Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.05.25 02:09

Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 D4l kandziojimosi ir baldu grauzimo 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Xixixi :lol: Jetau, ačiū Dievui mano ,,vargeliai" jau užaugo :lol: Bet kai suniokoti lempą??? 8O Nu čia jau aukštasis pilotažas :D

2007.02.07 09:40
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na ir mums ima juokas, kai skaitom kitų storulių baikas :lol: , bet kai pagalvoju, kad mūsiškis dar neužaugęs tai nelabai juokinga. Paženklinti ir mūsų namai, lovų, stalų, spintų kampai, bet kol kas per daug neįmam į galvą, nes suplanuotas vasarą generalinis remontas, bet va kaip tada reikės viską išsaugoti :?:

2007.02.07 10:55
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
musiskiui 3 menesiai, bet baldu jis dar negriauzia. Primetom jam daug guminiu, minkstu , pypsinciu zaislu, tai jis mielai zaidzia. Tik kai uzeina pasiutimas kencia mano kojos, puola kai pasiutes. Zodis NE ar FU negalioja. Bandau prispausti prie zemes, kalbeti graziuoju, bet puola isisilaisvines ir gana. Kaip ji paveikti. PATARKIT.

2007.02.08 22:27
Aprašymas
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė :)
keista skaityti apie jusu visu bedas. Musiskis jau beveik devyniu menesiu, bet dar nepradejo niokoti nei baldu, nei kampu, nei kitokiu daiktu. Tikiuosi ir nebeprades. Gal tai del to, kad turi savo visokiu zaislu ir skanumynu. Labai megsta jaucio pe... grauzti, tai kai nuperkam kokias dvi dienas suns kaip nebuta(tik beda kad smirdi biskeli). o kad ir neturi ko pagrauzti, ramiausiai miega per dienas, nes nuo ryto iki vakaro vienas buna :).

2007.02.10 21:54
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveiki,na gal jus galetumete atsakyti: Berta labai megsta griauzti siena...taip taip....butent SIENA :lol: nesuprantu,kalcio gauna papyldomai,zaislu turi tiek,kad nekiekvienas vaikas tiek turi :lol: ...ir nesinau kaip atpratint.( :lol: reikalas tas kad ji griauzia man nematant,nebunant namie...)ir kaskart vis naujoj vietoj...visi dazai nulaizyti ir nukramtyti iki plytu :( man negaila,bet juk cia tiek chemijos :!: negi man dabar visas sienas CILLI pipiriukais tepti??? :oops:
Nebezinau ka daryti... :cry:

2007.02.20 20:36
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
mano buldogiukas baldu dar neniokoja bet kojos ir rankos tailabai kencia.nors zaislu minkstu tai turi daug.kauliuku tu dirbtiniu , ausyciu visokiu irgi daug turi , bet kazkodel ju nekramto net keista.jei ikisi i nasrus tai pakramto lygiai dvi minutes ir vel imasi ranku ir koju

2007.08.25 11:18
Aprašymas
Standartinė 
musiskei jau 2 metukai. Nieko nebegrauzia, nors per tuos pora metuku oi kiek visko buvo. Dabar buna kartais nusinesa koki bata prie savo guolio, bet nesugrauzia. Gal tiesiog ramiau jauciasi ji salia matydama :D

2007.09.03 21:59
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Musu Bruno kandzioja viska namuose. Turime kita didziuli suni (Berno avigani), ir ta vargsele apgrauzta, nes "leliukui" nusileidzia :oops: Pirkome ir zaislus ir kaulus, bet niekas nedomina, kai lieka vienas namuose, pasiunta, randi kambari pilna siuksliu! Jau sutvarke 2 mobiliusius, ne, ne del to, kad netvarkingai metesi, o del to, kad "supermenas" sugeba ir nuo rasomojo stalo daiktus nusikrapstyti. Dabar 4,5 men, keiciasi dantukai :( Nebezinau, kiek tai tesis, kai paskaiciau jusu atsiliepimus, tai nelabai optimistiskai skamba...

2007.09.05 10:13
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: