Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.15 00:08

Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Buldogo taisyklės:) 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Musu Grozis irgi dukimo metu neturi TABU :lol: Lipa ne tik ant lovos bet ir ant galvos...Labai megsta kramtyti mano vyro ausys :lol:
Tiesa nezinau kodel,bet man ji taip nedaro :lol: Gal mano ausys nelabai skanios?! :lol:
Arba griebia jam uz nosies...na zodziu su vyru laaabai jau zaidymai "ziaurus" :lol: Daug lojimo,lakstimo ......triuksmo....
Su manimi daugiau miela ir svelni....nuprausti mane savo lezuviu tai laabai megsta,bet kas liecia kandzioti ar kramtyti,tai...niekada :wink:
Tik kazkodel paskutiniu metu kazkaip keistai elgesi:
Bunant salia,randa koki apnuoginta mano kuno gabaleli(gali buti ranka,koja,pilvas)ir laizydama elgesi kaip patinelis su kalyte 8O Naa.......Jus suprantat... :lol:
Kas cia jai uzeina?Gal rujos metas arteja,ar ka?
Nesuprantu.
Girdejau,kad taip suo isreiskia savo virsu(tipo as seiminke namie)
Ar tikrai taip gali buti?
Gal kieno kalyte panasiai elgesi? :wink:

2007.08.24 10:59
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
pas mane bachuriukas, tai jis tokius veiksmus daro kiekviena diena nuo to laiko kai tik parsiveziau namo, o jei bandai atitraukti tai kaip jis pyksta, uzgzti tik pradeda, tipo nemaisyk cia man, juk matai, kad rimtus dalykus atlikineju :lol:

2007.08.24 13:09
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:lol: Isivaidduoju kaip rimtai atrodo!!! :lol:
Musiske irgi...laaabai rimtu snukuciu tai daro :lol:
Zandykaulis i prieki ir pirmin :lol:
Ka cia be pridursi...
Gamta.... :lol:

2007.08.24 13:38
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Musu seima nusprende, kad musus grazuoliukas panas ims be jokiu cackinimusi, iskart varys prie reikalo :lol: :lol:

2007.08.24 13:48
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
maniskis irgi labai kandziojasi ir daug loja , ausis irgi pakandziot megsta , bet kazkodel irgi tik mano. zmonos ir vaiko ausu neliecia.nors ant ranku jie dazniau ima oziuka nei as.o del tu meiles priepuoliu tai maniskis dar ramus , sakau gal dar per jaunas, visgi dar '' leliukas''. :lol:

2007.08.25 10:46
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
mes Tekilute i lova imam, nes uzaugus siaip ar taip ilips pati, tai nematom reikalo kankinti suni, o siaip tai ji tokia mazyte (na gal ir nelabai visgi 7 kg) baisu rodos ja nuspausti......

2008.07.15 15:46
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
mano grazuolis manes isvis neklauso, lipa ant galvos :lol: kaip uzsaukiu jis dar labiau pradeda loti :D klauso tik draugo. Matyt as jam kaip mama, o draugas tevas :lol: tevo reikia bijot, nes mama viska leidzia :lol:

2008.07.18 10:23
Aprašymas YIM
Narys
Narys

Standartinė 
Maniškė tai tik užrėkiu iškart priglunda prie žemės, nesuprantu 7 mėnesiukai niekada į kailį nėra gavusi, tik su susuktu laikrasčiuku ir tai vyras juokiasi, kad nė nepriliečiau, o žaidimas jos tai net sunku nupasakoti, labiausiai mėgsta kai guliu lovoj prieina ir kreta visu svoriu prie mano šono aš ją nustumiu tai tada ir gurguliuodama ir biškelį urgzdama daro šuolį ir vėl krenta visu svoriu man prie šono ir laukia kada aš ją vėl pastumsiu, na po tokių žaidimų tai ne tik ji eina palakt vandeniuko, bet ir man tenka eit atsigert, nes jėgų atima :oops:

2008.07.18 17:17
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
Mes tai pievoj nusilakstom, kad jau ir vandenuka atnest reikia, nebera jegu atrodo nueit palakti, tai juokiames kad ne tik buldozke bet ir mes visa seima nuo tokiu lakstymu su svorio numesim :lol:

2008.07.22 11:31
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: