Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.04.24 00:05

Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 Ko bijo jūsų buldogas? 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Ko bijo jūsų buldogas?
Siandien patyreme nuotyki kuris vos nesibaige sirdies smugiu ir man ir mano Roniui.
Kaip iprasta vakare ejome pasivakscioti, ir nueje kokius 2 kilometrus staiga is uz misko pasirode oro balionai! Ju buvo net 5 ar 6, ir vienas skriejo visai zemai. Neisivaizduojat kas pasidare Roniui! Jis juos aplojo, lakste kaip isprotejes po visa pieva, as net negalejau jo pagauti pavadeli prisegt. O po to kaaaip sove namu link.. is pradziu dar bandziau ji pavyti, bet aiskiai neturejau sansu.
Paskambinau namo kas pasitiktu.. jis ten buvo uz kokiu 7 minuciu!
Vare kaip zuikis! Baisiai issigandau, aplink musu "kaima" miskas ir laukai, issigandau kad nepasiklystu.. as po masina.. brrr baisu pagalvot. Bet pasirodo, kai buldogas TIKRAI kazko nori arba TIKRA kazko bijo - klaidu nedaro :)
Dabar pamacius balionus griebsiu ji ir nesiu kur dangaus nesimato 8O 8O 8O

O ko bijo jusu buldogas?

2007.09.12 22:38
Aprašymas ICQ
Standartinė 
Na, o mūsų Spaikas užvakar vakare išsigando ežio. Kai vaikščiojom jau buvo tamsu, kažkaip netikėtai užtikom ežį. Jam nereikėjo net nosį prikišti prie spyglių, išsigando ežio knarkimo :)

2007.09.13 09:09
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Ups, jungiantis neuždėjau varnelės ir patapau svečiu.

2007.09.13 09:11
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mano Kramis labai bijos ir pyksta, loja atbulai eidamas pamatęs plaukuotus ūsuotus vyrus. Na, tokius ilgais garbanotais plaukais :D Dar bijo siurblio, nuožmiai puola ir nervinasi, bijo šluotos taip pat...

2007.09.13 09:29
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Dulkiu siurblys tai didziausias priesas! 8O Mes su juo kovojam, lojam ir kandziojam, o jis vis niekaip nepadvesiai :evil:

Taip pat ivairus maiseliai, nors paciu maiseliu nebijo tik ju garso :oops: Ir plastikiniu buteliu bijo.. nors kiek zinau buldogai megsta su jais zaisti.

Apie oro balionus jau pasakiau.. sakes, iki siol negaliu atsigauti :)

2007.09.13 09:58
Aprašymas ICQ
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Geras !!!! Mes irgi "apturejom" nuotyki su oro balionais :D :D :D Isejom pasivaiksciot, bet gerai, kad toli nespejom nueit. Balionai skrido labai zemai. Runis patrako, plesesi nuo pavadelio, lojo ne savo balsu, draskesi kaip tik begalejo, bande sleptis uz masinu, kol galiausiai nere prie iejimo duru. As is paskos begau, nes bijojau, kad neuzsismaugtu. Siek tiek apsiramino tik tada, kai atsitupaiu ir suemus galva priglaudziau. Tai jis taip ir prasedejau galva man i keliu ikniaubes, kol tie balionai nutolo. Bet istorija tuom nesibaige :) Po pasivaiksciojimo isvaziavom i kartodroma ir pasirodo, kad vienas oro balionas vidury trasos nusileido. Tai Runis tik po dideliu ikalbinejimu ir drasinimu, kai jau pamate, kad tas balionas nejuda, tik vietoj stovi, ejo su mumis. Bet aplojo tai nerealiai ta baliona tokiu gerkliniu balsu. Ir negana to, dar praejus jau visam stresui normalus lektuvas jau turbut besileisdamas vel salyginai zemai praskrido, tai Runis ir ji aplojo prie mano koju prisispaudes (jis musu kiskis drasuolis :lol: ). Zodziu ta diena Runiui buvo NSO diena :D
O daugiau bijo tik nepazistamu garsu, ar tokiu, kurie sklinda is ten, kur nemato, ypac tamsoje :D Taciau antra karta pamates ar isgirdes tai, ko pirmiau bijojo, jau ziuri kitaip, ne su tokiu itarumu :) Dulkiu siurblio jau nebebijo, bet savaitgali labai atsargiai is uz kampo islindes stebejo bulviu tarkavimo masina :D O eziuka norejo kaip kamoliuka pasiridenti, bet neleidau, bijojau, kad nesusibadytu snukucio. Net veterinarijos stalo, kur vaistukus leido, nebebijo :D Saunuolis musu drasuolis :lol: :lol: :lol:

2007.09.13 10:16
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare rašė:
Dar bijo siurblio, nuožmiai puola ir nervinasi, bijo šluotos taip pat...

O musu Marfai siurblys patinka,kaip siurbia ji nori,kad ir ja pasiurbtu :lol:

2007.09.13 10:16
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Man vis labiau ir labiau atrodo, kad kaip ten bebutu, Ronis ir Roonis broliai :) :) :)

2007.09.13 10:28
Aprašymas ICQ
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sunku jau ir pasakyti dabar, kai popieriuku neturi, bet kad is principo daug panasumu turi tai faktas :D :D :D

2007.09.13 10:39
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Musu Bertute labai bijo elektros laidu.Kai skalbiu tai prailgintuva tempiu i virtuve is vonios,tai Berta ir buna visa skalbimo laika toj pusej kur liko,kol iskyriau kambarius laidu :lol: (matyt kazkada vaikysteje bande paragauti :? )bijo siurblio,plauku dziovintuvo ...dar labai bijo manes su kauke :lol: (kartais padurniuojam,uzsidedu kauke "labai baisia,net man baisu" :lol: ir dukstam...bego nuo manes,o kai balsa mano isgirsta,uodegyte vizgina,bet prieti bijo... :lol: Taip juokingai atrodo..glaudzia uzpakaliuka prie vyro koju,loja....bet neprieina kol nenusiemu kaukes :lol:
Va koki sarga turiu!!!
vadinasi GYVENK IR BIJOK KARTU!!! :lol:

2007.09.13 12:12
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Neseniai tik issiaiskinau, kad mano Runis issigasta, kai is burnos paleidziu toki garsa, na... kai ora pagadini garsiai :oops: :lol: . Kai dukstam, jis urzgia ir as pati kazkaip panasiai paurzgiu ir gana gresmingai (bent jau man taip atrodo :D ) ir nieko, dukstam toliau. Bet tik padarau kazka panasaus ka jau minejau, ar isleidziu garsa, kuri vaikai naudoja vaizduodami kaip masina vaziuoja, burzgia, mano "drasusis kiskis" is kart susitraukia, pradeda suletintai laizytis, ziuri is padilbu, pradeda trauktis ar spaudziasi prie zemes. Pradeda manes netgi bijoti. Tada jau daryk ka nori, niekaip nebeprisisnekinu toliau dukti. Tik praejus tam tikram laiko tarpui musu "santykiai pasitaiso". Kazkaip man keista, kad kitokiu garsu jis nebijo, o butent sito. Netgi garsaus knarkimo nebijo. Kai atsigulam ant zemes ir vaizduojam ji pati mieganti :lol: jis puola ziureti ir krapsto su letena veida, tipo nedaryk taip, cia as vienintelis knarkalius :lol: Idomus tas mano buldogas :)

2007.11.07 20:03
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Joo... tikrai idomus :D ,nors istikro tai kiekvienas buliukas su savotiskais "priciudais"

2007.11.07 20:39
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O mes tuo tarpu issiaiskinom, kad Ronis neadekvaciai reaguoja i uztrauktuko garsa :) Tiesiog pasiunta :)
Jau tie buldogai :) Grynas dziaugsmas ir kruva siurprizu :)

Paskutinį kartą redagavo Aquarelle 2007.11.07 21:34. Iš viso redaguota 1 kartą.

2007.11.07 21:03
Aprašymas ICQ
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na nematau to vaizdo, tiesiog bandau paspelioti :) . Gal but bandant isreiksti toki garsa, norint nenorint i aplinka papuola smulkus seiliu laseliai, taigi yra tikimybe, kad reaguojama netgi ne i garsa o jutimu. Kodel reakcija baimes nedrystu spelioti, tarkim pas mus buvo bullka kuri po panasiu veiksmu tiesiog pykdavo :wink:

2007.11.07 21:08
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Baime del seiliu laseliu atpuola, nes dar siandien dukom lovoje ir Runiukas bande mane surasti-atkasti pasislepusia po antklode. Aisku abu leidom ivairius garsus. Runis kaip paseles duko. Ir tik as isleidau TA baisuji garsa - viskas, kaip ranka nueme. Susiguze visas ir baigesi visi zaidimai. O juk as po antklode buvau.
Vat as ir nesuprantu - kodel baime ir kodel butent del tokio garso? Juk i knarkima jis taip nereaguoja, netgi labai susidomi tuo garsu.
Galvojau, gal cia del musu "santykiu", na, gal jis tiesiog manes bijo. Bet kaip ir viskas normaliai. Jis ir glaudziasi prie manes, ir pasitiki, galiu apziureti ir apciupineti bet kokia kuno vieta, leidzia viska (na ne tik del to manau, kad pasitiki... nors jei pradeda manes bijot del garso kitokio, tai gal ir nelabai pasitiki...). Ir zaidziam mudu daznai ir lauke, ir namie. Pats kviecia mane pazaisti. Tai kazkaip viska apsmasciusi pagalvojau, kad gal tiesiog mano buldogui nemalonu girdeti sklindacius TOKIUS nepadorius garsus is seimininkes burnos :oops: :D Juokauju. Bet kokiu atveju galvoju, kad cia nieko tokio blogo, tiesiog Runio "priciudas". Juk teisingai, jie visi tokie YPATINGI (ypac saviskis :wink: )

2007.11.07 22:49
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: