Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.06.23 07:49

Atsakyti į temą  [ 548 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Kitas
 "buldogai" be dokumentų 
Autorius Žinutė
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė "buldogai" be dokumentų
Nezinau bet kazkodel man taip erzina ,,veisejai" kurie kergia buldogus be dokunentu ir paskui juos pardavieneja lyg niekur nieko. Suprantu kad reikia tobulinti veisle o ne brokuoti. Anglu buldogai man yra labai rimta veise, todel negaliu pakesti zmoniu kurie sitajp isdirbineja buldogiukus. O kajp jums? Ar neima siutas ant tokiu zmoniu? :evil:

2005.04.04 16:51
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: buldogai be dokumentu
Sakyčiau, kad tai žmogaus kultūros ir išsilavinimo stoka. Niekas nerūpi, išskyrus pinigus. Bet kol yra paklausa, tol bus ir pasiūla. Gal potencialius šuniukų pirkėjus (nesvarbu ar pirks jūsų ar kieno kito mažiuką) reiktų labiau šviesti ir, man rodos, labai svarbu tai daryti geranoriškai. Dažnai žmonės tiesiog nesusimąsto ir nesigilina, kuom tie šuniukai su dokais ir be skiriasi. Randa pigiau ir perka.

2005.04.05 14:52
Aprašymas WWW
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė 
butent :evil:

2005.04.05 15:29
Aprašymas
Standartinė 
VIsu pirma ne visi gali buldoga nusipirkti uzh 2000 ar daugiau. Visu antra, reikia tureti proto tiek moketi uzh shuni... MAn tu doku nereikia... ASh nesiruoshiu dalyvauti varzhybose, nes manau, kad tai tushchias laiko shvaistymas ir t.t. , todel nereikia chia ishsip.... ir aishkinti kaip kazhkas tai kazhka erzina vienokiu ar kitokiu elgesiu

2005.04.24 19:57
Standartinė 
Beje, ieskau buldogo be dokumentu :). Planuoju pirkti puses metu begyje... Jei turite mazhu shuniuku, ar dar zhadate tureti maloniai prashau rashyti man i mail'a baraccuda@xxx.lt

2005.04.24 20:05
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
na gi ka galima tokiam gudruciui atsakyti.....ogi ir su dokumentais galima uz tukstanti ar maziau isigyti, bet kiek mokejai taip ir atrodys....o uz du tukstancius tai tik mazdauk bus.....geresni prasideda nuo tukstancio euru....cia kaip sakoma gali joti ant asilo ir sakyti kad jis tau kaip zirgas :lol: .....be eksterjero dar tokie suneliai turi ir kruvas sveikatos, bei psichikos problemu......suo be dokumentu vienareiksmiskai yra neveislinis, jis tik gali buti daugiau ar maziau panasus i viena ar kita veisle.....
aisku nutinka kartais kai del seiminku nezinoji geri suneliai lieka be dokumentu, bet labai jau retai, o tamsta tikriausiai neauginai buldogo ir nelabai supranti is kur atsiranda tokia kaina :(

2005.04.24 21:04
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Neo rašė:
Beje, ieskau buldogo be dokumentu :). Planuoju pirkti puses metu begyje... Jei turite mazhu shuniuku, ar dar zhadate tureti maloniai prashau rashyti man i mail'a baraccuda@xxx.lt

Jeigu Jums 2000lt. uz suniuka yra daug,tai labai gerai pasvarstykite pries isigydami angliuka,kadangi jo islaikymas kainuos daug kartu brangiau.

2005.04.24 23:20
Aprašymas WWW
Standartinė 
jolanta rašė:
Neo rašė:

Jeigu Jums 2000lt. uz suniuka yra daug,tai labai gerai pasvarstykite pries isigydami angliuka,kadangi jo islaikymas kainuos daug kartu brangiau.

Labai gerai pasakyta!!!!!Be to ,"skupailos moka dvigubai!!!" :wink:

2005.04.27 23:36
Standartinė 
Neo rašė:

Ot cia tai uzlenkei! Tu is prigimties toks klounas ar tik apsimeti? :idea:

2005.04.27 23:43
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
neo rašė:
VIsu pirma ne visi gali buldoga nusipirkti uzh 2000 ar daugiau. Visu antra, reikia tureti proto tiek moketi uzh shuni... MAn tu doku nereikia... ASh nesiruoshiu dalyvauti varzhybose, nes manau, kad tai tushchias laiko shvaistymas ir t.t. , todel nereikia chia ishsip.... ir aishkinti kaip kazhkas tai kazhka erzina vienokiu ar kitokiu elgesiu

Jei negali sau leisti nusipirkti buldogą už 2000 Lt ar daugiau, tai nėra išvis čia apie ką šnekėti...lengviausia ir pigiausia yra jį nusipirkti. Jei dar nepastebėjai - tai šuo yra gyvas padaras, kurio išlaikymas kainuoja, vien oru jis nebus gyvas :wink:
Paskaičius tavo vepezones, manau, kad visi kiti forumo dalyviai jau pastebėjo, kad apie anglų buldogą neturi net pačių elementariausių žinių, jei nesupranti kaip galima už šunį mokėti vienokią ar kitokią sumą.
Beje, jei manai, kad parodos yra tuščias laiko švaistymas, tuomet akivaizdžiai neturi žalio supratimo kokia yra parodų paskirtis.
Tai gal dar manai, kad ir skiepai yra laiko ir pinigų švaistymas :?:
Vienu žodžiu - atsipeikėkit.

2005.04.28 11:45
Aprašymas
Standartinė 
isikisiu ir as.bet pripazinkit ir tai ,kad sumokejus 2000lt lietuvoje galima nusipirkti suni taip pat nelabai atitinkanti standartu.jeigu ji brokuoja parodose, tai koks tikslas uz tuos suniukus permoketi?man pasakykit dar, kuris veislynas lietuvoje prekiauja suniukais uz 1000euru?o kodel pas kitus veisejus jie kainuoja tik 2000Lt? tai gal reiketu sugrieztinti sunu veisima su dokumentais? ar jus patys - veisejai stengiates kad pageretu tu vadu kokybe ir butu geras veislyno vardas ar jum svarbu tik pinigai? man atrodo jei vados butu geros tai tikrai niekas tu suniuku ir nepardavinetu be dokumentu. ir atleiskit, bent jau man taip atrodo, nors as ir auginu suni su dokumentais( ne uz 1000euru), tie suniukai kurie neturi dokumentu yra vienodai mylimi ir skiepijami, ir tikiu kad seimininkai juos myli ir uzsiema taip pat kaip ir su anais.

2005.05.03 15:22
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Dėl brokavimo parodose. Užsieniuose, perkant/parduodant šuniuką, sudaromos sutartys, nurodant pačius įvairiausius dalykus. Ar šuo parduodamas kaip naminis augintinis (gali net būti punktas draudžiantis pirkėjui tą šuniuką veisti ar nurodantis sterilizuoti atėjus laikui) ar kaip parodinis šuo, kaip veisimo programos dalis. Jei toks šuniukas paskui neatitinka standarto, tai gal klausimai dėl jo kainos keliami. Kitas dalykas - ar tie neatitikimai atsiranda dėl priežiūros, maitinimo ar tai jau nuo gimimo atsinešti iš tėvų trukumai.
Dėl veisimo sugriežtinimo - pritariu. Man pasirodė keistai, kad displazijos testo nebereikia daryt. Buvo bent kažkoks stabdis.

O kad tie šuniukai mylimi, aš nė kiek neabejoju :wink:

2005.05.03 16:28
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
Dėl brokavimo parodose. Užsieniuose, perkant/parduodant šuniuką, sudaromos sutartys, nurodant pačius įvairiausius dalykus. Ar šuo parduodamas kaip naminis augintinis (gali net būti punktas draudžiantis pirkėjui tą šuniuką veisti ar nurodantis sterilizuoti atėjus laikui) ar kaip parodinis šuo, kaip veisimo programos dalis. Jei toks šuniukas paskui neatitinka standarto, tai gal klausimai dėl jo kainos keliami. Kitas dalykas - ar tie neatitikimai atsiranda dėl priežiūros, maitinimo ar tai jau nuo gimimo atsinešti iš tėvų trukumai.
Dėl veisimo sugriežtinimo - pritariu. Man pasirodė keistai, kad displazijos testo nebereikia daryt. Buvo bent kažkoks stabdis.

O kad tie šuniukai mylimi, aš nė kiek neabejoju :wink:

Bet kiek teko VMVT pranešime dėl displazijos skaityti, tai anglų buldogams bei dar kelioms šunų veislėms buvo uždrausta atlikti šią procedūrą dėl jų sveikatos. O turint omeny jų "stiprią" sveikatą, tai manau, kad tai yra teisinga, na, bet kiekviena šluota turi du galus...

2005.05.03 16:58
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na del diplazijos tai lietuva butu buvusi vienintele salis kurioje buldogui reikia displazijos :lol:
Seip kitose salyse visi suneliai kuriu tevai turi kilmes dokumentus juos taip pat gauna, bet toli grazu ne visi dalyvauja parodose. Taigi sakyciau pas mus reikalavimai patys griezciausi. O kiek ir uz koki suniuka moketi tai jau pirkejo isprusimo reikalas :wink:

2005.05.03 17:09
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Rasa rašė:
Na del diplazijos tai lietuva butu buvusi vienintele salis kurioje buldogui reikia displazijos :lol:
Seip kitose salyse visi suneliai kuriu tevai turi kilmes dokumentus juos taip pat gauna, bet toli grazu ne visi dalyvauja parodose. Taigi sakyciau pas mus reikalavimai patys griezciausi. O kiek ir uz koki suniuka moketi tai jau pirkejo isprusimo reikalas :wink:

O kokie testai atliekami buldogams kitose šalyse, kad juos galima būtų kergti?
Kažkiek tai turi būti ir pirkėjo išprūsimo reikalas, bet jei galvoji, kad perki Mercedes o tau už tuos pačius pinigus žigulį į rankas, tai vis tiek negerai, ar ne? :roll:

2005.05.03 17:31
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 548 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: