Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.18 09:52

Atsakyti į temą  [ 233 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Kitas
 Ar Lietuvoje yra geru reproduktoriu? 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O ar as sakau kad juos reiketu kergti?Ju jokiu budu negalima kergti,kadangi jie turi tuos pacius trukumus.Rasiau tik kad jie abu yra panasaus TIPO sunys.

2007.02.09 20:41
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gal ir nesakai, tiesiog man pagal ta komentara susidare toks ispudis :wink: Ir dar pasikartosiu mano galva, vienodo tipo sunis galima kergti jeigu jie be priekaistu, okitaip manau rek ieskoti atsvaros :roll:

2007.02.09 21:04
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Bull rasote:Manau kad reikia ieskoti priesingybes, tai yra ko truksta pas kale, tas turi buti idealu, ogal netgi ir perdeta pas patina.
Du krastutinumai-tikrai nerai isheitis veislynui ziurinciam toliau viena vada.Paimkim patina ir jo tarkim super didele galva, kadangi kalytes galvyte ryskiai per mazos apimties(du krastutinumai).Patinas siuo pozymiu yra visishkas dominantas AA,kalyte pagal si pozymi turi aiskiai du recesyvinius genus aa.Kas is tokio suporavimo isheina-visa vada ishoriskai paveldi dominantinio tevo ishvaizda,bet kiekvienas tampa recesyvinio geno Aa neseju.Ka tada atsirinkti ir palikti veislyne?
Zinoma,as cia rasau tik teorija,o kiekvienas pasirenka pagal situacija.Kartais gal ir verta kazka paaukoti,ka zinodamas paskui galesi atstatyti,vardan kazkokio ypatingo pozymio.Galiu dar pridurti,kad nei as nei knygos neduos kiekvienam recepto kaip elgtis kokioje situacijoje,informacija duoda tik bendra supratima,o jau savo veisimo vizija susikuriame mes patys.

2007.02.09 21:17
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Bull, butu idomu ishgirsti jusu samprotavimus apie suns tipa.

2007.02.09 21:20
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
jolanta rašė:
Bull rasote:Manau kad reikia ieskoti priesingybes, tai yra ko truksta pas kale, tas turi buti idealu, ogal netgi ir perdeta pas patina.
Du krastutinumai-tikrai nerai isheitis veislynui ziurinciam toliau viena vada.Paimkim patina ir jo tarkim super didele galva, kadangi kalytes galvyte ryskiai per mazos apimties(du krastutinumai).Patinas siuo pozymiu yra visishkas dominantas AA,kalyte pagal si pozymi turi aiskiai du recesyvinius genus aa.Kas is tokio suporavimo isheina-visa vada ishoriskai paveldi dominantinio tevo ishvaizda,bet kiekvienas tampa recesyvinio geno Aa neseju.Ka tada atsirinkti ir palikti veislyne?
Zinoma,as cia rasau tik teorija,o kiekvienas pasirenka pagal situacija.Kartais gal ir verta kazka paaukoti,ka zinodamas paskui galesi atstatyti,vardan kazkokio ypatingo pozymio.Galiu dar pridurti,kad nei as nei knygos neduos kiekvienam recepto kaip elgtis kokioje situacijoje,informacija duoda tik bendra supratima,o jau savo veisimo vizija susikuriame mes patys.

Butent siuo atveju( galva ryskiai per mazos apimties) as ir nebandyciau isgauti ekstra klases suniuku. As nekalbu apie tuos kurie ima lb gerai ir kartais puikiai.As turiu omeny gerus veisles atstovus su mazais trukumais :)

2007.02.09 21:39
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
jolanta rašė:
Bull, butu idomu ishgirsti jusu samprotavimus apie suns tipa.

Osito klausimo as nesupratau, gal galima sukonkretinti?

2007.02.09 21:40
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gerai,kad butu aiskiau parasysiu taip.Kiekvienoje veisleje yra keliu ar keleto tipu sunu.Imkim visu musu mylimus buliukus ir ishskirkim du pagrindinius tipus.Vienas tipas sunu butu tai dideli ,stambus ir sunkus sunys,tokie kaip Editos Briutas,Antverpenas.Kiti gi mazi,kompaktiski tokie kaip Rasos Borisas,Banio Torpas,ar Editos Marsas(amzino jam atilsio)
Taigi kergiant skirtingo tipo sunis ir gaunasi vidutinybes.O jeigu ir koks netuciukas islenda,tai jo vaikai tikrai bus jokie,nebus ryskaus savo tipo atstovo.

2007.02.09 21:58
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kita vertus gal ir butu galima kergti skirtingu tipu sunis,turincius stipru genetini potenciala,bandant isveisti kazka tokio vidutinio (turiu omenije tarp mano paminetu tipu),jeigu zmogus isivaizduoja butent toki idealu suni, kazkaip net ir nesigilinau.

2007.02.09 22:27
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
jolanta rašė:
Gerai,kad butu aiskiau parasysiu taip.Kiekvienoje veisleje yra keliu ar keleto tipu sunu.Imkim visu musu mylimus buliukus ir ishskirkim du pagrindinius tipus.Vienas tipas sunu butu tai dideli ,stambus ir sunkus sunys,tokie kaip Editos Briutas,Antverpenas.Kiti gi mazi,kompaktiski tokie kaip Rasos Borisas,Banio Torpas,ar Editos Marsas(amzino jam atilsio)
Taigi kergiant skirtingo tipo sunis ir gaunasi vidutinybes.O jeigu ir koks netuciukas islenda,tai jo vaikai tikrai bus jokie,nebus ryskaus savo tipo atstovo.

As is vis nelabai suprantu kodel Briutas arba Torpas statomi kaip pvz Torpas is vis suo siek tiek auksciau gero lygio su tragiska psichika kiek zinau nemazai jo palikuoniu taip pat. Briutas mano akim aiskiai buvo per ilgas ir tiesiog pasirode tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Borka man lb patinka, bet savo kales su juo nekergciau, kadangi pas ja galetu but didesnis balnas, o neuzpyk Rasa, pas Borka nugara irgi ne pyragai. Marsas taip pat man patiko, bet ausis turejai pati matyt. Taigi jei kale ir tiktu su juo kergti tai pas ja ausys neturetu tureti jokio polinkio i sunkuma.
Taigi kas liecia tipa, tai man patinka kompaktiski sunys ir ne tai svarbu ar jis lb stambus ar ne, svarbu kad viskas butu proporcinga, o ne tarkim tox variantas kai galva didesne uz suni arba atvirksciai.
T.y. mano asmenine nuomone ir patirtis neparemta jokia literatura ar kitais saltiniais, taigi kiti dalyviai galit nepriimt to uz gryna piniga, ypac tie kurie nlb seniai susidure su sita veisle.

2007.02.09 22:56
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Beja auksciau esu nurodes svetaine ir sunio varda kuris siai dienai atitinka mano ideala :wink:
Gal ir tu galetum apibudinti savaji :?:

2007.02.09 22:59
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mes kazkaip nesusisnekam.Torpa ar Briuta statau kaip pavyzdi skirtingu tipu sunu neziurint nei i eksterjera,nei i psichika,paprasciausia kaip daugeliui matytus sunis.O visa kita kalbam apie ta pati tik preinam is skirtingu pusiu.Kas liecia mano idealu suni as ji daugmaz isivaizduoju kaip 2006 WW Anastasija.

2007.02.09 23:25
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
BULL rašė:
Beja auksciau esu nurodes svetaine ir sunio varda kuris siai dienai atitinka mano ideala :wink:
Gal ir tu galetum apibudinti savaji :?:

Nuostabus suo o ir kilme ispudinga.

2007.02.09 23:46
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pridursiu dar siek tiek,as cia rasau tik is savo puses,taip kaip as isivaizduoju savo veislyna,su keliomis tobulejanciomis krauju linijomis, persipinanciomis ir papildanciomis viena kita,su stabiliomis vadomis,kaskart duodanciomis ryskiu veisles atstovu.Uztat informacija yra tendencinga,kadangi stegiuosi isisavinti tik tai kas man reikalinga.Todel pasikartosiu-nesivadovaukite vien tik kazkieno nuomone ar pamokslais,o formuokite tvirta savo nuomone ir savo idealu suni.

2007.02.09 23:48
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
BULL rašė:
Taigi kas liecia tipa, tai man patinka kompaktiski sunys ir ne tai svarbu ar jis lb stambus ar ne, svarbu kad viskas butu proporcinga, o ne tarkim tox variantas kai galva didesne uz suni arba atvirksciai.
T.y. mano asmenine nuomone ir patirtis neparemta jokia literatura ar kitais saltiniais, taigi kiti dalyviai galit nepriimt to uz gryna piniga, ypac tie kurie nlb seniai susidure su sita veisle.

Man asmeniškai irgi patinka kompaktiški šunys, t.y. jie gražūs žiūrėti, bet teko susidurt literatūroj, kad kyla rizika turėt stuburo problemų pas buldogus (ypač prancūzai dėl to kenčia). Dar vienas paminėtinas dalykas, tai sukta uodega. Teko rimtą straipsnį skaityt apie didelę tikimybę, kad šuo turės problemų su stuburu, jei buldogo uodega ne tiesi, o sukta. Beje, iš įdomumo atsisiunčiau dvd iš Ocobo veislyno. Tai ten tas irgi labai užakcentuota. Tipo, amerikonų įteisinta standarte sukta uodega, bet tikrieji anglų buldogai visada buvo ir turi būti su tiesia uodega.

2007.02.10 12:51
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
jolanta rašė:
edita rašė:
Kalėdoms gavau dovanų knygą apie šunų genetiką ir veisimą, bet pati dar neprisėdau. Irgi anglų k.

O kas knygos autorius?Dabar labai gailiuosi ,kad mokykloje nesimokiau anglu k.,nors sovietiniais laikais ir nebuvo mokoma kaip reikiant uzsienio kalbos.Taigi tenka tenkintis tik rusu kalba rasytais saltiniais.Manau kad anglu kalba,daugiau ir kokybiskesnes info galima rasti.

Genetics of the Dog - Marca Burns & Margaret N. Fraser

2007.02.10 13:27
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 233 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: