Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.05.20 15:02

Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
 Dėl dokumentų 
Autorius Žinutė
Standartinė 
Rasa rašė:
Anonymous rašė:
Rasa rašė:
Tai kad kaip tik vilnieciu :) Vygantas Banys uzsieme, bet kol kas viskas stovi...

kaip tik Vygantui ir reikėtų daugiau paaiškinti kas yra su dokumentais (pasiūlymas rasai), o kas yra bedokumentiniai. Jisai tokias makles daro, kad Jums brangieji plaukai pasišiauštų nuo jo bei Teresos bei dar vienos "Nuostabiosios" veterinarės Indrės (dirba Pašilaičiuose) darbelius, taip kad chebra Jūsų vietoje šventuolių nevaidinčiau. Kaip viskas yra daroma yra visiems žinoma, o pati kaip buldogų augintoja į klubo narių sąrašus ne už ką nepriimčiau šiuos maklininkus. Tai būtų didžiausia gėda. Turbūt nėra didesnių aferistų veisėjų, kurie taip elgiasi su šios veislės "tobulinimu".

Turiu kelis klausimus sveciui: pirmas, jei jau smeiziate kazka tai sakykite kokrecius faktus ir pats prisistatykite, antras, kodel mane puolate del to kad pasakiau kad Vygantas Banys zadejo kurti anglu buldogu kluba? cia ka nusikaltimas? imkites darbo patys... trecias kas yra chebra?

Rasa aš Jūsų nepuolu, o siūlau informuoti p. Vygantą kaip gi reiktų veisti šiuos šunis, kad dar po kokių poros metų neturėtumėm paskutinės parodos freek'ų, juodu, klaikių, tiesiog nesuvokiamos veislės šunų.
Vyganto darbų faktai yra žinomi- veža angliukus iš baltarusijos be dokumentu, kažkokiu budu jie pasidaro dokumentiniai, arba superka bedokumentinius suniukus, o jo kales panasiu metu buvo pagimdžiusios šuniukus ir tiems bedokumentiniams dokumentus pripaišo, tik neupraskit manęs neteisingai, yra visokių būdų kaip tai padaryti. Jis man pats yra siūlęs dokumentus kalytei. Tai kaip? Tai skaitote yra normalu? Kas baisiausia kad jo šuniukai pastoviai serga, kartais visos vados išmirsta pas jį. O dėl jo iniciatyvos kurti klubą- tiesiog negaliu pritarti, kad toksai žmogus tai darytų, tokiu budu jam ateityje viskas žymiai paprasčiau bus- visos vadžios jo rankose bus.

Dėl prisistatymo Rasa- nematau didelės prasmės tai daryti. Buldogininkai vienas kitą pažysta :wink: Šiaip mane stebina visų veisėjų pavydumas.

2006.07.24 12:40
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na matote as tokiu dalykiniu santykiu kaip svecias su p.Vygantu neturiu. Kad suniukus superka visi zino. Bet cia lyg ir ne nusikaltimas :roll: O visa kita is anonimo lupu nera patikrinti faktai. Jei zinote ir esate nepatenkinti tai sakykite, o dabar gaunasi kad nepgrystai smeiziate.
Taip teisingai, buldogistai vieni kitus pazysta.... kalbate apie pavyda, o pats ar pati nesugebate atvirai bendrauti.
Turite faktus eikite i kluba ir rasykite pareiskima(tik ten teks prisistati :wink: ) Beje manau kad visgi LKD yra ir saziningu zmoniu :roll:
O jei rimtai tai reiketu paruosti LKD pasiulymu rinkini ir del dalyvavimo parodose ir del veisimo. Klubo irgi reikia. As siulyciau gal net prie molosu pameginti prisijungti, nes nera tokiu dideliu patriotu kluba atskira ikurti, bet cia jau atskira tema :?

2006.07.24 13:17
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Del Vygando tai simtu procentu pritariu Rasai,o kas liecia klubo steigima tai siulau nauja tema.

2006.07.24 23:29
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Reiskesi 50 procentu anglu netikra dokumentu gyvena pas mus :)) ka tada jus kalbate nesupratau

2006.07.25 08:44
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
soprano rašė:
Reiskesi 50 procentu anglu netikra dokumentu gyvena pas mus :)) ka tada jus kalbate nesupratau

Kalbame kad tokie kaip Jus daugina kazkokias baisybes ir dar garsiai purkstauja ...... jei nors kiek myletumete sia veisle tokiu nesamoniu nedarytumete :evil: o tokiu kaip jus yra ne vienas vat ir gaunasi didelis sssssss.....

2006.07.25 09:35
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tik nereikia cia bedokumentiniu suniuku trukumu aiskinti ir saipytis :twisted: Pasiziurekit y savo saunuoliu fotkes siame puslapyje ir tylekit akis nuleide. Cia tokiu pusiau buldogu pusiau bokseriu pamatysit, kad net graudu. Ir visi jie saunuoliai puikuoliai su dokumentais :P

2006.07.25 20:13
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O kas sake kad vis suneliai su dokumentais tinka veisimui? 8O
Gal seimininkai turetu sau bent kazkoki supratima apie veisle issiugdyti. O apie beveislius isvis nera ne ko kalbeti. Man rodos si tema jau issiseme :roll:
Jei perkate suni veisimui ir zadate dalyvauti parodose pirmiausia pasidomekite ka perkate, o jei isigijote draugeli sau tai ir turekite sau, o ne dauginkite baisuoklius.

2006.07.25 23:09
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
oh dieve kas pasake kad as dauginu as nieko nedarau tik myliu anglu buldogus ir viskas as neturiu kazkokia versla bet as nedaro kad kiti daro suprantat svetaine kuriau del kazkokiu verslo reklama nedarau visur ir visada ,, jei turite dokumentus tegul turekite ....cia man visai neidomu bet nekaltinkite jei nezinote as turiu du anglus viena sudokumentu kita be ...bet kiti profai ( superveislynas savininkai) abu negrazu ka tada man pardavete pries metus :))) as ne jums nekaltinu aplamai veislynam sakau aijjj galiu pasakyti kas darau babke tas ir pyksta as nedarau verslo man gerai ....

2006.07.25 23:32
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
soprano rašė:
oh dieve kas pasake kad as dauginu as nieko nedarau tik myliu anglu buldogus ir viskas as neturiu kazkokia versla bet as nedaro kad kiti daro suprantat svetaine kuriau del kazkokiu verslo reklama nedarau visur ir visada ,, jei turite dokumentus tegul turekite ....cia man visai neidomu bet nekaltinkite jei nezinote as turiu du anglus viena sudokumentu kita be ...bet kiti profai ( superveislynas savininkai) abu negrazu ka tada man pardavete pries metus :))) as ne jums nekaltinu aplamai veislynam sakau aijjj galiu pasakyti kas darau babke tas ir pyksta as nedarau verslo man gerai ....

Tada dar karta klausiu kas cia http://www.skelbiu.lt/1233200.html :?: Vat kad cia ne anglu buldogas tai tikrai :?
Pataisykite jei klystu :roll: pries pirkdami jus neskaitete literaturos apie buldogus, navaiksciojote i parodas, nesidomejote lietuvos ir uzsienio veislynais.... tiesiog nusipirkote ir tiek, tai man rodos ka pirkote ta ir turite :(

2006.07.26 08:46
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
atsprasau bet ka negaliu skelbima duoti ar visa anglu buldogai jums priklasau,,,as nevarau ant dokumentu anglu bet jus smeziate be dokumentu jus irgi turekite ka turit ir mes ka turim musu sekmes versle

2006.07.26 09:26
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O ko cia ne angliukas? Nu trukumu yra, bet dar blogesniu ir pas dokumentinius gaunasi. Na nepavyko, tai ka dabar juos visus paskandinti 8O

2006.07.26 17:55
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: