Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.18 05:40

Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
 mano kales nesutaria 
Autorius Žinutė
Standartinė mano kales nesutaria
saiaip , tai as jas namuose mergytem vadinu :) .tai va , mano angle pradejo baisiai puldineti ant prancuzes,sakyciau ,gal tai pavydo kazkos jausmas pas ja , ar kas jai ant smegeneliu uzplaukia.kartais is niekur nieko angle puola , kartais tiesiog priekabiu iesko pati , net keista ,kad ji tai specialiai daro.atnesa zaisla kazkoki , prancuzei kisa , ta paima ,o tada jau kyla mustynes.anglei metai ir keturi men. o prancuzei greit trys metai. sakau ,gal angle del lyderiavimo taip kovoja?meginau piktai barti , dar dazniau pradejo puldineti ,dabar meginu po kiekvieno ispuolio gedint,tai tik trumpiau ta erzelyne tesiasi.bet labai baisu , kad taip erzeliuodamos nesusizalotu, nes nesenai maciau prancuziuka , kuriam per tokias grumtynes buvo nukastas galiukas liezuviuko.sakau gal pas ka buvo tokios situacijos, tai parasykit kokia iseiti radot?tiesa, sitos kovos prasidejo , kai prancuze surujojo.gal tai ytakos turi?

2005.10.08 23:39
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Jei atneša žaislą ir po to abi grumiasi, tai, sakyčiau, kad čia žaidimai, o ne peštynės :) Gal iš šalies ir baisiai žmogui atrodo, bet šunims gi šuniškai dūkt reikia :wink: Maniškės irgi taip žaidžia :)

2005.10.10 11:45
Aprašymas WWW
Standartinė 
taigi kad ne zaisdama.as pazystu ju elgesi.daleiskim vakar sedejo vyras ant sofos , o salia jo prancuze. angle pamate , kad ta glosto , atvare ir be sazines grauzaties ant prancuzes uzsoko pjautis.grynai is pavydo.tai man ir idomu , ar kitu buldozkai taip daro ir kaipelgtis su ja, kaip jas sutaikyti. siaip tai ji labai svelni , draugiska su svetimais suniukais netgi per daug zeminasi , vos ne pilva visiems sutiktiems isvercia.o namiske pjauna.ne visada , bet buna tokie ispuoliai .o kai isskiriu tai tada jau pritupusi slenka prie mazes ir stengiasi palaizyti ausi ar raukslytes snukucio.

2005.10.11 17:14
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Manosios irgi kovojo dėl aukštesnių pozicijų. Kol abi negavo į kailį nuo manęs už mušimąsį, tol būdavo aršių kovų, net iki kraujo. Dabar būna paurzgimai, bet pakanka žodį pasakyt ir baigiasi. Viena iš jų bet kokiu atveju turi būti vade namie, bet abi turi žinot kad namie ne jos tvarką nustatinėja, o žmogus. O žaidžiant labai daug triukšmo ir urzgimo irgi būna, bet į pjautynes nepereina.

2005.10.12 12:58
Aprašymas WWW
Standartinė 
nu gauna ji i kaili ,bet apsiramina tik iki sekancio karto, vakar kiaurai perkando ausi vargsytei.siaip mano lyderyste ji pripazysta, bet prancuzei prie progos duoda i kaili :cry: o po to nuleidus galva eina laizytis, taikytis , nes zino, kad nuo manes klius.o prancuze as sukergusi , bijau , kad jai toks stresas nepakenktu.

2005.10.12 17:16
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gal su kokiais dresuotojais reiktų pasitart? Pabandykit kitam forume uzklaust, gal kas ką patartų www.forum.lt/dogs

2005.10.12 17:31
Aprašymas WWW
Standartinė 
aciu uz nuoroda.as cia norejau grynai buldogu seimininku patarimu, nes ju elgesi geriausiai pazysta ,kas juos laiko.kai laikiau bokserius , tai tokiu problemu su jais nekildavo,nebuvo pas juos tokio uzsispyrimo , -negalima , tai ir negalima visam laikui.o buldozkei vis kyla noras per ta negalima perlipt :twisted:

2005.10.12 18:35
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gal kas auginat dvi angliukes? Nors musu dar jaunute, bet kai paaugs ir tures savo vaikuciu tai viena noretume pasilikt. kazkaip vienas anglas nesiziuri :D Bet cia pasiskaicius apie kautynes nejauku pasidare. o gal mama su dukra nesipestu? :? vaiko gal nemustu?

2006.02.07 15:56
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Jurgita rašė:
Gal kas auginat dvi angliukes? Nors musu dar jaunute, bet kai paaugs ir tures savo vaikuciu tai viena noretume pasilikt. kazkaip vienas anglas nesiziuri :D Bet cia pasiskaicius apie kautynes nejauku pasidare. o gal mama su dukra nesipestu? :? vaiko gal nemustu?

Taigi mano Ofelija yra Nikės dukra :) Kol maža buvo, viskas buvo ok, o kai "vaikas" paaugo pradėjo su mama bartis pati. Tuomet, atgal gaudavo :) Čia mano kaltės irgi būta, nes gi kaip leisi "mažiuką" skriaust? :) Būčiau nesikišus, gal iškart abiems būtų aiškus statusas namie? Nors dabar jau lyg ir nusistovėjo santykiai, o jei matau, kad kyla konfliktinė situacija, užtenka balsą pakelt. Jos pas mane kalasi, tik kai aš namie :)

2006.02.09 12:48
Aprašymas WWW
Standartinė 
pas mane is vis dabar musio laukas pasidare.maziai paaugo , laisvai irgi lakstyti nori , dasiveja mamka, stveria uz papo , ta su didziausiu maurojimu nuo ju ginasi , tada prancuzes ir angliuke paaugle lekia ziureti , kas ir kaip , tada tik uz galvos susiemusi ziuriu is kur kraujas liesis , bet pasirodo , kad jos puikiai issiaiskina ir be mano kisimosi.tik kartais vis dar nei is sio nei is to angle is rimto su dideliu pykciu ir pjovimu uzsoka tai ant suaugusios prancuzes, tai ant paaugles angliukes.o vakar iki isterijos isgasdino mazaja prancuzike.bet dabar as suprantu , kad tai mano auginimo klaida, nes kaip buvo mazyte, vis pagailedama uzstodavau ir nuo vyro ir nuo prancuzes, o dabar pasijuto padeties virsininke ir puldineja.manes klauso , nei balso , nei jokios agresijos nerodo.kas idomiausia, tai kaip ji uzmauroja ant kitu sunu , tai is karto zvilgsni meta i mane ir varo i kita kambari , kur as ja uzdarau bausmei.ir dar man atrodo , kad ji paprasciausia neissikrauna savo energijos lauke, nes per salcius neinam ilgam.

2006.02.10 17:19
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 10 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: