Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.05.25 02:07

Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
 Sugraužėm beveik visus batus :( 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Sugraužėm beveik visus batus :(
Kažkas pasidarė mūsų Spaikui. Po savaitės jam bus jau 10 mėnesių, bet elgiasi taip lyg jam būtų kokie 3 mėnesiai. Priš mėnesį pradėjo graužti visas šlepetes, visus batus iš eilės, išskyrus vyro. Šiandie grįžau iš darbo ir kol nuėjau į vonią pasiimti rūbų, per kelias sekundes sutvarkė batelius, tai net prilupau iš pykčio. Nebežinau jau net ką daryti, bandau ignoruoti: visai nebendrauju, nekreipiu dėmesio. Gal galit ką patarti?

2007.07.10 19:46
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Sugraužėm beveik visus batus :(
Migle rašė:
Kažkas pasidarė mūsų Spaikui. Po savaitės jam bus jau 10 mėnesių, bet elgiasi taip lyg jam būtų kokie 3 mėnesiai. Priš mėnesį pradėjo graužti visas šlepetes, visus batus iš eilės, išskyrus vyro. Šiandie grįžau iš darbo ir kol nuėjau į vonią pasiimti rūbų, per kelias sekundes sutvarkė batelius, tai net prilupau iš pykčio. Nebežinau jau net ką daryti, bandau ignoruoti: visai nebendrauju, nekreipiu dėmesio. Gal galit ką patarti?

:lol: Ko gero Spaikas paaugo ir nusprende, kad ir jis gali aukleti seimininkus, jug batus reikia deti i tokia vieta kur sunelis neprieitu :lol: .
Cia aisku tik siaip nuotaikai pakelti.
Daugelis sunu megsta batus, ypac odinius, o dar geriau jeigu jie nauji :wink:
Ir dar per ilga laika teko pastebeti(gal as klystu),kad dazniausiai nukencia mylimiausio seimos nario batai.

2007.07.10 20:08
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Cia jau tikrai,Bull,...
Oj kiek batu praradom... :lol:
kol nepradejom slepti, ir nenupirkom specialu odini zaisliuka...iki dabar miega su juo :lol:

2007.07.10 20:29
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pas mus irgi, tik grįžęs iš lauko nepasidėk batų į dėžę, tai po akimirkos jie jau mergaitės guolyje:}:} Atrodo, net neaišku, kada ji juos nusineša. Aišku, galbūt keista, kodėl būtent dabar toks batų poreikis Spaikui iškilo, tačiau būkite tvarkingi ir pareigingi, iškart susidėkite visus batus ir šlepetes į tam skirtas vietas (jei yra), ir problemos išvensite. Gal šuo taip kovoja su netvarka bute:}:}:}

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.07.10 20:30
Aprašymas
Standartinė 
Oi, batus tai stengiamės dėti į savo vietas, bet pasitaiko kartais, kad na kad ir kaip šiandien net minutė nepraėjo, o batai jau nebenešiojami. O dėl meilės: tai mes jį visi mylim, tik gal aš su vaikais daugiau jį palepinam. O vyras kai taria Spaikui žodį, tai šventa. Mes kitrą kartą lakstom po kiemą, gaudom, prašom, kviečiam visaip kad tik pareitų namo, o jis nė už ką. Vyras griežtai: Spaikai į vietą, ir eina jau namo nosį nukabinęs :) Na pabandysiu rasti nupirkti odinį žaislą. Ačiū visiems.

2007.07.10 20:51
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kas čia darosi, kad kažkaip neprisijungiu kartais :) :) :)

2007.07.10 20:53
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Anonymous rašė:
Oi, batus tai stengiamės dėti į savo vietas, bet pasitaiko kartais, kad na kad ir kaip šiandien net minutė nepraėjo, o batai jau nebenešiojami. O dėl meilės: tai mes jį visi mylim, tik gal aš su vaikais daugiau jį palepinam. O vyras kai taria Spaikui žodį, tai šventa. Mes kitrą kartą lakstom po kiemą, gaudom, prašom, kviečiam visaip kad tik pareitų namo, o jis nė už ką. Vyras griežtai: Spaikai į vietą, ir eina jau namo nosį nukabinęs :) Na pabandysiu rasti nupirkti odinį žaislą. Ačiū visiems.

O aš jau buvau pamanęs, kad vyras retai kojas plauna, todėl jo batų negraužia:}:}:} bet pasirodo, kad jį labiausiai gerbia ir/ar net prisibijo, laiko tikruoju savo šeimininku, todėl matyt ir batų neliečia:} O jūs tai tik ... žodžiu gali jūsų ir neklausyti, ir šiaip pašposyt, tokie jau tie anglų buldogai:}:}
Kaip tik prisiminiau nuotaikingą nutikimą: pasikloju lovą, išeinu į virtuvę, ramus, nieko pikta neįtariantis, dar kaip tik apžiūrėjau koridorių, ar laisvų batų nepalikau, tik girdžiu miegamajame kažkokius šnaresius triukšmus, nueinu pasižiūrėti kas daros, ogi mano Rožytė ant baltos patalynės kad tvarko iš balkono atsitemptą purviną mano kedą, o patalynė visai jau ne balta:}:}:}:} rodos ta akimirka širdį persmelkė ir pyktis ir linksmumas, akimirksniu nežinojau kaip čia vertint situaciją, bet aišku gėris nugalėjo, juk čia mano kukuliukas, kleckutis pokšta iskrėtė, kaip galima supykti:}:}:} O beto vistiek tikrai žinau, jei ir mušiu, tai kitą akimirką tikrai to gailėsiuos:}

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.07.10 21:16
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Nežinau, ar gelbėtų mano patyrimas jūsų atveju, bet pasipasakosiu, kaip kai kurios mano "mergaičių" elgesio problemos sprendžiasi, įvedus keletą paprastų taisyklių namie. Išklausiau tokio Cesar Millan audio knygą, apie šunų ir žmonių tarpusavio santykius. Gal plačiau apie tai (ir lietuviškai) Aušra pradėjo rašyt Pinkio bloge http://pinkioblogas.blogspot.com/
Viena iš pagrindinių taisyklių žmogui norinčiam būti "gaujos"/šuns vadu - elgtis ramiai ir savim pasitikinčiai/užtikrintai, t.y. jokio šaukimo, cypavimo ar kneckinimosi šnekant, kaip su mažu vaiku. Visi tie dalykai šuniui parodo, kad jūs nesat vadas, nes vadas tiesiog taip nesielgia.
Šuo visada turi eiti už jūsų arba greta jūsų ir niekada prieš jus. Vadas visada eina pirmas. Tiek einant pasivaikščioti, tiek einant pro duris (ir į lauką ir namo).
Labai pabrėžiama fizinio krūvio būtinybė. Pagal Cesar Millan šeimininkas privalo patenkinti tokius šuns poreikius ir būtent tokia tvarka:
1. Fizinis krūvis (geras pasivaikščiojimas, ne trumpesnis nei pusantros valandos per dieną, ilgesnis, priklausomai nuo šuns aktyvumo lygio
2. Maistas (duodamas kaip užtarnautas atlygis po pasivaikščiojimo),
3. Švelnumas (niekada neglostinėti šuns, kai jis to paprašo, kai jis susijaudinęs, sunerimęs ar elgiasi netinkamai. Vadas rodo švelnumą, kai šuo ramus ir jo elgesys yra tinkamas. Vadas nusprendžia, kada rodyti švelnumą, ne šuo).

Šuo turi būti žemiausioj padėty šeimos-"gaujos" piramidėj, visi žmonės namuose jam - vadai ir visi turėtų elgtis atitinkamai.

Mano "panelės" po šių taisyklių įvedimo, pradėjo ramiau elgtis lauke. Nebekreipia tiek daug dėmesio, kaip anksčiau į kitus žmones ir šunis. Galim ramų ramiausiai praeit pro šalį, be jokio tampymosi ar net lojimo. Šiaip namie kažkokių problemų ypatingų ir iki to nebuvo, bet pasivaikščiojimų metu pagąsdindavom tiek žmones (kas man labai nemalonu), tiek šunis.
Nežinau, ar tai susiję, bet mano vyresnioji - Nikė kurį laiką atrodė nelabai laimingas šuo, užsiauginom nemažą antsvorį. Dar prieš atrandant Cesar Millan, pradėjom griežtai laikytis dietos ir didint pasivaikščiojimų trukmę. O dabar vis dažniau matau jos žvilgsnyje žaismingumą, gal tai susiję su palegvėjusiu kūnų (jau numetėm 1700g :) ), o gal ir tos taisyklės jai gyvenimą palengvino.

2007.07.11 14:13
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 8 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: