thu thu thu) tikrai jokiu sveikatos problemu neturim. Manau, kad turime dekoti tiems zmonems, kurie dave mums angliukus. Tikrai dabar neisivaizduociau gyvenimo be sios veisles. Kaip ir kiekviena veisle, ji turi savo problemu, bet tinkamai maitinant ir priziurint, ju galima isvengti (nesakau apie genetines).
Cia aisku yra tik mano nuomone.

2007.05.26 14:39
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume