Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.20 07:47

Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
 Senas, reikia migdyt? 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Senas, reikia migdyt?
Neduoda man ramybės, jau kelintą kartą užklumpantis toks pasakymas, apie šunis kalbant: "Paseno, jau reiks užmigdyt". Prieš kokį pusmetį tv laidoj rodė apsiašarojusią merginą, nešančią savo nediduką pagyvenusį šuniuką į prieglaudą, kad jį ten užmigdytų. Į klausimą, "kodėl?", atsakymas paprastas - "paseno". Man kartą kaimynystėje gyvenanti moteris metė, žiūrėdama į lėtai slenkančią Nikę, kad reiks migdyt, jau greit pasens visai. Vakar vėl atsitiktinai išgirdau, kad 9 metų buldogo šeimininkas kalba apie tai jog "reiks migdyt, senas jau". Man galvoj netelpa... Iš kur tai? Gal suprasčiau, kad pseudoracionalus kaimietis taip sakytų apie savo gyvulį, kuris jam nebeduos jokios naudos, bet buldogą juk ne dėl pieno litrų per dieną į namus atsivedei? Suprantu, jei šuo kankinasi skausmuose dėl nepagydomos ligos, bet jei jis tik senas? :evil:

2010.09.03 09:20
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė Re: Senas, reikia migdyt?
Aha, o tegu tik pabando kas mano Granta zodziu pradet 'migdyt' kai pasens. Greit uzmigdyciau as toki isminciu. Karate!!!!!! :D :D :D :D

2010.09.03 10:48
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė Re: Senas, reikia migdyt?
Man tokie zmoniu pasakymai kelia tik pykti. Negi siam pasauly yra vietos tik jauniems :?: :?: :?:

2010.09.13 03:00
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 3 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: