Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.16 09:36

Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
 Kai gręsia šeimynos pagausėjimas 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Kai gręsia šeimynos pagausėjimas
Čia galit pamatyt kaip turėtų atrodyt guolis kalei su šuniukais, kad ji jų nenuspaustų http://www.woodhavenlabs.com/whelping.html - žalia dėžė su bėgiais iš vidinės pusės

2006.01.18 16:37
Aprašymas WWW
Standartinė 
nu ant kiek as buka , ar jau visai pasenau :lol: , kad nedaeina man koks tos dezes veikimas , kur tuos suniukus kisti ir kur kale?kam tie begiai?as tai paprasciausiai atsedejau pora savaiciu prie guolio, o dabar jau jie garsiai rekia jei prispaudzia , tai jau ir pamiegu :D nu ta deze tai neduoda man ramybes , tikras rubiko kubikas :? net is paveiksliuko nesuprantu...matyt pasenau.....

2006.01.18 18:23
Site Admin
Site Admin
Vartotojo avataras

Standartinė 
Po tais bėgeliais (borteliais) mažiai palenda, pasistumia jei motina netyčia juos spaust pradeda. Bėgelis sustabdo stora užpakalį :D, o mažius lieka po bėgeliu neužspaustas

2006.01.19 16:17
Aprašymas
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Laba diena visiems. Turiu nuostabu anglu buldoga- hugo boss. ir turiu toki klausimeli..as laukiuos vaikelio ir nezinau kaip jis i tai reaguos,,ar jiems budinga agresija vaiku atzvilgiu? man tai ne tik suo, o draugas, todel ji lepinu ir gal laidziu per daug...migam kartu, valgom kartu...ar tai labai pavydus sunys?

2006.01.19 16:53
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Anglų buldogai kitaip dar yra vadinami šunimis auklėmis. Manau, kad tuo viskas yra pasakyta...

2006.01.19 17:32
Aprašymas
Standartinė 
pas mane anukas maziukas atsirado , tai mano buldogyte dziaugiasi juo , kai jis buna ant kito ranku , o kaip as paimu , tada atsargiai be agresijos ji bando dantukais paimti. ka ji toliaudarytu-neaisku, nes sunus atima is manes anuka ir rekia ant manes :cry: kad mano sunys man brangesni nei anukas.o su svetimais vaikais tai ji tirpsta nuo ju.o vyrui pavyduliauja.ir net persekioja ji.o ciumpa ji gasdindama uz...uz tokios vietos , kad ner kaip issireiksti viesoj vietoj :lol:

2006.01.19 21:44
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Skirmantas rašė:
Po tais bėgeliais (borteliais) mažiai palenda, pasistumia jei motina netyčia juos spaust pradeda. Bėgelis sustabdo stora užpakalį :D, o mažius lieka po bėgeliu neužspaustas

Gal "bortelis" ir aiškiau šitam kontekste, angliškai vadina "rail", tai man taip ir išėjo iškart "bėgelis".
Pirmą savaitę ir su tais "patobulinimais" miegot nelabai tenka, vis tiek baisu būna, bet kai mažiai sustiprėja, tai man tikrai šitaip yra daug saugiau, nei be bortelių. Ne kartą esu ištraukusi iš už nugaros tokį lengvai įstrigusį be jokių nuostolių :)

2006.01.20 12:48
Aprašymas WWW
Standartinė 
aciu uz paaiskinimus.kazkas jau dasuto ir man. :lol: sekanti karta reiks kazka darytis panasaus.dabar jau ir kale moka saugot ir jie patys jau stiprus , islenda rekdami.

2006.01.20 13:00
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 8 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: