Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.05.25 02:07

Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Dėl auklėjimo 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Aišku, tai džiugu :)

2007.02.20 09:55
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mes tai savo buldoge lepinom nera visai gavus i kaili, tai dabar jai ka pridirba uztenka pakelti balsa ir klauso :lol: ,bet ji pas mus visai niekada nerodo jokios agresijos,o tiem buliam kurie linke dominuoti manau lepinimas netiks :?

2007.02.20 10:48
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Savo panai tai niekada apskritai neteko nei balso kelti, nei rankos. ji pas mane tokia aristokratiška, švaros megėja, o ir dūksta taip labai jau ,,rafinuotai" ir su ,,stabdžiais". O patinui rėk nerėkus, kelk balsą nekėlus, vienintelis veiksmingas būdas nuraminti (aišku ir tai kokiom 5min maksimum) tai papurtymas už pakarpos. Bet jis iki tol bando daryti savaip, kol nenubaudžiu. O tada akim klapsi, vaidina labai jau vargšą ir nuskriaustą. Pradžioje veikdavo ir gailėdavau. Dabar jau nebeveikia ;)

2007.02.20 11:31
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Nusprendžiau ir aš papasakoti apie auklėjimą.

Tarkim lauke. Na mes visada komanda, nei aš darau ką prieš jos valią, nei ji. Puikiai žino, kad svetimi yra svetimi ir prie jų nesitempia, taip pat manęs netempia už pavadėlio, gražiai šalia kojos. Konkrečiai išmokiau vietą kur gali daryti reikalus, o tada ji seka paskui pavadėlį, kurį laikau suėmus abiem rankom už nugaros. Toliau trijų metrų nebėga, o aš nesidairau kur ji yra.

Aplamai, tai stengiuosi jai nesukelti nereikalingų emocijų, tokių kaip šokas, baimė, agresija nors ji ir yra labai užsispyrusi, bet kai nepasiduodu jos įtakai, po truputi pasiduoda, klauso.

Dabar iš lėto mokomės tvarkingai vaikščioti greta, tvarkingai stovėti (kaip reikalinga parodose) ir susišnekėti.

Jai labai aktualus lovos klausimas. Pati jos niekada neužsikeliu, bet mano šeimos nariai neatsispiria ir pasiduoda jos valiai. Dabar ir vargstu, verkia vaikščiodama aplink. :lol:

Šeip ji gana užsispyrusi, bet ji tuo ir žavi. :lol: Beje ir man praverčia kantrybę paugdyti. :idea:

2008.09.18 14:22
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveiki, reikia patarimo. Mano maziukas paskutiniu metu kazkaip pradejo labai sokineti ant zmoniu. Tik pamato ka, ypac vaikus ir pribeges is tos laiems iskarto soka ant dvieju koju ir tiesai ant zmogaus. Zinoma jis ne puola, jis tik tai[p savo dziaugsma isreiskia, bet man jau nelabai patinka jo toks elgesys ir nezinau kaip su tuo susitvarkyti. Namuose neuzilgo atsiras mazas vaikutis, tai bijau , kad merutis nepradetu sokineti ant jo, neprispaustu. Gal zinot kaip ji atpratinti nuo to?

2008.10.06 11:38
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Grįžus namo, siūlyčiau truputį nekreipt dėmesio į jį ir jo džiaugsmą. Žinau, kad labai sunku, bet pabandykit įsivaizduot, kad turit labai svarbų reikalą - pasikabint striukę, nusinešt pirkinius į virtuvę ar pan... o tuomet jau ir pasisveikint galima :) Gal kiek entuziazmo sumažės pas vaikinuką? Parodyt jam, kad jūs sprendžiat kuomet ir kaip džiaugtis susitikimu.

Šiaip tokiais atvejais siūloma ant užpakalinės kojos šuniui užlipt šiek tiek, tik bijau, kad buldogo atveju tai nelabai suveiks - pernelyg jie kantrūs ir nereaguojantys į smulkmenas :)

2008.10.06 12:22
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Edita rašė:
Grįžus namo, siūlyčiau truputį nekreipt dėmesio į jį ir jo džiaugsmą. Žinau, kad labai sunku, bet pabandykit įsivaizduot, kad turit labai svarbų reikalą - pasikabint striukę, nusinešt pirkinius į virtuvę ar pan... o tuomet jau ir pasisveikint galima :) Gal kiek entuziazmo sumažės pas vaikinuką? Parodyt jam, kad jūs sprendžiat kuomet ir kaip džiaugtis susitikimu.

Šiaip tokiais atvejais siūloma ant užpakalinės kojos šuniui užlipt šiek tiek, tik bijau, kad buldogo atveju tai nelabai suveiks - pernelyg jie kantrūs ir nereaguojantys į smulkmenas :)

Na pas mane tokia pat problema kaip pas Merutį, Edita aš jau senai taip darau pareinu namo neleidžiu ant savęs šokinėti aišku paglostau, pasibučiuojam, bet labai švelniai ir gražiai, bet lauke tai be šansų bėgs prie visų, šokinės bele kaip ir bet kada, be pavadėlio kai būna lauke žmonių be šansų, ir drausminam ir gėdinam ir iš pavadėlio per rūrą užmetu, aišku neskaudžiai svarbu priliesti iš kar sureaguoja, bet....... neilgam

2008.10.16 17:14
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: