Bulldogs
http://bulldogs.fan.lt/

Paskaita "Ko reikia sėkmingam bendravimui su šuniu"
http://bulldogs.fan.lt/viewtopic.php?f=11&t=703
Puslapis 11

Autorius:  Edita [ 2008.05.17 13:29 ]
Pranešimo tema:  Paskaita "Ko reikia sėkmingam bendravimui su šuniu"

Permečiau šį skelbimą iš bitės forumo.

Š.m gegužės 23 dieną 17.00 val GGT "Pifas" kviečia į paskaitą:

"Ko reikia sėkmingam bendravimui su šuniu" - šuns elgsenos priklausomybė nuo žmogaus elgesio, pagal Cesar Millan.

Šunų elgsenos specialistas Cesar Millan yra žmogus, į kurį kreipiasi Amerikos šunų savininkai, turėdami vienokių ar kitokių problemų su savo augintiniais. Cesar Millan sugeba pakeisti bet kokio šuns elgseną taip, kad gyvūnas tampa daug ramesnis, laimingesnis ir paklusnus. Ir svarbiausia – Cezaris naudoja natūralius metodus šunų elgsenai valdyti ir formuoti. Jo devizas – padėti žmonėms suprasti šunis. Cezar aktyviai remia benamių šunų prieglaudas, jo įkurtame Šunų psichologijos centre vienu metu gyvena apie keturiasdešimt įvairių veislių šunų, tarp jų daug pitbulių, rotveilerių. Visi šunys ten pateko, turėdami rimtų elgesio problemų, būdami pavojingi kitiems šunims ir žmonėms. Ir visus juos Cesar Millan sugebėjo psichologiškai reabilituoti taip, kad jie dabar padeda pasikeisti naujai atvykstantiems šunims (plačiau http://www.cesarmillaninc.com/)

GGT "Pifas" svetainės bibliotekoje pristatyta 2006 metais išleistą knygą "Cezario metodai" ("Cesar’s Way"), kuri padeda suprasti probleminės šunų elgsenos priežastis ir metodus jai pakeisti.

Norėdami pasidalinti įgyta patirtimi ir žiniomis, plačiau supažindinti ir aptarti šio specialisto naudojamus metodus, kviečiame Jus į paskaitą, kurioje bus akcentuojama, kaip elgtis su laikinai globai priglaustais arba naujai įsigytais šuniukais, suaugusiais šunimis bei į bendros šunų psichologijos principus. Paskaitoje gali dalyvauti visi, kuriems įdomi šuns psichologija, auginantys veislinį ar beveislį, bet kokio amžiaus šunį, norintys juos pažinti, suprasti bei rasti kelią į laimingą ir ilgą draugystę kartu.

Tai jau antroji GGT "Pifas" organizuojama paskaita supažindinti su šio žymaus šunų psichologo metodais. Praėjusiais metais Kauno miesto savivaldybės salėje organizuota paskaita "Pirmieji žingsniai į laimingą gyvenimą benamio šuns akimis"-pagrindiniai šuns psichologijos principai ir natūralūs elgsenos valdymo būdai pagal Cesar Millan, sulaukė daug paskaitos klausytojų susidomėjimo. Tikimės, kad šiais metais organizuojama paskaita taip pat sulauks Jūsų dėmesio ir duos naudingų rezultatų..
Paskaitoje bus atsakyta į Jus dominančius klausimus, sužinosite kur ir kaip galima įsigyti C. Millan išleistas knygas.

Paskaitą skaitys ilgametę patirtį su gyvūnais turinti
Gyvūnų globos tarnybos "Pifas" savanorė
Rūta Vaičiūnaitė.

Lauksime Jūsų.

Paskaita įvyks Vilniaus miesto savivaldybėje, Konstitucijos pr. 3, Vilnius, Savivaldybės Tarybos posėdžių salėje. Įėjimas nemokamas. Norintys dalyvauti paskaitoje, prašome registruotis iš anksto paskambinę telefonu 8 656 019 29 arba rašykite info@pifas.org .

Autorius:  Grantas [ 2008.05.17 14:41 ]
Pranešimo tema: 

Butu idomu apsilankyti ir butinai tai padaryciau jai tai vyktu Siauliuose....O jus Edita tikriausiai aisite? :roll:

Autorius:  Storuliai [ 2008.05.17 19:07 ]
Pranešimo tema: 

Atsiprasau, o kada vyks si paskaita?

Autorius:  Edita [ 2008.05.18 14:19 ]
Pranešimo tema: 

:oops: O pirmos eilutės ir nenukopijavau :oops:

Gegužės 23 d. 17 val viskas bus.

Greičiausiai, kad neisiu, nes turiu tą knygą, o ir laidų Millan'o esu prisirinkusi iš interneto. Bet jei nesat susipažinę su jo darbo metodais, tikrai turėtų būti įdomu.

Autorius:  loreta ir ogis [ 2008.05.18 14:27 ]
Pranešimo tema: 

pas mus tai jo laidas rodo savaitgaliais,tai nei vienos nepraleidziu.labai idomiai jau rodo ir yra naudingu patarimu. :D

Autorius:  Aquarelle [ 2008.05.18 19:10 ]
Pranešimo tema: 

As tai nueisiu, jau ir uzsiegistravau :)

Autorius:  Edita [ 2008.05.26 13:22 ]
Pranešimo tema: 

Ar buvot paskaitoj? Kokie įspūdžiai?

Autorius:  Aquarelle [ 2008.05.26 21:44 ]
Pranešimo tema: 

Buvau.. siaip gan idomu buvo, keleta svieziu (man) minciu buvo issakyta, bet nieko ypatingai naujo neisgirdau :) "Jus turit buti gaujos vadu savo sunims" ir t.t.
Buvo trumpai papasakota apie Millan'a , jo metodus ir filosofija, knygas.

Dalyviu apie 20. Kiek supratau, tai buvo antra paskaita, turetu buti ir trecia, tik neaisku kada, organizatoriai ir patys nezinojo.

Matyt, ir i sekancia eisiu.. vistiek netoli darbo :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/