Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.21 14:33

Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
 Ieškau buldogo 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveiki. Man ir vėl nepasisekė. Mercy_MX dovanoja su dokumentais anglą, o kai paskambinau tai pranešė, kad užsakytas.
Mieli forumo nariai juk žinote, kad aš vis dar tebeieškau savojo angliuko, tai jei būtų kokių pasiūlymų, būtinai man parašykit.

2009.05.28 18:15
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
sekmes ieskant toliau :) p.s. Ne as angliuka ta dovanojau,as tik padejau ieskoti nauju seimininku,o tas nr taip pat ne mano.... As saviski turiu ir tikrai nezadu su juo skirtis.. :)

2009.05.28 19:31
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveiki visi. Tai gal kuris veisėjas galėtų man nebrangiai parduoti angliuką patinuką su dokumentais? Kiek skambinau veisėjams, tai visi kaip susitarę 2000 Lt prašo. Aš galėčiau mokėti 500 Lt. Vis dar tikiuos, kad atsiras toks veisėjas, kuriam ne pinigai yra svarbiausia - juk galima iš vados vieną šuniuką ir pigiai parduot? Mano siūloma suma mano manymu padengia šunelio išlaidas - dokumentai kelias dešimt litų kainuoja, čipas - 100 Lt, skiepai irgi iki 100 Lt, maistui skiriu likusią sumą nuo mano siūlomos kainos. Taip suprantu, kad dar cezaris kainuoja ir visa kita, bet juk kiti tos vados šuniukai jau atneša nemažą pelną, tai labai prašau, būkit geri parduokit man šuniuką. :roll:

2009.06.06 10:07
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sakykit, o kai jus perkat masina, jus prasot ja tik uz degalu, supiltu i baka kaina? Na, juk kitu masinu pardavimas parengs padravejui viska... Siulau Jums atidziau paskaityti foruma - jus galit moket uz suniuka 500, o kai jis susirgs demodekoze budamas mazdaug 3-4 menesiu, ir jums teks daryti tyrimus, vezioti ji pas veterinara kas pora dienu ir moketi, moketi, moketi, moketi po 200 litu uz maisa sauso maisto, kuris nei is to nei is ano sualegizuos po savaites ir jus turesit pirkt nauja iki ko jusu rusyje bus visas sandelys ivairiausiu maistu. Moketi uz sampunus, skiepus, priemones nuo erkiu, kirminu, zaislus, pavadelius..

Su visa pagarba - gal kol jus negalit sau is tikruju leist nusipirkti ir islaikyti toki daug sanaudu reikalaujanti suni kaip anglu buldogas - gal dar palukekit? ateis diena ir jus turesit savo angla, bet veliau?

2009.06.06 10:48
Aprašymas ICQ
Narys
Narys

Standartinė 
Sveiki.
Manau truputi vaikiska.

2009.06.06 13:00
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Man Rapolas tik gimęs kainavo apie 5000 Lt, neskaičiuojant jau išlaidų maitinimui ir visiems priežiūros dalykams. Neskaičiuojant nemigo ir nerimo.
Aišku, jei būtų daugiau šuniukų vadoj ir daugiau "jeigu"... Bet yra kaip yra, taip, kad ta savikaina dalykas slidus ;) Kol nesusiduri tiesiogiai, atrodo legva paskaičiuoti svetimas išlaidas.

2009.06.06 13:15
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Vat uz tad reikia galvoti, kad tai ne zaislas kuris yra grazus. Jis tikrai daug kainuoja ypac jei suserga. O kitu pinigus skaiciuoti yra lengva, kai nezinai istiesu kaip yra.

2009.06.06 13:30
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
jolančiukas rašė:
Sveiki visi. Tai gal kuris veisėjas galėtų man nebrangiai parduoti angliuką patinuką su dokumentais? Kiek skambinau veisėjams, tai visi kaip susitarę 2000 Lt prašo. Aš galėčiau mokėti 500 Lt. Vis dar tikiuos, kad atsiras toks veisėjas, kuriam ne pinigai yra svarbiausia - juk galima iš vados vieną šuniuką ir pigiai parduot? Mano siūloma suma mano manymu padengia šunelio išlaidas - dokumentai kelias dešimt litų kainuoja, čipas - 100 Lt, skiepai irgi iki 100 Lt, maistui skiriu likusią sumą nuo mano siūlomos kainos. Taip suprantu, kad dar cezaris kainuoja ir visa kita, bet juk kiti tos vados šuniukai jau atneša nemažą pelną, tai labai prašau, būkit geri parduokit man šuniuką. :roll:

8O Nenoriu pasirodyti nemandagi, bet pasiskaityk forume visą medžiagą , jei domiesi angliukais iš tikrųjų tai jau senai turėjai perskaityti viską nuo pradžių iki galo, atsiprašau, na bet aš jūsų pozicijos nesuprantu, nusipirksi ar tau padovanos ir jis susirgs ir reikės daryti operaciją ( neduok Dieve) ir ji kainuos 1000 lt. tai ką tada darysite? Jūs taip viską susiplanavote tas kainuos tiek tas tiek anas vėl tiek ir užteks, gyvenime taip nebūna, turbūt daugelis gali parašyti kiek išleido pas vetą pinigėlių, vaistam pinigėlių ir panašiai, retas angliukas kuris nėra lepus, aišku gali daug kas nesuktikti, bet aš turiu jau antrą, ir kiek turiu pažystamų su angliukais tai patikėkit, aišku, kad yra buliukų ogogogo jokių alergijų, jokių trečių vokų, jokių ir panašiai, o jei kitaip bus, kas tada? Žinoma iš kitos pusės aš isivaizduoju kaip jums patinka buliukai ir panašiai, niekurr toli nerekia eiti mano mama( darėmės remontus tai mėnesį gyvenom pas mamą) ji pamatė kiek reikia mano merginai, tai pareiškė kiek aš išleidžiu ant šuns tai galėčiau laisvai vaiką užaugint ir dar liktu, tai va.

2009.06.06 14:33
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
Buldogas,tai nesibaigianti investicija :!: Mes lelyte nebrangiai nusipirkom,bet dabar uzdejus ratus,gautusi visai nebloga masina :wink: o praejo dar tik pusantru metu :roll: Tokios islaidos pradzioje tiesiog kele stresa,nezinojom beveik nieko apie sios veisles ypatumus.Dabar pilnumoj suprantu veisejus.O patys net nedristam galvot apie savo grazuolytes kergima.
Jolanciuk,jus nepykit ant musu,kai palaikysit metelius ta isvajotaji buldogeli,tikrai mus suprasit :)

2009.06.06 15:01
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
jolančiukas rašė:
bet juk kiti tos vados šuniukai jau atneša nemažą pelną,

Noreciau kazka atsakyti, bet pritruksta zodziu 8O

2009.06.06 19:29
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Lengva skaiciuoti svetimus pinigus.Kuom esi isskirtine,kad tau kas dovanotu kilminga suniuka,ar pusdykiai parduotu.Tokiu kai tu zinai kiek atsirastu.Jai tikrai nori anglu buldogo tai yra gi kalyte plungeje uz 300lt.Nusipirk ir dziaukis,kai suzinosi kiek kainuoja sios veisles suns islaikymas gal tada maziau nesamones rasinesi.Sita veisle tikrai ne visiems ir vien uzgaidu nepakanka.Lietuvoje ir taip suniukai yra pigus ir 2000lt.uz suniuka yra simboline kaina.Ar zinai kad anglu buldoge yra per visa savo gyvenima kergiama du tris kartus?Ar zinai kiek kale kainuoja iki ji subresta?Ar zinai kiek kainuoja sukergtai kalei maistas?Privalomi tyrimai,papildai ir begales kitu dalyku.Vien suniuku sildymas su infraraudonuju spinduliu lempa sudegina per kelis simtus.Cezaris su dujomis per 500 pigiausia.Ir dar daug daug kainuoja.Ka kalbeti apie kasdienines prieziuros priemones.Pries isigyjant suniuka kai minimumas isleisi 1000lt. ir tai nelabai pakaks.Gal aplamai palauk ir ne visi turi galimybe islaikyti sitos veisles suniuka.Gal artimi per Kaledas padovanos ,o po kol kas dar ne Nauji Metai ir dovanu senelis nera toks dosnus,kad i prieki dovanas isdalintu.

2009.06.06 21:11
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O kokie jūs visi pikti, kai skaudžią temą palieti, kuri susijusi su pinigais. Tai kad būtent žinau visas tas išlaidas ir cezaris ne 500 Lt kainuoja, o 250 Lt pas Siaurį Kaune ir visus kitus niuansus žinau. Kažkaip niekas net nesusimastėt, kodėl būtent ieškau tik su dokumentais ir patinėlio?
Pati turiu šios puikios veislės kalytę, todėl viską kuo puikiausiai žinau ir apie gimdymus, ir apie išlaikymą ir kitas susijusias išlaidas. Tačiau noriu įsigyti dar vieną, savąjai draugą. Todėl ir ieškau ne bet kokio patinėlio. Ir būtent dabar negaliu skirti daug pinigų, nes žinau kokios vėliau dar bus išlaidos.

2009.06.06 23:50
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Ir kiek jusu kalytes suniuku jus esat isdovanoje po 500 lt?

2009.06.07 11:00
Aprašymas ICQ
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:D :D :D Mes nesirenkam viduriuko ir cezaris kainuoja kartais dvigubai,nes klinikoje savaitgali ir svenciu dienomis tokie ikainiai.Dar karta pabresiu nera ko landzioti po svetimas kisenes.

2009.06.07 13:23
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:D :D :D Tai va kartais tenka uz cezari ir 1000 pakloti.

2009.06.07 13:26
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: