Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.15 20:10

Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 Dovanojamas buldogas 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Dovanojamas buldogas
Rosita rašė:
Galit mane nors ir akmenym apmetyt.Apie suns uzmigdyma galima kalbet kai jis labai ligotas ir kencia.Taip as bjauri,sunkaus harakterio ir pasakau kartais asrtiai.Ir dar karta isitikinau,kad forume negalima parasyt nei vieno blogo zodelio...iskart lieki visuotinis priesas.

Aciu Rasai uz rupesti del sunelio geroves.

:) Rosita, nu kam jūs šitaip? :) Nei jūs bjauri, nei sunkaus charakterio :) Esat šiltas, jautrus žmogus ir man jūsų pasipiktinimas yra visai suprantamas.
Aš tik galvoju, kad kai prieita iki tokios situacijos, tai reikia bandyti tik padėti šuniui. Apeliuoti į šeimininko sąžinę ar pan. nebėra prasmės, nes sprendimas atsisakyti šuns jau priimtas. O šuniui padėti galima tik vienu būdu - surandant naujus namus. Bet jei užsipulsi esamą šeimininką, tai jis tik pabėgs ir išspręs problemą "paprasčiausiu" būdu.

Ir Dainai pritariu 100 proc. Visi turim daryt rimtesnę būsimų šuniukų šeimininkų atranką, nors turbūt dažniau būna atvirkštinė situacija, kai džiaugiesi, jog tik perka...

2010.09.13 11:59
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Aciu merginos uz supratima.Pasidaro pikta,kai pati laikiau sunyte iki 17 metu,kurcia,akla ir sergancia epilepsija ir diabetu.Ir kai dejau visas pastangas,kad mano Bertute isgyventu,paskui,kad bent kiek sveiktu.Kai man sakydavo,kad reik uzmigdyt,as galedavau gerkle perkast uz tokius zodzius :twisted:
Smagu,kad yra ir geru zmoniu pasiruosusiu padeti atstumtiems gyvuneliams.

2010.09.13 15:30
Aprašymas
Narys
Narys

As tai pritariu Rositai...Niekada nesupratau tokiu poelgiu kaip galima taip padaryt!?!?!!...apie viska reikia pagalvot pries isigyjant gyvuna!!!...Man ziauru... :oops: Galeciau tai visiem gyvunu skraidejam padaryciau ta pati :evil:

2010.09.14 18:19
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: