Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.04.24 00:06

Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 skriaudžia vaiką 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė skriaudžia vaiką
Visur skaitau, kad angliukai labai myli vaikus ir puikiai su jais sutaria, bet mūsų 6 mėn. buldožkė vis taikosi nuskriausti mūsų 7 metų dukrą: jei ji tik prigula ant lovos, lipa jai ant galvos, taikosi įkasti į ausį, griaužia plaukus, kanda į ranką ir pan. Dukra nėra jos niekada nuskriaudusi, todėl nesuprantu, kodėl taip yra.

2006.05.30 16:17
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pagal viską sprendžiant, ji yra išlepinta (tik neįsižeiskit). Ji kaip minimum jaučiasi viršesne už Jūsų dukrą (jei tik ir ne už Jus), todėl ji taip parodo, kas čia yra bosas. Anglą turi auginti sipaus charakterio žmogus (nesakau, kad Jūs esate silpno charakterio), niekada anglui negalima nusileisti, nes nei vienos veislės šunys taip nepajunta šeimininko silpnumą kaip anglas.
Patarimas būtų vienas: kad ir kokia ji gražutė, linksmutė ir t.t. bebūtų raskite savyje jėgų ją paauklyti, nenusileisti, jei reikia ir pabarti. Tuomet laikui bėgant Jūs šią problemą turite išspręsti.

2006.05.30 16:37
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

oi, ne, mūsų buldožkė tikrai neišlepinta. Kai skaitau kitas temas, šiurpstu, galvodama, kad per kietai ją auklėju, nes, būdama 6 mėn. , ji nesišlapina namuose, negriaužia baldų, vykdo pagrindines komandas ir pan. O štai dukros neklauso ir, čia jūsų teisybė, jaučiasi viršesnė nei dukra. bet kaip 7 metų vaikui išaiškinti, kaip ji turi elgtis, kad to nebūtų. kai šunėkas skriaudžia dukrą, aš visada įsikišu, baru šunį, užploju su laikraščiu per snukį, bet tai padeda tik tam momentui, kai aš stoviu prie jų abiejų. Jei tik palieku dukrą ir šunį vienus, viskas prasideda iš naujo.

2006.05.31 07:55
Aprašymas
Standartinė 
Pas mus lygiai tas pats buvo o kartais ir yra. Irgi masciau kame gi cia problema . Bet man buvo lengviau suprast nes pas mus du vaikai . Tai vat pirma buldogiuke terorizavo abu vaikus taip kaip jus apraset. Bet po mazu dukros atzvilgiu tai praejo o sunaus taip kartais ir buna. Matot mano dukra su ja "draugauja" niekada buliukes nera uzgavusi, kalbasi su ja svelniai , net dainuoja jai :lol: , zaidzia , duoda zaislu net savo ir t.t.
O vat berniukas priesingai su ja beveik nebendrauja, aisku yra sudaves ne viena karta per sika, neiledzia juos pas save i kambari ir t.t. :(
Manau , kad jusu buliuke tiesiog nori zaist su mergaite, bet jaucia kad ji bijo, o todel ir azartas atsiranda jai. O gal but net paprasciausiai pavydas :wink:

2006.05.31 11:44
Narys
Narys
Vartotojo avataras

man keista, kad mūsų buldogiukas visai nesaugo ne tik mano dukros, bet ir mažesnių vaikų. Daug kur skaitau, kokie atsargūs buldogai kūdikių atžvilgiu, kaip jiems leidžia rakinėti akis ir ausis, kokie kantrūs vaikų tampymui ir pan. O mūsiškis :!: :!: :!: jei kambaryje bus mažas vaikas, jį be jokių skrupulų nuvers, jei tik jis bandys jį paglostyti, krimstels į ranką ir pan. jei kieme laksto palaidas, tai įsibėgėjęs būtinai įsirėš į mažiausią kiemo vaiką ir jį nuvers. Nesakau, kad tai daro piktai ir specialiai. Man kartais atrodo, kad jis taip žaidžia ir tiesiog nemoka apskaičiuoti savo jėgos.

2006.05.31 13:43
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Taigi jusu buldogyte pati dar vaikas. Nesupranta kiek stipriai galima kasti ir pan. Musiskei jau 11 men. ir tik dabar po truputy "rameja". Jau daugiau gulineja, garsiau knarkia :) ir siaip ramesne. Iki kokiu 8 men. tai namai pragarai buvo. Ir prie vaiku bijojom paleisti nes ant galvu lipdavo. Manau, tiesiog teks iskenteti toky pereinamajy laikotarpi, o kai paaugs tai ir zaidimai ne taip rupes :)

2006.05.31 13:53
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

oi, ačiū už nuraminimą. Tiesiog kartais pagalvodavau, kad gal darau kokią auklėjimo klaidą, kad niekaip nepripratinu neskriausti dukros. Bandysim dar porą mėnesių kentėti, gal aprims.

2006.05.31 14:35
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mes irgi buvom sunerime del sunytes hyperaktyvumo. Kreipemes y dresuotoja ir isdresavo ne suny, o mus :) Apsviete prota. Tiesiog musiske labai kaprizinga ir uzsispyrusi ir nieko cia neisauklesi. Padrasino, kad po kiek laiko aprims. Ir is tiesu po truputy darosi vis ramesne. Dabar ir fizines galimybes mazesnes :) Ilgiau po lauka pasivaiksciojus tai ir ant lovos sunkiai beuzlipa. Beje, labai geras suns apraminimas - ilgi pasivaiksciojimai. Ir paciam sveika, ir suniukas patenkintas, ir vakaras ramesnis... :D

2006.05.31 15:43
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
musu buldogiukas irgi siek tiek skriaudzia vaika , buna iki asaru net.bet palyginus kaip zaidzia su mumis ir su vaiku tai skirtumas didelis.mum su zmona kanda net iki kraujo , o vaikui silpnai grybsteli.kartais lvaikui eidziasi net akis pabadyti

2007.08.25 11:30
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveiki visi,
perskaiciau sia tema ir net juokas ima, kokia optimiste pries kuri laika buvau :)
Gal kas turit patirties su buldogu ir kudikiu? Musu namuose greitai atsiras kudikelis, o suo ne itin svelnutis... Na toks tikras tankas - uzlipti, nugriauti, perversti - vienas juokas. Jei koks zaislas po spintele parieda, be skrupulu spintele i sona lekia... Kartais vis koki barskuti vaikiska parodau, pabarskinu, leidziu pauostyti, bet cia tik pratinimas prie vaikucio daiktu, kad ju nevalgytu. O kaip bus su kudikiu? Ar reikia parsivezus vaikuti, suniukui leisti ji apuostyti (kazkur skaiciau, kad negalima leisti, kad tik is tolo turi matyti) ir t.t. Gal kas turit patirties? Pasidalinkit...

2009.09.21 13:55
Aprašymas
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė Re: skriaudžia vaiką
Na pas mane irgi is pradziu buvo buldogas o paskui gime mergaite ,suo kai buvo vienturtis buvo lepinamas atsiradus mergytei eme labai pavydeti nes ir demesio jam gal maziau tekdavo ir seip jaute kad nebe jis numeris vienas,kolkas problemu nekilo,nes pati mergaite ji daugiau terorizuoja,tiesa del maisto vienakart vos neikando,bet cia del maisto,jis valge o ji pamegino paimti,jis pats yra cholerikas is charakterio tai labai pilna jo visur,tad pastovei buna kur zaidzia mergaite ,bet kolkas lyg ir nieko ,mergaitei 2m.negaliu sakyti nei kad myli nei kad nemyli,tiesa nuo svetimu saugo kaip savo aki:)

2011.01.11 00:32
Aprašymas
Narys
Narys

Papasakosiu ir as savo beda :( :? persiskaiciau cia viska ir issyk pasakau-mano kalyte jau super islepinta....zinau,pati taip issiauklejau,taip kalta....bet visada(3metai mes ja jau turim) visada ji manes klause,vyrui tai ji nenusileisdavo...ta apurgzdavo daznai :) pvz vakare uzmiega ant lovos kambari ir jau mes kai einam gult ja isvarom i jos lova tai vyras visada jau sita malonuma man palieka-nes i ji ziuri snaira ir urzgia jei liepia eit i vieta...o as niekada tokiu problemu neturejau...bet dabar ji prasirgo menesinem,nu vienu zodziu eidama pro ja raksluosciu daviau i sikna(nu ne ta prasme,kad musiau bet taip ejau pro sona ir taip baikom) tai ji mane taip apurzge kad as apsalau...ji negriebe manes,nei ka bet jau urzge tai ne tas zodis....Tai ir as pasiutau-viskas sakau princese gyveni kaip karaliene,o tu sitaip...ant karstu tai idejau skelbima,kad ja atiduodu su visais daiktais....nu bet gryzo vyras sako mamyte-praeis tau tie nervai...pati sako taip issiauklejei,isimk sako ta skelbima nes paskui vaziuosi atsimt i pasaulio krasta....sako verksim gi abudu....Nu viskas cia ivyko ant karstu kaip sakant,bet po to savo bajerio ji atsigule savo vietoj ir uzmigo....as buvau ziauriai pasiutus ir isbariau ja tai kaip nezsinau ka....pati verkiau....viskas sakau karve uzmigdysim tave ir viskas....vakare kai isvedziau i lauka ji ziauriai viduriavo....(nors niekada per visa savo gyvenima neviduriavus) ir maistas visada tas pats....
Tai vat ji labai jau jauciaisi nusiklatus-ant jos matyt kad visai kitokia....ryte atsikeliau tai visa ryta ji paskui mane sekioja,o snd net nekilo is lovos,net akiu savo pasiziuret i mane nepakele...
Nzn. kaip elgtis dar su ja...man tie nervai jau truputi ir praejo,bet noriu,kad jei cia butu kaip ir pamoka....

2011.04.13 10:29
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Man pasakytų, kad užmigdys, jaučiu, irgi suviduriuočiau :D Šiaip, džiugu perskaityt, kad ant karštųjų tas skelbimukas buvo :) Suspaudžia širdį, kai matau tokius pranešimus.

Dėl visos situacijos. Rujos metu (nereiktų to vadint mėnesinėm :) ) bei prieš ir po jos, kalė gali būti ir jautresnė ir agresyvesnė, ir atvirkščiai, "popa" liūdna, melancholiška. Žodžiu, šiek tiek kitokia, nei įprastai. Savotiškas PMS'as :) Stresas organizmui dėl hormonų.
Jos elgesio tai, žinoma, nepateisina. Bet bijau, kad labiausiai patys esat kalti, kad leidžiat šitaip elgtis. Reiktų labai apgalvoti savo kasdieninį elgesį su šuniu. Neturėtų būti jokių urzgimų ant namiškių.
Dabar siūlyčiau griežtai paignoruoti ją visiems namiškiams gal dieną, gal dvi. Jokių šnekinimų, jokių žaidimų. Po bet kokio nederamo elgesio turi sekti ignoravimas. Šuo - gaujos gyvūnas ir tai jam tikrai daug reiškia. Bet palikti tokios situacijos, neįvertinant ir atitinkamai nekeičiant visų namiškių elgesio negalima jokiais būdais, nes gali peraugt ir į agresyvius veiksmus, ne tik urzgimą.

Paieškosiu jums info apie hierarchiją, įmesiu vėliau.

2011.04.13 11:11
Aprašymas WWW
Narys
Narys

zinau,kad pati kalta del tokio auklejimo....bet tikrai ji ne tas zodis kaip mylima...jos ignoruot jau nereikia,nes po viso ivykio ji pati taip pasikeite...sakau ryte kaip iprastai as atsikeliu ir ji su manim,sliauzioja paskui visur-net i toleta...o snd net akiu nepakele i mane...tik kai vyras atsikele ji tada pakele galva...ji pati jauciasi lb prasikaltus ir gerai...gryzau pietaut namo-ji bande atsiprasyt,bet pasakiau,kad as tau neatleisiu...nu ir galima sakyt ji viska supranta is mano akiu...cia jei bus bausme tikrai keliom dienom...ji paprastai pries ruja buna kaip jus saket-priesingai,liudna,nelaiminga...o po taip iseina pasidare pikta ir nervuota :) :/ gal reiketu suleist ja tada praeis nervukai :D
Bet uz sita poelgi ji bus nubausta tuo kad as su ja nekalbu,i kambari neleidziama,o paskui iprastai kur laika leisdavo ant foteluko bus svenciu dienom kada parodys,kad pasitaise... :/ nes kaip sakant mamukas ja islepino bet mamukas ir nubaus :/

2011.04.13 13:48
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Labai rekomenduoju jums šitą straipsnelį pasiskaityt http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=view_topic;cat=sunys;id=122

Ir dar vienas labai nelogas http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=view_topic;cat=sunys;id=351

Manyčiau, kad laikantis elgesio principų, aprašytų šiuose straipsniuose, labai daug problemų būtų galima išvegti.

2011.05.08 09:33
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: