Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.18 11:40

Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
 Nebesusitvarkau su šunimi 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
aciu labai.mes pries pirkdami pasidomejom apie juos bet kaisusiduri tai ojojoj koks mandras tas musu kavalierius bet ir gudrus kaip nustatys toky nekalta veiduka ir akytes.ir negaliu ant tokio grozio pykti.rasa parasykit jei zinot kokio klubo ar dresuotojo kas zinot kontaktus prasau.o nuotraukytes atsiusiu kita menesi kaip mes augam pamatysit koks nuostabei grazus cepelinukas auga

2007.03.29 21:32
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
toj pacioj temoj pabedavosiu ir as. nezinau , ka daryti man su savo 'mergom ' ir 'moterom'.jau pora kartu vienai siuvau kojas.ta mano Nimfa su manim ir kitais zmogais -angeliukas riesta nosyte.Bravuska -dar didesnis angeliukas-visu kaimynu numyletine.laiptines valytoja sluota meta ir puola glostyti.jos is laimes tirpsta.su manim jau seniai visi kontaktai isspresti-as lyderis.aisku buna ten visokiu niuansu, ypac, Nimfa savo gudriom ir padykusiom akytem tik ir stebi, ar as matau , kaip ji prancuze uz kojos tampo,man tik paziurejus -paleidzia.bet kaip abi angles susitinka neatitvertoj teritorijoj-karas iki kraujo praliejimo.Brava pati puola , bet kas iki krauju nekanda.o Nimfa tampa koviniu sunim.kaip pastveria bravuskos koja, tai talzo, purto su tokia agresija, tarsi butu kovos ringe arsiausias pitbulis.vat, ka su jom daryti?dabar sedi atskiruose kambariuose, maniau , kad aprims, praeis .bet kuo toliau-tuo labiau jos viena kitos nekencia.anksciau bent i lauka isejusios zaisdavo ir isvest kartu galejau, o dabar net isvest neimanoma-pamato ir puola. :cry:

2007.03.30 17:12
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Matyt visi buldogiukai labai uzsispyre ir nevaldomi. Musiskis kai parsivezem buvo ramus tik savaite (matyt socializavosi), o po to prasidejo ,,zaidimai", kurie baigdavosi visada vienodai: kandziojimusi. Siaip maziausiai kliudavo man. Uztekdavo pasakyti: Fu. O vyrui visada taikydavosi i nosi :D. Davimai per nosi su laikrasciu visai nepadejo. Kai vyra ir vaika (sunus - paauglys) uzknisdavo jo tie ,,zaidimai" geriausia baudimo priemone - isvarymas is kambario, kur visa seima. Viena karta rimtai grybztelejo sunui, labai issigandau (suniui tada buvo 4 men.), ber suregavau zaibiskai, taip gavo pylos ojojoi (nemusiau negalvokit). Ilgai sedejo apstulbes ir sustinges. Po to atejo meilikaudamas, sunui kojas laize. Dabar taip nesielgia. Bet visteik uzsispyres kaip asiliukas. Geriausiai kai reikia eiti i lauka: su manim eina kuo puikiausiai. Pries vaika maivosi visaip, o vyras kai paima pavadi, tai buna tupia reikalu vietoje, kad niekur nereiktu eiti. Tai va taip ir gyvenam :)

2007.03.30 17:44
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
nusiminusi rašė:
toj pacioj temoj pabedavosiu ir as. nezinau , ka daryti man su savo 'mergom ' ir 'moterom'. :

Konkurencija. Matyt papuolė abi dominuoti linkusios kalytės. Kaip spresti gal dresuotojas patartų. Bet bijau, kad nieko gero..

2007.03.30 18:19
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Įdomios ir vertingos info apie šunų psichologiją, elgesį, bendravimą su šuniu (deja, vėl tik anglų k.) yra čia: http://www.cesarmillaninc.com/tips/index.php

2007.05.19 11:40
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pries vaika maivosi visaip, o vyras kai paima pavadi, tai buna tupia reikalu vietoje, kad niekur nereiktu eiti. Tai va taip ir gyvenam :)[/quote]

Oj zinokite musu Berta panasiai elgesi su mano vyru :lol:
As juokauju:sakau ji mano dukryte,istikima tik man,myli tik mane.....o vyras piksta :lol: sako pati ir vesk tada i lauka :wink:
Manau kiekvienas suo isssirenka sau viena seimininka,(gal but pagal tai kas esti duoda :lol: )...
Bet vyra mano irgi daznokai uz nosies graibo(nepiktibiskai aisku,bet....) :oops: Tokie jau tie buliukai yra :lol:
Kantrybes ir Sekmes!

2007.05.23 08:25
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O jums taip nėra buvę, kad jūsų buliukas nenorėtų eiti į lauką? Vedamas užsispirtų kaip ožys, trauktų atgal ir pan? Nes tokia problema egzistuoja su mūsų bulka, 4,5 mėn., jau vedžiojam su petnešom, turėjo priprast, tiesa sakant kai einam namo, tai jokių problemų pati tempia ir bėga priekyje, taigi ne dėl pavadėlio užsispiria, bet kažkaip labai keista, dar nė su vienu šuniu taip nebuvo, kad po lauką nenorėtų zylioti. Šiuo metu tai gražiai kalbinama šiaip ne taip netoli namų į pieveles nueinam gražiuoju, kadangi iškart pasitvarko, tai toliau ir neina, tempia atgal. Ir šiaip prisimena artimą maršrutą aplink namą, jei nuo jo nukrypsti, irgi spiriaisi, neina. Su manim ožiuojas, su tėvu, su mama, kaip ji sako, ne, bet man rodos ji tuo žinomu maršrutu ir vaikšto, o mes einam toliau pasivaikščiot. Dažnai kur toliau paleidi, kad palakstyt, tai žiūrėk jau skuta namų link, nebent vietovės neatpažintų. Vienintelė galimybė išsidūkt, jei koks šuo pasitaiko, tada jau šuns link traukia, mėgsta su jais dūkt:} Taigi ir aš kaip Radžis klausiu: "Kąąąąąą daryyyyyyyyt?":}:}:}

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.05.23 10:39
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na mano suniukas irgi labai jau problemiskai eina i lauka. Kai jau esam lauke - viskas tvarkoj, jam patinka, jis megsta ir kitokiais marsrutais nei iprasta pasivaikscioti, be galo be krasto nori bendrauti tiek su zmonemis, tiek su kitais sunimis. Buna patenkintas kaip grybas, kai gali pasibendrauti, padukt su kitais sunimis. Bet kiekviena karta paminejus, kad einam i lauka, gulasi i lova, vaidina, kad miega, o bandant paimt urzgia ir kartais net pabando ikast. Manau, kad jis labai bijo aukscio ir del to jam labai nemalonus nesimas zemyn. Buna ir taip, kad prie duru (retais atvejais) ateina ir pats, turbut, kai jau reikalas labai spiria, bet pro duris - nei zingsnio. Gulasi ant pilvo, galva prispaudzia ir ne krust. Kiekviena karta vis kantriai ir svelniai ji snekinu, drasinu ir bandau prisikviesti ji bent pro duris islisti, bet kol kas sunkiai sekasi . Labai tikiuosi, kad tai laikina ir kantriai zingsnelis po zingsnelio visas baimes iveiksim ir i lauka eisim pasisokinedami.

2007.05.23 11:50
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na si problemele laaabai gerai pazistama:)
Kol Bertute buvo mazyte,irgi panasiai elgdavosi :lol:
Manau tiesiog jausdavosi ramiau ir saugiau savo teretorijoje!
Viskas praejo,kai pradejau skirti daugiau laiko zaidimui lauke(pagaliukai,kamuoliukai…)
Suo turi suprasti,kad i lauka vedamas netik tam,kad atlyktu savo reikaliukus,kad lauke yra gera,linksma ir saugu :lol: ir sveika!
Pvz.:mes su vyru eidavom i lauka kartu(as einu su Berta ,o vyras priekyje,kviesdamas ja,zaisdamas…)Ta ir bega paskui,kaip isprotejus,nebera laiko galvoti apie namus,kai seimininko rankuose kamuoliukas!
Taip po truputi ir supratom,kad lauke yra daug geriau nei namie!!!
Dabar turim kita problema-KAIP PARSITEMPTI NAMO?

2007.05.23 11:53
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
A jomajo juk cia bulkos :lol: ,,,, zinot buldoga paliginciau gal su usispirusiu savanaudziu pensininku :lol: , vis burba sau po nosim, kazkokie svarbus reikalai pas jos, duok jam ramybes ir uzkast, o kada jis nores kazka daryt, tai bus tik tada kai pats nores :lol:
Va musu karalevna i lauka pvz.eina pasivaikscioti labai noriai, bet tik pasivaikscioti, jai iki siol nedaeina kad laukas tai visu pirma tualetas :oops: , ji mano kad ja veda oro pakviepuoti :lol: .... bet kazkaip nedepresuoju del to....

2007.05.23 12:30
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kaip parsitempti namo? Gi pati Margarita parašėt :lol: Eina vyras priekyje link namų ir žaidžia, šnekina :lol: Kaip ir į lauką :lol: :lol: :lol:

2007.05.23 12:32
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai aš ir galvojau, kad paimsiu kamuoliukų žaislų į lauką, pažaisime, padūksime, pamatys kaip lauke gera, linksma, bet lauke jai tie kamuoliukai visai nerūpi, gali mest numest ir pats ieškot:} Ką išeina padaryti, tai imi bėgt, o ji vytis, ar jau kai matai kad krypsta namų link, atsitūpi ir šauki vardu, tada pati pas mane atlekia. Gal ji laiko sawe kokiu naminiu chamiaku ar kuo? :lol:

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.05.23 12:37
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:D :lol: :D jooo...tikrai kaip chamiakas!!! :lol: :lol: :lol:
Nieko...ipras...pamatysit!!!
Sekmes

2007.05.23 13:01
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na, mes tai neįsivaizduojam kaip šuo gali neiti į lauką? Mes tai niekaip į namus neparkrapštom, turbūt ištisai lauke gyventų, net galvojam voljerą įrengti. Ar kas nors laikot buldogus vasarą lauke voljere? Vargšas šuo, nori būti lauke, išeinam į darbus, vaikai į mokyklą, sėdi nabagas namuose uždarytas, net gaila.... Sekmadienį pirmą kartą buvom prie Dubysos, tai teko į vandenį įstumti, bet kažkaip maudynėm nesusižavėjo. Nuvažiavom vakar, tai apstulbom, pats į vandenį dūmė visu greičiu ir ištraukti jokio šanso.... Tik įdomiai, vaikšto tik ten kur kojom siekia dugną ir taip juokingai: kaip gandras stengiasi kojas aukštai kelti :)

2007.05.23 13:02
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pinkis rašė:
Kaip parsitempti namo? Gi pati Margarita parašėt :lol: Eina vyras priekyje link namų ir žaidžia, šnekina :lol: Kaip ir į lauką :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: na taip buvo,kai mes turejom 3-5 men.dabar jau nebepapirksi....gudri...nebeapgausi....tenka kalbint:Mesytes duosiu,einam namucio...prasau!!!na o jei geruoju neiseina o pati skubu,tai tenka tempt kaip koki asiliuka :lol:

2007.05.23 13:03
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: