Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.06.23 10:49

Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Kergimas 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
KKK rašė:
Lawyeris :lol: maciau Jusu zinute bet kazkur dingo :lol:
Tai vat jei ka , tai as nezinau daugiau nei kiti, tiesiog moku naudotis internetu :!:

Aš tą žinutę parašiau, bet ją išspausdinus pamačiau, kad įtarimai dėl vadų, kol aš rašiau, jau išspręsti - ty įvyko klaida dėl tapatybių, todėl mano žinutė tapo nereikalinga ir ją ištryniau:}

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.07.11 00:49
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
KKK rašė:
Ruta rašė:
Sveiki..Norejau pasidometi ka forumo dalyviai mano apie per daznai kergiamas kalytes.Radau skelbima skelbiu.lt apie parduodamus anglu buldogu suniukus ir tiesiog buvau labai sukresta kad suniuku mama yra ta pati kalyte kurios suniukai buvo pardavinejami gruodzio 2006-sausio men 2007. (pataisykit jeigu klystu) Man taip graudu kaip zmones neturi sirdies ir mato vien pinigus. :cry:

manau taip greit negali buti, fiziskai neimanoma :roll:

O kodėl galvojat, kad fiziškai neįmanoma?

2007.07.11 13:36
Aprašymas WWW
Standartinė 
[quote="KKK"]Miela Ruta, as Jums patariau nejuodinti Veiseju :!:
Is karto perspesiu, kad ne esu nei veiseja nei daugintoja :roll:
Jusu nurodytam skelbime kalytes vardas Troja Balerin Medutis ,
O 2007 01 16 suniukai gime ne Jusu minetai kalytei o kalytei vardu
Balerin Nikita Medutis :!:
Nejaugi nematote skirtumo? Juk tai skirtingos

Tai as ir rasiau kad pataisykit mane jei klystu.Visgi sirdingai dekoju KKK kad viska isaiskinot ir man labai smagu girdeti kad siuo atveju gyvuleliai nera isnaudojami.
Prasau man atleisti jeigu ka izeidziau.Taip pat suniuku seiminynkes prasau atleidimo.

2007.07.11 14:50
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita, nejaugi yra tokiu kurie kergia kalyte kiekviena ruja? 8O
Nes tik tokiu atveju tai butu imanoma....nenoriu net apie tai galvot :(

2007.07.11 14:52
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai kaip kiekviena ruja galima kergti, jei normalus vet. gydytojas nedaro daugiau, kaip 3 cezarius anglu buldogui? Taip iseina, kad jau 2,5 metu kalyte yra nurasoma? :roll:

2007.07.11 14:59
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
KKK rašė:

Esu įsitikinusi, kad yra (bet čia tik mano nuomonė). Teoriškai kalė su dokumentais negali būt kergiama kiekvieną rują pagal veisimo nuostatus (www.kinologija.lt), nebent, jei neklystu, jei vadoj buvo 1 šuniukas. O kas kontroliuoja bedokumentinių šunų veisimą?

2007.07.11 16:20
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
lolita rašė:
Tai kaip kiekviena ruja galima kergti, jei normalus vet. gydytojas nedaro daugiau, kaip 3 cezarius anglu buldogui? Taip iseina, kad jau 2,5 metu kalyte yra nurasoma? :roll:

Cezario operacija atneša pinigus ją darančiam vetui. Visada yra galimybė surasti vetą, kuris jų darys tiek, kiek reikia. Ar nesutinkat su manim?

2007.07.11 16:22
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
lolita rašė:

Cezario operacija atneša pinigus ją darančiam vetui. Visada yra galimybė surasti vetą, kuris jų darys tiek, kiek reikia. Ar nesutinkat su manim?

Siuos reikalus turi kontroliuoti LKD, o vetams tas visai nerupi.
Isivaizduokit, kad atvezat kalyte kuria reikia operuoti, tai ka vetas prades ieskoti, kelintas jai bus pjuvis? Ir dar jeigu jis zinos, kad tai penktas kartas, negi jis leis jai numirti?

2007.07.11 16:49
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
KKK rašė:

Esu įsitikinusi, kad yra (bet čia tik mano nuomonė). Teoriškai kalė su dokumentais negali būt kergiama kiekvieną rują pagal veisimo nuostatus (www.kinologija.lt), nebent, jei neklystu, jei vadoj buvo 1 šuniukas. O kas kontroliuoja bedokumentinių šunų veisimą?

Taip yra tokiu ir bus tol kol bus tokiu, kurie galvoja, kad isigydami bedokumentini suniuka, yra lb. teisus, bet nepagalvoja kokia kai kuriu kalyciu saskaita jie tai gauna :evil:
Pamirsau pasakyti, kad kale galima kergti antra karta is eiles jeigu vadoj buna ne daugiau 2 suniukai, bet tik su salyga, kad nebuvo cezario.
Beja jeigu dar nepasikeite taisykles, tai bet kuriuo atveju po cezario, reikia praleisti, ne viena, o dvi rujas.

2007.07.11 16:53
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
4. BAZINIAI VEISIMO REIKALAVIMAI
4.3. Sekantį kartą kalę galima kergti po šuniukų gimimo praėjus mažiausiai 8 mėnesiams;

ir daugiau jokiu papildomu salygu nera...

2007.07.11 17:38
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
BULL rašė:
Edita rašė:
KKK rašė:

Taip yra tokiu ir bus tol kol bus tokiu, kurie galvoja, kad isigydami bedokumentini suniuka, yra lb. teisus, bet nepagalvoja kokia kai kuriu kalyciu saskaita jie tai gauna :evil:

Manau ir vėl tendencinga neteisybė: jei jau šuniukai be dokumentų, tai jau būtinai kalė buvo kergiama iš eilės 2 ar daugiau vadų, nepadarius pertraukų ir apskritai tokios kalės šeimininkai ją išnaudoja, kad tik kuo daugiau pasidaryti pinigų su mažiausiom sąnaudom. Eilinis Bull pasitaškymas purvais, nieko daugiau. Aišku, taip gali būti, bet tikrai nėra tiesioginės priklausomybės, o ir tarp kai kurių "tikrų" veisėjų taip gali būti toleruojama.

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.07.11 17:39
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Grynaveisliais laikomi šunys, turintys FCI pripažįstamą kilmės liudijimą arba galiojantį gimimo liudijimą.
Cia beje irgi is LKD parodu rengimo taisykliu. Ir galit jus cia vartyt kaip norit, bet suo neturintis kilmes liudijimo nera grynaveislis. O diskutuoti ir gilintis i neveisliniu sunu veisima tikrai bergzdzias reikalas :roll:

2007.07.11 20:27
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Lawyeris rašė:
BULL rašė:
Edita rašė:
KKK rašė:

Manau ir vėl tendencinga neteisybė: jei jau šuniukai be dokumentų, tai jau būtinai kalė buvo kergiama iš eilės 2 ar daugiau vadų, nepadarius pertraukų ir apskritai tokios kalės šeimininkai ją išnaudoja, kad tik kuo daugiau pasidaryti pinigų su mažiausiom sąnaudom. Eilinis Bull pasitaškymas purvais, nieko daugiau. Aišku, taip gali būti, bet tikrai nėra tiesioginės priklausomybės, o ir tarp kai kurių "tikrų" veisėjų taip gali būti toleruojama.

Taip tai tendencinga, bet tai yra teisybe, ir as labai abejoju ar jus kada suvoksit, is kokio "gerio" atsiranda tie visi(ne tik bullkos yra ir kitu veisliu)bedokumentiniai. Gal but po kazkiek metu (jeigu jums tikrai patiks si veisle)suprasit, kodel as taip emocingai reguoju i kai kuriuos teiginius.
Siaip as tikiu, kad jus mylit savo bullka(noreciau aisku ja pamatyti, bet jau praradau vilti)bet as myliu ne tik savo bulkas, bet ir sia veisle.
Todel manau, kad diskutuoti sia tema su jumis beprasmiska :wink: taciau kol si tema egzistuos as nesugebesiu likti nuosaly.

2007.07.11 20:50
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
BULL rašė:
Todel manau, kad diskutuoti sia tema su jumis beprasmiska :wink: taciau kol si tema egzistuos as nesugebesiu likti nuosaly.

O aš visada būsiu šalia, net jei ir laikysiu anglų buldogą su dokumentais:}:}

2007.07.11 23:06
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: