Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.06.22 13:51

Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
 Nuomonė apie buldogus 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Nu zmones, skaitau ir nezinau ka jums ir atsakyti. Man asmenishkai A.B. yra graziausi ir nuostabiausi. Jokios kitokios veisles nenoreciau, neziurint i visus trukumus, nors as tu trukumu ir nematau. O serga ji (musu mergaite) ne ka daugiau uz mane. Buna problemikiu, bet cia jau yra musu zmoniu kalte, kad dodame netinkama maista, nesuderinom apkrovos ir isivaizduojame, kad taip yra gerai.
As visom keturiom uz buldogus. :roll:

2007.05.26 15:22
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare rašė:
Nu manęs niekas neįtikins, kad anglų buldogai yra sveiki šunys. Na, imant iš esmės veislę. Vokiečių aviganiai mūsų (tėvų) šeimoje buvo auginami nuo tiek kiek save pamenu ir tikrai nepamenu jokių įgimtų problemų. Vis gi nesakykit, kvėpavimas, karščių nepernešimas, sąnarių problemos, ALERGIJOS, akys, žodžiu kiekvienas galas, dar taip pat koks šuo kitos veislės negali išsiprausti pats sau intymios vietelės ar pvz. susikergti ar vaikus natūraliai gimdyti.. . Mano nuomonė yra tokia, kad anglai yra ligoti šunys ie nėra jiems lengva gyventi. Jei jau lyginat Vokiečius su anglais, tai kokia tikimybė, kad įsigyjus vokietį turėsi jį ligoniuką, viena gal iš šimto. O kokia tikimybė įsigijus anglą, kad jis bus ligotas? Viena iš penkių ar dešimties. Tai vėlgi, tik mano nuomonė ir grafukui aš pritariu. Na, tiesiog pasityčiojimas iš šuns. Man tiesiog jų pačių gaila. Taip, visos veislės turi savų pliusų ir savų trųkumų. Bet anglai tų trūkumų turi aibe, nu tikrai daugiau nei normalus kitas šuo turi. O ką jau kalbėti apie proporcijas šuns ir svorį. Vienžo, nuomonė mano kategoriška. Tikrai daugiau tokio šuns nebenorėčiau turėti, gaila žiūrėti kaip kankinasi. Ir greičiausiai jokio veislinio šuns nebeimčiau.

Semai, su visa derama pagarba Jums, manau visai į lankas nuvažiavot ;)

Gintare su visa pagarba jums,po jusu postu man visiskai nesuprantama, kodel jus laikot bullka?

2007.05.26 19:46
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
KKK rašė:
P.S. Lawyeris Jusu mintis tai pilnas "pravalas" NEPRADEKIT :!:

ne pravalas, o nemaža dalis teisybės. Jei reiks ir pradėsiu ir pratęsiu ir pats pabaigsiu.

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

Paskutinį kartą redagavo Lawyeris 2007.05.26 19:54. Iš viso redaguota 1 kartą.

2007.05.26 19:51
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Lawyeris rašė:
KKK rašė:

ai ai ai, kas galėtų paneigt? Ir tik nereik man čia aiškint.

Manau, kad tamstai nelabai kas ka aiskins, nes jus gi teisuolis :mrgreen:

2007.05.26 19:54
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai, kad mano nuomonė nesutampa su Jūsų, tai nereiškia , kad reikia tapti priešais ar pradėti blogiau bendrauti. KKK- aš jų kaulais nešeriu, paskaitykite paskutines mintis mano apie tai kuo aš juos šeriu. Bull - aš juos auginu todėl, kad pirma įsigijau o tik vėliau supratau kas čia per veislė, kokie jos pliusai ir minusai ir pan. Juk neišmesiu, neužmigdysiu, nepaliksiu dabar miške kai pamačiau kas čia tokio ar panašiai, jie yra, jie dabar mano 'vaikai' aš juos myliu ir viskas :) Dar kartą kartojuosi, tai ,kad mano nuomonė nesutampa su Jūsų tai nereiškia, kad jūs blogi o aš gera ar priešingai. Tai tiesiog mano nuomonė ir tiek. Jums kiekvienas vetas pasakys, kad anglai ligų maišai. Aj, tiek to. Nesinori ginčytis :) Tiesiog pasisakiau į temą ir viskas :)

Paskutinį kartą redagavo Gintare 2007.05.26 20:02. Iš viso redaguota 2 kartus.

2007.05.26 19:55
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
BULL rašė:
Lawyeris rašė:
KKK rašė:

ai ai ai, kas galėtų paneigt? Ir tik nereik man čia aiškint.

Manau, kad tamstai nelabai kas ka aiskins, nes jus gi teisuolis :mrgreen:

Pasirodo, kartais bULL irgi būna teisus:}

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.05.26 19:57
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare rašė:
Tai, kad mano nuomonė nesutampa su Jūsų, tai nereiškia , kad reikia tapti priešais ar pradėti blogiau bendrauti.

Net minties tokios netureciau :wink: :) :) :mrgreen:

2007.05.27 10:04
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai tada gerai :)

2007.05.27 10:22
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Atvirai kalbant, vienu metu ir aš panašiai galvojau, kaip Gintarė. Sąrašas ligų didelis, o neduodie, tavo "vaikams" kokios ligos pradės lysti... Baisu dėl to. Ir kuo daugiau žinai, tuo baisiau darosi. Bet iš kitos pusės, kitos veislės šalia savęs nenoriu įsivaizduot ( ne nebent šalia buldogų :wink: ) ir galvoju, kad belieka rimtai ruoštis prieš kiekvieną kergimą ir labai stengtis objektyviai į savo veisiamus šunis žiūrėt ir kiek beįmanoma būt sąžiningam pačiam su savim. O sveikų buldogų tikrai yra. Nereiktų visų nurašyt. Tik reikia dar ir sąlygas šuniukui gyvent sveikai sudaryt. Reikia jiems ir judėjimo, fizinio krūvio, gryno oro, kaip ir visiems šunims.

2007.05.28 16:14
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Aš esu labai emocionali, kartais perspaudžiu rašydama. Suprantu, kad ne visi jie ligoniai, kaip ir vokiečiai ne visi sveikuoliai. Suprantu, kad ir sąlygos turi būti, kaip ir kiekvienam padarėliui. Žinoma, kad yra ir sveikų, kas be ko. Na, bet labai jau dažnas serga. Vien pavarčius šio forumo puslapius galima susidaryti vaizdą...

2007.05.28 19:27
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na tai kad rašom dažniau apie tai kas rūpi. Kai viskas gerai, tai ir rašyt lyg ir nėr reikalo :wink:

2007.05.29 11:08
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
Na tai kad rašom dažniau apie tai kas rūpi. Kai viskas gerai, tai ir rašyt lyg ir nėr reikalo :wink:

Čia raginimas visiems parašyti ir apie džiaugsmelius :wink: Visi kartu už save ir kitus pasidžiaugtume :)

2007.05.30 11:06
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
kelios foto iš omnitelio forumo - buldogai dalyvaujantys agility:

http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi ... kes;id=116

2007.05.30 15:40
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
kelios foto iš omnitelio forumo - buldogai dalyvaujantys agility:

http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi ... kes;id=116

...Deja, tas grazus skrendantis buldogas jau mires :(
Cia kas skaito rusu klaba yra jo seimininkes paskutines jam skirtos zinutes forume ir jo foto :cry:
http://bulldogss.com/forum/viewtopic.ph ... b698016a21

Buldogai gali viska , tik su jais reikia dirbti (nors taip pat kaip ir su kitais), gal tada bus daugiau anglu mokanciu, daugiau nei komanda "Imk!" arba "Ateik valgyt"

P.S. asmeniskai man jie patys nuostabiausi is visus sunu..., o ju kriuksejimas ir knarkimas kazkoks kitoks nei kitu, ...na negaliu uzmigti jei maze iseina is kambario :lol:

2007.05.30 17:02
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kai pas mane atsirado antras buliukas,pirmaji teko iskomandiruoti miegoti is savo lovos i kita kambari,kad antrasis neuzpavydetu,tai ilga laika ir man sunku buvo uzmigti be to kiurksejimo :lol:

2007.05.30 22:07
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: