Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.05.24 01:39

Atsakyti į temą  [ 548 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Kitas
 "buldogai" be dokumentų 
Autorius Žinutė
Narys
Narys

Standartinė :)
nereikia peikt suniuku be dokumentu!!!maniske ju neturi ir kuo ji prastesne uz turincius???? :x Dar tokio grazumo ir protingumo kitiem su dokumentais daug daug truksta....Dokumentai nieko tam suniukui nedadeda....nei proto nei ko kito...TODEL SAUNU KAD GALIMA NUSIPIRKT SUNIUKA BE DOKUMENTU...

2009.03.05 15:59
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: :)
Darija rašė:
nereikia peikt suniuku be dokumentu!!!maniske ju neturi ir kuo ji prastesne uz turincius???? :x Dar tokio grazumo ir protingumo kitiem su dokumentais daug daug truksta....Dokumentai nieko tam suniukui nedadeda....nei proto nei ko kito...TODEL SAUNU KAD GALIMA NUSIPIRKT SUNIUKA BE DOKUMENTU...

:lol: Šuniukų šiame forume niekas nepeikia :lol: O daugintojus peikia tikrai :)
O kuo šuniukai-"buldogiukai" be dokumentų yra geresni už kilmingus buldogiukus, jūsų nuomone?

2009.03.05 16:15
Aprašymas WWW
Narys
Narys

tik tai kad gali dalyvauti parodose :D ir tevai skaitosi kilmingi....bet tikrai nei groziu,nei protu nei charakteriu ir kt dalykais nesiskiria :x

2009.03.05 21:18
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Darija rašė:
tik tai kad gali dalyvauti parodose :D ir tevai skaitosi kilmingi....bet tikrai nei groziu,nei protu nei charakteriu ir kt dalykais nesiskiria :x

Darija, aš klausiau ne to, kuo kilmingi geresni už bedokumentinius. Atvirkščiai. Nes man pasirodė, jog jūs linkusi teigti, jog be dokumentų šuniukai yra geresni už kilmingus.
Ar bedokumentinio šuniuko "veisėjas" (t.y. daugintojas) registravo šuniuko tėvų linijas? Ar stebėjo perduodamas iš kartos į kartą protėvių savybes? Ar atliko sveikatos tyrimus prieš kergimą? Ar stebėjo, ką perduoda savo vaikams patinas, su kuriuo jis kergia savo kalę (o kurgi tuos vaikus pamatysi, į parodas juk jie nevaikšto?) ? Ar jis vienintelis žino, kaip turi atrodyti tikras buldogas ir jam nereikalinga kažkokių ten teisėjų parodose nuomonė apie jo šunį ("negi teisėjai kažką nutuokia apie tai, kaip turi atrodyti buldogas ir kiek raukšlėta iš tiesų turi būti miela bulka, nu ir kas kad ji šluba... bet kokie mieli bus jos šuniukai! Aš juk dovanoju DŽIAUGSMĄ pasauliui, o ne kažkokius popierius. Ir be to daug pigiau nei kažkokie snobai")

2009.03.06 10:18
Aprašymas WWW
Narys
Narys

as sakau kad visi suniukai vienodi nesakau kad su dokumentais blogesni!!!bet sakau kad ir negeresni :D sakau kad suniukas be dokumentu NERA KUO NORS PRASTESNIS uz suniuka su dokumentais :x

2009.03.06 15:07
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Darija rašė:
as sakau kad visi suniukai vienodi nesakau kad su dokumentais blogesni!!!bet sakau kad ir negeresni :D sakau kad suniukas be dokumentu NERA KUO NORS PRASTESNIS uz suniuka su dokumentais :x

O kaip atsakytumėt į kitus klausimus?

2009.03.06 15:11
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Galima gincytis begalo...Bet kadangi Edita yra veiseja,ji jokiu budu negali toleruoti bedokumentiniu suniuku dauginimo.

2009.03.06 15:30
Aprašymas
Narys
Narys

Taip galima....aisku gerai kad juos veisia su dokumentais ir pan...bet pvz.yra zmoniu kurie tikrai BEGALO nori suniuko ir tam kad jie isigytu ji su dokumentais neturi pinigu!!!Ir man taip buvo norejau as bulkiuko tai nerealiai!!!bet isigyt uz 2000lt tuo metu tikrai negalejau...o atsitiktinai radau uz 1000lt ir nusipirkau ir begalo esu tuo patenkinta.Ir mano mergaite tikrai nera kuo blogesne uz tuos su dokumentais....

2009.03.06 16:52
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Darija, mes šnekam apie skirtingus dalykus - jūs apie savo šuniuką, aš apie bedokumentinių šunų dauginimą.

2009.03.06 17:12
Aprašymas WWW
Narys
Narys

nu kas yra blogo kad auginami ir veisiami suniukai be dokumentu???Aisku jei juos veisia tik tam kad koki lt gautu tai cia kitas dalykas...bet is kitos puses gerai kad galima nusipirkt suniuka be dokumentu ir uz puse kainos nei su dokumentais...nes tikrai ne visiem yra butinumas tiem dokumentam,jeigu tu jo nesiruosi nei daugint nei veist tai tu dokumentu ir nereikia...

2009.03.06 19:58
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
va pvz.mes norejom pirkt suniuka be dokumentu,bet pasiule uz nebloga kaina su dokumentais,tai isigijom su,bet ka is to i parodas eit negalim,veist taip pogi,dar plius operacija,nes yra tik viena seklide ir dar visokiu ligu :( aisku nei kiek neisgailiu,kad nusipirkau butent si suneli,ne dabar be jo neisgyvenciau,bet dokumentai sveikatos neprideda. :)

2009.03.07 00:04
Aprašymas YIM
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O kaip jus galvojat, kodel pasiule uz maza kaina su dokumentais suniuka?

2009.03.07 01:17
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Alina rašė:
O kaip jus galvojat, kodel pasiule uz maza kaina su dokumentais suniuka?
siap tikrai kol mazas buvo jokiu problemu nebuvo,tik tas kad neturi seklides,as paskambinau ir pasakiau veisejui,tai jis pasiule pakeist suniuka,bet kaip as ji keisiu,jau uzauginta,man gi sirdys plystu :( o ka jus siulet,geriau pirkt isvis be dokumentu? :?

2009.03.07 09:30
Aprašymas YIM
Narys
Narys

as uz tai kad galima nusipirkt be dokumentu....nzn veisejai gali pykt ir gincintis bet as dziaugiuosi,isigijau be dokumentu ir tuo esu patenkinta :D grazi ir sveika mano mergaite :P :P :P :wink: :D

2009.03.07 11:27
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Darija rašė:
as uz tai kad galima nusipirkt be dokumentu....nzn veisejai gali pykt ir gincintis bet as dziaugiuosi,isigijau be dokumentu ir tuo esu patenkinta :D grazi ir sveika mano mergaite :P :P :P :wink: :D

Darija, šunis be dokumentų veisiami su vienu tikslu - pasipelnyti. Džiaugiuosi, kad jūsų mergytė sveika ir nuoširdžiai linkiu ir toliau, kad būtų sveika ir linksma.
Gali būti, jog su dokumentais veisiama irgi tuo pačiu tikslu - pasipelnymo, bet tuomet bent jau minimalūs saugikliai bus:
1. pirkdami sudarote sutartį ir įtraukiate į ją kokius tik norite punktus - priklausys nuo susitarimo su veisėju.
2. visada žinote iš ko pirkote šuniuką, kas veisėjas ir kas atsakingas.
3. bent minimalūs sveikatos reikalavimai yra keliami veisiamiems šunims ir vykdoma kontrolė.

Perkant šunį be dokumentų, nėra iš vis jokių saugiklių.

2009.03.07 12:59
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 548 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: