Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.16 21:30

Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
 Ieškau buldogo 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Ieškau buldogo
Sveiki. Aš taip pat ieškau buldogo. Perskaičius ankstesnę temą ir pamačius kaip pasisekė susirasti šeimos draugą, nutariau daugiau nieko nelaukti ir daug aktyviau ieškoti man skirto šunelio. Tikiuos, kad ir man pasiseks. Gal žinot, kas už simbolinę kainą parduoda ar dovanoja anglų buldogiuką? Domintu visi variantai. Tik norėčiau, kad buldogiukas būtų su dokumentais. Lauksiu žinių.

2009.05.20 15:39
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Linkiu sekmes ieskant:) (bet del tu dokumentu,tai... manau,jeigu buciau kelusi dar tokia salyga,suniuko iki dabar netureciau... zinai kaip sako? "Dovanotam arkliui i dantis neziurima" o jeigu ka nors ismanai apie sita veisle ir be dokumentu grynaveisli suniuka gali gauti :) na,bet cia gal tik mano tokia nuomone )
dar karteli-SEKMES :)

2009.05.20 19:09
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Ieškau buldogo
Labai dėkoju už palinkėjimus. Tačiau be dokumenčių tiek jau prisižiūrėjau, tiesiog gal normalaus nepasitaikė. Ir su dokumentais buvau keletą radus nebrangiai, tik kad jie nelabai į anglus buvo panašūs. Na vis tikiuos, kad ir aš atrasiu tą savąjį buldogiuką.

2009.05.20 22:40
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Apgailestauju,bet manau,kad jiokiu sancu jums susirasti buldokiuka,nes negraziu buldogu nera,bent jau as tokiu nesu maciusi.Buldogas kiekvienas savaip grazus,o jus dar pageidaujate su dokumentais...keistas jusu noras,gal greiciau uzgaida.

2009.05.22 18:09
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
jolanta rašė:
Apgailestauju,bet manau,kad jiokiu sancu jums susirasti buldokiuka,nes negraziu buldogu nera,bent jau as tokiu nesu maciusi.Buldogas kiekvienas savaip grazus,o jus dar pageidaujate su dokumentais...keistas jusu noras,gal greiciau uzgaida.

O aš sakyčiau - labai teisingas požiūris. Mano kuklia nuomone, buldogas (arba bet kurios kitos veislės šuo) be dokumentų yra tik šuo, kuris panašus į buldogą. Norit negražių buldogų pavyzdžių? Ne tik negražių, bet ir ligotų, su begale sveikatos problemų? Pagooglinkit apie puppy mills, mūsų žymųjį veisėją iš b raidės, Gina Price, etc.

V.

2009.05.22 20:25
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gal ne visai į temą, bet paklausiu. Žinau, kad praktikuojamas taip vadinamas šunų "skolinimas". Esu skaitęs, kad veisėjai atiduoda šunis į kitas šalis, kur šuo laikinai gyvena kituose namuose, dalyvauja parodose ir t.t.

Kokia viso šio proceso esmė? Suprantu, kad taip galima sutaupyti jei norima, kad šuo dalyvautų kitos šalies parodose, rinktųsi titulus, ir taptų, tarkim, čempionu. Nelabai suprantu kaip tie žmonės, pas kuriuos šuniukas gyvena, paskui jį gali atiduoti atgal? Jis gi tampa šeimos nariu... Aš asmeniškai negalėčiau išauginto šuniuko atiduoti atgal. Gal tie laikini šeimininkai turi kokios naudos iš to?

Ką jūs manot?

V.

2009.05.22 21:11
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sweiki Vytautai. Jus cia pakabinot idomia tema.
Tarkim as i patinu arenda ziuriu teigiamai, zinoma sunku issiskirti su sawo augintiniu kuriam laikui, ar palaikius kieno tai bullka kuri laika grazinti ji.
Tikslas vienas, puoseleti veisle. Taigi veisejam tenka "sugrauzti" sawo emocijas veisles labui.
Dabar siek tiek konkreciau: deja, bet Lietuvoj mes tikrai nepamatysim stipraus arenduoto reproduktoriaus, nes tai kainuoja kapsa pinigu + nustatytos kergimo salygos. Tarkim kazkas atsiveztu Brando (cia zinoma nusisnekejau :lol: ) pusmeciui, tai salygos manau butu tokios, kad vargu bau pavyktu sukergti pora kalyciu.
Manau, kad puikiu reproduktoriu arenda, tai veisime aukstasis pilotazas.

2009.05.22 22:47
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Ieškau buldogo
jolančiukas rašė:
Labai dėkoju už palinkėjimus. Tačiau be dokumenčių tiek jau prisižiūrėjau, tiesiog gal normalaus nepasitaikė. Ir su dokumentais buvau keletą radus nebrangiai, tik kad jie nelabai į anglus buvo panašūs. Na vis tikiuos, kad ir aš atrasiu tą savąjį buldogiuką.

Linkiu sėkmės jums! Manau, kad tikrai rasit savąjį. Gal reikės ilgiau ir kantriau ieškoti, o gal į širdį ir koks lelius kris, bet "tas vienintelis" tikrai bus :)

2009.05.22 23:33
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Vytautas rašė:
Gal ne visai į temą, bet paklausiu. Žinau, kad praktikuojamas taip vadinamas šunų "skolinimas". Esu skaitęs, kad veisėjai atiduoda šunis į kitas šalis, kur šuo laikinai gyvena kituose namuose, dalyvauja parodose ir t.t.

Kokia viso šio proceso esmė? Suprantu, kad taip galima sutaupyti jei norima, kad šuo dalyvautų kitos šalies parodose, rinktųsi titulus, ir taptų, tarkim, čempionu. Nelabai suprantu kaip tie žmonės, pas kuriuos šuniukas gyvena, paskui jį gali atiduoti atgal? Jis gi tampa šeimos nariu... Aš asmeniškai negalėčiau išauginto šuniuko atiduoti atgal. Gal tie laikini šeimininkai turi kokios naudos iš to?

Ką jūs manot?

V.

Aš taip įsivaizduoju, kad patinas patenka toli gražu ne pas bet kurį norintį. Greičiausiai bendrasavininką. O jais tampama irgi ne šiaip sau, tai ir bendraminčiai veislės klausimuose, požiūryje į veisimą, šuns priežiūrą. Čia daug dalykų turi susidėti, ne tik finansiniai, bet ir asmeninio pasitikėjimo klausimai. O tai per keletą dienų neįvyksta. Kita vertus, nelabai įsivaizduoju arendai perduodamo šuns, kuris yra namų lepūnėlis. Greičiau jau tai šuo iš didesnio veislyno, kuris nėra tas "vienintelis" namų džiaugsmas.

2009.05.22 23:54
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Teisingai sakot, Edita - jei turėčiau visą pulką buldogų, vieną laikinai priglausčiau be didelės graužaties :)

O jolančiukui patarčiau vis tik pagalvot apie pirkimą. Nes gauti grynaveislį sveiką buldogą dykai - didelės sėkmės reikia. Jei dabar atrodo, kad daug kainuoja, tai patikėkit manim - kai turėsit draugą, kuris jums suteiks begalę džiaugsmo, jums tie pinigai atrodys juokingi.

2009.05.23 10:35
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
BULL rašė:
Sweiki Vytautai. Jus cia pakabinot idomia tema.
Tarkim as i patinu arenda ziuriu teigiamai, zinoma sunku issiskirti su sawo augintiniu kuriam laikui, ar palaikius kieno tai bullka kuri laika grazinti ji.
Tikslas vienas, puoseleti veisle. Taigi veisejam tenka "sugrauzti" sawo emocijas veisles labui.
Dabar siek tiek konkreciau: deja, bet Lietuvoj mes tikrai nepamatysim stipraus arenduoto reproduktoriaus, nes tai kainuoja kapsa pinigu + nustatytos kergimo salygos. Tarkim kazkas atsiveztu Brando (cia zinoma nusisnekejau :lol: ) pusmeciui, tai salygos manau butu tokios, kad vargu bau pavyktu sukergti pora kalyciu.
Manau, kad puikiu reproduktoriu arenda, tai veisime aukstasis pilotazas.

O kas tas Brando? Gal nuorodėlę kokią mestelkit. Šiaip aš naršydamas mačiau ir čia: http://www.kingrock.co.uk/69522.html, ir čia http://goto.glocalnet.net/mystyle/intro2.html siūlomas kergimo paslaugas - abejuose vaislynose jos kainuoja 600 svarų. Turbūt daug? Bet ir veislynai pasaulinio lygio ir garso.

V.

2009.05.23 10:40
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
http://www.tkdogs.com/dog_shows/2009/Bu ... o/1119-190
Brando paminejau todel, kad man tai vienas graziausiu buldogu, tai neabejotinas parodu favoritas.

2009.05.23 11:39
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Ačiū tiems, kurie mane palaiko, kad ieškau būtent tik su dokumentais buldogiuko. O dėl pirkimo, tai ir galvoju, tik, kad visi veisėjai labai jau daug nori už savo augintinius, jei kas žymiai pigiau parduotų, tai tikrai įsigyčiau. Aš suprantu, kad tituoluotų tėvų šuniukus niekas nenori pigiai parduot, bet vis dar viliuos, gal atsiras veisėjas, kuriam ne tik pinigai rūpi, bet ir į kokias mylinčias rankas jis parduotų šunelį.
Prisižiūrėjau aš visko apie šios nuostabios veislės šuniukų auginimą, kai juos laiko narvuose ir t.t. Pas mus buldogiukas gyventų nuostabiai - yra kiemas, būtų suteikta laisvė tiek namuose, tiek lauke.
Aš tikrai tikiu, kad yra dar gerų žmonių ir mano svajonė tikrai kada nors išsipildys.

2009.05.23 14:09
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Jolanciukai, sekmes ieskant savojo leliuko :D

Kai isigysit bulka, pati isitikinsit kad suniuko pardavimo kaina (kad ir kokia didele ji jums dabar atrodo) yra tik laaaabaaaiii maza dalis tu islaidu kurias turesite augindama anglu buldoga.

O tam tikri veislynai ne tik parduoda suniukus uz 'didele' kaina. Jie labai kruopsciai atrenka kergiamus sunis, stengiasi isvengti tam tikru genetiniu ligu perdavimo ir t.t. o tai reiskia, kad turesite sveika ir laiminga suni. Ir pinigu jo ligoms gydyti isleisite daug maziau nei kad sutaupysite pirkdama suni uz salyginai pigesne kaina.
Butinai paskaitykite skyreli apie mityba ir sveikata, tuomet daugelis dalyku turetu jums isaisketi apie buldogu islaikyma ir ligas.

Ir dar....jie to verti :D kiekvieno vrgelio, kienvieno centuko, kiekvienos nemiegotos nakteles :D

2009.05.23 15:39
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
suniukas mano manymu tikrai turetu buti su dokumentais, vien del tok, kad atitiktu visus anglo standartus, nes bedokumentiniai daznai buna su trukumais, nors ir su dokais buna trukumu.
sekmes ir istvermes jums

2009.05.23 20:31
Aprašymas YIM
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume