Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.21 03:02

Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
 Reikia pagalbos!! (negyvi šuniukai) 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Reikia pagalbos!! (negyvi šuniukai)
Mano kalytei 5m. Ji buvo kergta 3 kartus. 1 vada buvo 3 suniukai. 2 ir 3 wada isgyweno tik po 1 suniuka. kiti buvo kaskokie pavandenije ir gime negywi. ar gali buti taip kad suniukai gime negyvi del to kad kale waiksciojo laiptais??? ir ar dar galima ja kergti?

2004.08.09 18:47
Aprašymas YIM
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: reikia pagalbos!!
santessa rašė:
Mano kalytei 5m. Ji buvo kergta 3 kartus. 1 vada buvo 3 suniukai. 2 ir 3 wada isgyweno tik po 1 suniuka. kiti buvo kaskokie pavandenije ir gime negywi. ar gali buti taip kad suniukai gime negyvi del to kad kale waiksciojo laiptais??? ir ar dar galima ja kergti?

Labai užjaučiu, tik tur būt nebereiktų jos kergti. Anglų k. tokie šuniukai vadinami walrus arba water puppy. Pabandyk internete paieškot. Buvau užtikus tinklapį su išsamia info apie tai, bet dabar nerandu staigiai, jei reiks paieškosiu.

2004.08.10 12:31
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
bet pirma jos wada buvo gera. atsivede ji tris suniukus ir visi buvo sveiki. ir nebuvo pavandenije.
o galejo pakenkti laipiojimas laiptais? kadangi laiptai gana status ir man taip atrodo kad jos pilvas siekdavo juos. o pavandenije suniukai isgywenti gali? ir ar po to jiem wiskas bus gerai?

2004.08.10 14:24
Aprašymas YIM
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
santessa rašė:
bet pirma jos wada buvo gera. atsivede ji tris suniukus ir visi buvo sveiki. ir nebuvo pavandenije.
o galejo pakenkti laipiojimas laiptais? kadangi laiptai gana status ir man taip atrodo kad jos pilvas siekdavo juos. o pavandenije suniukai isgywenti gali? ir ar po to jiem wiskas bus gerai?

kiek radau info, tai reiktų atkreipt dėmesį į kalės dietą - mažai druskos, kad gautų. Šuniukai gali išgyventi, jei iškart tinkamą priežiūrą gauna. Jiems šlapimą varančius vaistus leidžia. Manau, reiktų tau su veterinaru pasikonsultuot rimtai. Abejoju ar turėjo įtakos vaikščiojimas laiptais, neradau niekur užuominų į fizinį krūvį. O pilvas galėjo būt labai didelis, nes tie šuniukai paprastai būna dvigubai didesni už normalius nuo vandens.

2004.08.10 14:31
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
skaiciau asd irgi tiek. rytoj waziuojam pas berniuka. reikia tiketis kad gal si karta wiskas bus gerai. labai aciu uz pagalba :)

2004.08.10 21:35
Aprašymas YIM
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 5 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: