Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.19 20:05

Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
 Ar jusu anglu buldogai uzsispyre? 
Autorius Žinutė
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė Ar jusu anglu buldogai uzsispyre?
Maniskis anglu buldogiukas(jam jau 11 men.),supermenas uzsispyrimo srityje!Jei jau sugalvoja uzsispirt,tai jau sunkiai ir beprikalbinsi,o jei piktuoju bandai paveikti,tai dar ir supyksta,paskui sedi piktas,uzsispyres,nebendrauja,tipo demesio nekreipia...Uzsispiria ivairiuose dalykuose,ypac jei jam isakineji...Greiciau ji svelniu tonu prikalbinsi,nei isakmiu....Uzsispiria ivairiuose situacijose...susigalvoja ir net negirdedamas tavo saukimo,nubinzena kur akys veda tarsi plejerio ausines i ausis isikises,tarsi net isviso neegzistuociau.Del skaniu kasneliu tai ir baleta susoktu,taciau tik bandziau padresiruoti komandos-gulet...,tai uzsispyre ir sudie Elyza,begte pabego,net skaniausi mesos kasneliai nesugunde.Jei jau neprisisauksi ,kad ateitu pavyzdziui i vonia,kad nusipraust,tai per prievarta neigrusi,nebent pries tai gera raumenu apsilima padares isinesi pats i vonia.Susigalvojo koki daikta namuose isniekinti,taip padarys savo...nors desimt kartu pasakysi FU,nekreips demesio...nors atimsi-isplesi ta daikta is jo burnos,tai po poros minuciu,jei nepaslepei,jis vel burnoj bus!Net jei su laikrasciu per sikna gauna,vistiek praejus `porai minuciu,jau ziurek toliau sau patyliukas niekina gera daikta...O ka jau kalbeti,kad penkis menesius mokinu ,kad kates nesivaikytu...ir bart gavo ir per sikna uzbraukiau,vistiek kaip i siena...Zodziu ko neleidziu,tai jis girdi tarsi atvirksciai-prasau,mielasis suniuk,galima,grauzk tas tapkes,tasyk tas mielas pagalves,vaikykis ta musu taip pat numyleta katina,lipk penkiolikta is eiles karta ant fotelio su kaulu ar sausainiu(su sausainiu kaifiskiausia,nes jis sunkiausiai issivalo)...Kas svarbiausia,jis pilnai zino,supranta ,kad blogai daro,bet kartais atrodo,kad grynai specialiai ,is uzsispyrimo jaucia kaifa...Zodziu,cia tokie tik vieni is tokiu zinomesniu visiems variantu...Esu girdejusi,skaiciusi,laida ziurejusi,kad anglu buldogai ypatingai pasizymi uzsispyrimu...Stai man ir idomu ,AR IR JUSU ANGLU BULDOGAI TOKIE UZSISPYRE? :D

2008.04.27 03:28
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na mano Grantukas vaikosi kate,griauzia avalyne ir kai aini y lauka neisakinesi jam kur aiti :lol: Nors jam dar tik du menesiai.

2008.04.27 12:28
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:lol: :lol: :lol: Toks ir turi buti bullkius, su harakteriu 8) ,. negi butu idomu jeigu klausytu is puses zodzio ar vien tik is weido israiskos :?:
Rusu forume yra labai geras parasas " bulldogas jau ne suo, bet dar ne zmogus" :wink:

2008.04.27 14:57
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Musu Grantukas siandien laukia tik ir taikesi kaip pasgauti kokio suniuko kaki suvalgyti :lol: Tai nezinau cia ar :cry: ar :lol:

2008.04.27 15:54
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
Bosike,i viska ka cia paraset galime atsakyti tik vienu 'taip' ir dar daugiau :lol: :lol: :lol:

2008.04.28 21:29
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Paskaičiau Bosikės pranešimą :lol: :lol: :lol:

Pinkis, kaip buldogas, tai dar atrodo man labai entuziastingas :lol: Į vonią tekinom, nes labai mėgsta būti maudomas :wink: "Gulėt" mokam :wink: Bet dėl viso kito tai skirtumas tik tas, kad jis per šikną negauna :lol: Kitaip tariamės :wink: Bet kartais sūriai jokie tikrai nepadeda, ypač kai reikia nuo mūsų pievelės ant kalniuko namo nusiridenti :lol: Atsakymas visada jo akyse tas pats: Kąąąąą.... tu nematai, kad aš dabar sėėėėėėėėdžiu?... :wink:

Kažkur skaičiau, kad reikia taip užiminėti šunis (visus, o buldogus, matyt, 10 kartų daugiau :lol: ), kad jiems įdomu būtų tik su šeimininku, kad viskas, ką šeimininkas pasako - geriausias komandų žaidimas, kai nieko aplink tarsi nebelieka, tik šeimininkas ir pramoga su juo būti. Čia ir namie, ir lauke galioja. Bet aš tai, matyt, neturiu tiek kantrybės šitiek laiko užsiiminėti. Bet jeigu pastebėtumėt, kaip vaikai su šunimis elgiasi, kai vedžioja, tai panašu, kad tokio rezultato pasiekti galima. Tarp jų - nenutrūkstamas kontaktas. Fantastiškas ryšys. Net ir Pinkis su savo draugais vaikais kieme būna tiesiog kaip greičiausia raketa, kuri labai tiksliai klauso piloto ir niekada neužsispiria :wink: Kartais aš tuos vaikus panaudoju kaip masalą Pinkiui, kad namo eitų (vienas kuris nors vaikas būtinai pasisiūlo eiti link mūsų laiptinės durų ir kviesti Pinkį namo - ir tai veikia nerealiai :lol: :lol: :lol: )

2008.05.14 17:39
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
O matytumet kaip Bertute is Cesterio namo eina :D Ir glostau, ir skanukais moniju, ir vandenuka is buteliuko duodu, ir tempiu, ir nesu,ir verkiu,kol galiausiai atsegu nuo pavadelio ir einu namo :oops: Tada moteryte atbidziana uz paskos,nes be mamos baisu biski dar :oops:

2008.05.14 19:01
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
As taip pat vis isitikinu,kad rysys su suniu tai pats geriausias garantas kad suo eis paskui ir klausys. Mes kai einam pasivaiksciot tai pavadelio neprireikia. visada istraukiam is krumu koki pagali ir abu del jo galinejames. ir aisku kalbames, garsiai ir daug :lol: :lol: :lol: pavyzdziui jei man pasiseka nugvelbt pagaliuka tai urzgiu mano pagaliukas, mano". o jei jis vis dar nori zaist o as jau sakau einam namo, tai dievuleliau kaip barasi ir tempiasi pagaliuka nao nors tu ka. aisku, ir tie voliojimaisi ant zemes namie, kas ka priveiks.
manau visi seimininkai daugiau ar maziau taip duksta su bandelem :lol: tai taip smagu :lol: :lol: :lol:

2008.05.14 23:05
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O mano Runis, tai nera toks uzsispyres kai paskaitau kokie kiti suniukai buna. Mes kazkaip visa laika susitariame graziai. Buna, kad kartais ir uzsispiria, bet mamyte juk labai gera, tai kaip jos neklausysi. :lol: Kartais buna, kad baisiai tingi eiti kojyciu plauti, atsiseda i guoli ir ziuri is padilbu ausis nuleides, mazdaug, as tuoj jau uzmigsiu, niekur neisiu. Kartais net ir uzsimerkia demonstratyviai. Tuomet as ji labai jau graziai kalbinu, kad eitume kojyciu plaut. Jis aisku sedi ir neina, bet kai jau as prieinu visai arti ir keliu ranka ji pastumti, tada jau pats atsitoja ir replioja link vonios, nors ir nenoredamas. Kai priejus vis tiek nesistoja, tuomet keliu uz uzpakalio ir stumiu. Tai cia gal tik vienintelis toks uzsispyrimo pozymis. Na, aisku, komandas vykdo tik tuomet, kai tikisi atlygio uz tai (skanesto ar pagaliuko). Jei jau ne nuotaika, tai nieko nedarys, tik nusisuks. Bet lauke del uzsispyrimo problemu neturim, kad ir kaip nusikales buna, guli kokiam nors purvyne vesindamasis, pavadinus eiti visada paklusta (tfu, tfu, tfu :lol: ).
Lauke, kai nesutinkam draugeliu, mudu panasiai kaip Storuliai, garsiai bendraujam, tyrinejam aplinka, uostom/valgom gelytes :D ir del pagaliuku galinejames lygiai taip pat. Tik va per tokius zaidimus "mano pagaliukas", visus pagaliukus Runis saugo labiau nei gyvybe ir net geriausiam draugui gali i kaulus uzmesti, kad tik nepaimtu. Tik mes esam isimtis. Bet lauke gi reikia kazka veikti, kad nebutu nuobodu.

2008.05.15 09:49
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 9 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: