Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.04.24 23:41

Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Suporavimas 
Autorius Žinutė
Standartinė 
Rasa rašė:
apie ka zmones galvoja kai perka prasta suniuka ir net buna ispejami kad jis netiks veisimui, arba dar geriau pasiima visai be dokumentu :( ....cha zinoma buna kad paskui eina i kluba ir dokumentu reikalauja...atrodo tiek apie tai jau kalbeta....

Visa diskusija uzvire del sito sakinio.
:lol: :wink:

2004.12.03 18:11
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Anonymous rašė:
Rasa rašė:
apie ka zmones galvoja kai perka prasta suniuka ir net buna ispejami kad jis netiks veisimui, arba dar geriau pasiima visai be dokumentu :( ....cha zinoma buna kad paskui eina i kluba ir dokumentu reikalauja...atrodo tiek apie tai jau kalbeta....

Visa diskusija uzvire del sito sakinio.
:lol: :wink:

Na jau negalima sesiu zodziu is viso teksto istraukti....kazkodel man kaip ir Editai pasirode kad svecias siulo apskritai jokio veislinio darbo nedirbti, o suneliu prieziura tik atraeilis dalykas ir sveiki tik kiemsargiai buna, ir tik juos seimininkai myli :roll: .... juk realiai tik suneliai priklausasntys klubui ir veisiami pagal LKD veisimo nuostatus yra dar kazkiek apsaugoti, o su kitais seimininkai daro ka nori ir kaip nori.....ir vel prasome suprasti mane teisingai as netvirtinu kad visu beveisliu suneliu seimininkai blogi, kai jus savo ruoztu veisliniu suneliu savininkus koneveikiate 8O .....ai tiesa man rodos kaltinimai nebuvo pateikti :D bet like neissisuko :lol:

2004.12.03 19:29
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
ai baisus reikalas ryt ruosiuosi visa chebra puse septyniu ryto zadinti.....ner ko knarti iki desimtos, o paskui pries telika visa diena smurgsoti.....varys visi i paroda, vat ir isnaudojimas ir jokios demokratijos :lol: ... :roll: ir ten dauk tokiu isnaudotoju susirinks.....

2004.12.03 19:35
Aprašymas ICQ WWW
Standartinė 
gal kas gali padovanot pekinu veisles suniuka(berniuka,poros menesiu)?labai buciau dekinga rasykit man i el.pasta pliusiukas@okey.lt

2006.03.11 09:00
Standartinė 
Sorry, gal jau pasikartosiu, gal jau kas rase, nezinau. Labai tingisi daug skaityti.
Kai pradedat apie dokumentus ir veisima rasyti, gerai pasiskaitykit veiseju nuostatus, patvirtintus LKD. Pagal galiojancia tvarka, veisejas atsako tik uz suns kilme, t.y. veisejas garantuoja, jog anglu buldogas yra tikrai anglu buldogas ir jo genuose nera kokio nors kiemsargio genu. Uz kokybe prieauglio veisejas neatsako. Save gerbiantis veisejas broko niekada nesiulys jums (tokiu ant Lietuvos zemeles mazuma) arba parduos uz mazesne kaina perspejes, jog jis nera visiskai geras produktas.
Vat taip, vat gerbiamieji.

2006.03.13 21:57
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na jus cia ir pasikalbejot :D Pasipykot, susitaiket ir vel pasipykot... O ko cia pestis? Kokius nori zmones, tokius ir augina. Na kam man su dokumentais jei esu 100 % garantuota kad neisiu y parodas ir suniuku nenoresiu? O kvailu sunu nebuna - buna kvaili seimininkai ir neisaukleti sunys :) Ir cia nepriklausomai nuo dokumentu ir kainos, ar ne? Va musiske be dokumentu (tai turbut tik panasi y angle :? , nors tevai su dok.) ir visa grazi ir sauni. O su dokumentais ateityje tikrai ysigysiu, nes musiske papirko mano sirdi :D . Kai turesim pakankamai laiko lakstyti po parodas ir salygas suniukams atsirasti tai ir pirksim koky brangu nerealu uzsieniety :D Busim konkurentai :D Juokauju...

O musu be dokumentu ir visa labai nuostabi:) Va zirzia issidrebus - mat demesio pritruko :)

2006.03.15 19:00
Aprašymas
Standartinė 
Cia pokalbis truputy apie kitus dalykus, bet jei jau tema Suporavimas, tai apie tai ir noriu paklausti. Kada geriausia angliuke suporuoti? Musiskei dabar 11 men. ir jau viena ruja baigesi. Kazkur lyg ir skaiciau kad ne anksciau kaip per trecia ruja reikia, o kaip is tikruju?

2006.05.30 09:14
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Ne jaunesne kaip metu ir geriausia per antra ruja.

Paskutinį kartą redagavo Rasa 2006.05.30 12:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

2006.05.30 09:48
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
aš sakyčiau, kad reiktų palaukt antrojo gimtadienio ir tik tuomet kergt. Jaunesnis šuo vis tik nėr pilnai subrendęs. Nuo metų teoriškai galima kergt, bet, man rodos, tai prilygsta paauglės nėštumui. Per anksti.

2006.05.30 12:22
Aprašymas WWW
Standartinė 
Todel ir klausiu, kad vis randu parasymu jog anglai pilnai subresta dvieju metu. Kazkaip nesinori per anksti varginti mergytes, be to kol kas ji pas mus tokia visai vaikiska nors jau beveik metai...

2006.05.30 14:27
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Iš tikro anglą geriausia kergti 13 - 15 mėn. Ir jei paklausite kodėl, atsakymas būtų vienareikšmiškas - kad prasiplėstų klubai. Beje, įvertinus anglo gyvenimo trukmę, tai nėra super duper per anksti, bet čia jau kiekvieno asmeninis reikalas.

2006.05.30 15:24
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O patiną kergti kada laikas? Pusantrų metų dar per anksti? Aš asmeniškai pagal jį, charakterį, išvaizdą manau, kad dabar būtent pats tas laikas. Galbūt klystu?

2007.07.03 10:50
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare rašė:
O patiną kergti kada laikas? Pusantrų metų dar per anksti? Aš asmeniškai pagal jį, charakterį, išvaizdą manau, kad dabar būtent pats tas laikas. Galbūt klystu?

Pagal dabar galiojancias taisykles patina galima kergti nuo 9men.,o 1,5m. manau tikrai pats tas :wink:

2007.07.03 11:21
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gerai, dėkui :)

2007.07.03 11:59
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę