Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.21 12:58

Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
 Mano suo nemyli kitu sunu.Ka daryt? 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mano Bumsius tikrai ne is piktuju, jis tik ant dvarniuko virsu rode, kad jis cia bosas, nes jis palaidas po kiema lakste.
O del suaugusiu buldogu labai abejoju, kad ims mazylis puldineti ant kitu, kiek pazystu buldozkes patys ramiausi kleckai :lol:

2008.07.21 20:50
Aprašymas YIM
Narys
Narys

Standartinė 
Vėtra rašė:
Tai va būtent, gerbiamoji čile, įdomu ką daryti su tokiais karštakošiais mūsų augintiniais?...
Žinoma geriausia būtų namas ir atviras kiemas šuniui. Bet kai gyveni daugiabutyje, tada reikalingas antsnukis. Reikia ieškoti auklėjimo būdų, kurie padėtų išauginti gyvybei nepavojingus šunis (turiu omeny kitų šunų atžvilgiu).
Aš visada stebėjau mūsų gatvėje gyvenantį anglų buldogo patiną, kuris kiekvieną vakarą labai tvarkingai vaikščiodavo greta šeimininko be pavadėlio. Net esant kitiems šunims. Šeimininkas keli metrai priekyje, o šuo sau uostinėjasi iš lėto. Na bet mano aviganis buvo jaunas, tai susipjovė. Oj ašarų buvo. 8O
Taigi.. Manau geriausias auklėjimo būdas yra parodyti, kad viskas ne šuns valdžioje nuo pat mažens, taip pat, pratinimas prie kitų šunų. Draugiškas. :)

Aš jau kažkur rašiau nebeatsimenu, mes siuvomės antsnuki iš odos, o po to pritaikėm rotveilerio kalės antsnukį, nes mūsų puldavo ne tik ant šunų, bet ir ant žmonių, nesvarbu būdavo ar jaunas ar senas, ar vaikas. Taip kol mažas reikia kuo daugiau bendrauti su kitais šunim, vesti į pamokėles ir pan. Lenkti medį kol jaunas :lol:

2008.07.21 22:18
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Negaliu susilaikyti nepaklausus, Giedre, o kiek gi jūs pažįstat buldožkes? :) Jų pažinoti neįmanoma, kiek šunų- tiek charakterių.
Čile, teisingai. :)

2008.07.22 12:36
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
nesakau, kad visos buldozkes ramiakai, bet kiek pas ju pazystu jie visi tokie :lol:

2008.07.22 14:15
Aprašymas YIM
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: