Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.05.25 17:19

Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
 KAS PER ŽMONIŲ ŽIAURUMAS!!! 
Autorius Žinutė
Naujokas
Naujokas

Standartinė Re: KAS PER ŽMONIŲ ŽIAURUMAS!!!
Edita rašė:
Palyginimui foto čia: http://buldogai.lithuanianforum.net/t4p705-veislynas-is-kibui
ir foto čia: http://www.lrytas.lt/-13071078461306330536-%C5%A1uniuk%C5%B3-egzekucija-danijos-pasienyje-i%C5%A1-pirm%C5%B3-l%C5%ABp%C5%B3-autobuso-vairuotojo-pasakojimas-nuotraukos.htm

Kyla dar vienas klausimas, kas iš tikro užsiėmė šių šuniukų išsiuntimu į Daniją - Nerilė Kaziliūnaitė-Kovzonienė ar Edita Serafinaitė?

Ir koks skirtumas kas tuo uzsieme yra kaip yra , bet gyvunu zudyti negalima. Pazeistos taisykles ir t.t. bet kodel del to kaltas gyvunas, negi negalima ju grazinti, israsyti bauda, uzdaryti karantinui, atiduoti i prieglauda ar dar kitaip pasielgti, bet nezudti???????

2011.06.07 22:37
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Baronas rašė:
Edita rašė:
Palyginimui foto čia: http://buldogai.lithuanianforum.net/t4p705-veislynas-is-kibui
ir foto čia: http://www.lrytas.lt/-13071078461306330536-%C5%A1uniuk%C5%B3-egzekucija-danijos-pasienyje-i%C5%A1-pirm%C5%B3-l%C5%ABp%C5%B3-autobuso-vairuotojo-pasakojimas-nuotraukos.htm

Kyla dar vienas klausimas, kas iš tikro užsiėmė šių šuniukų išsiuntimu į Daniją - Nerilė Kaziliūnaitė-Kovzonienė ar Edita Serafinaitė?

Ir koks skirtumas kas tuo uzsieme yra kaip yra , bet gyvunu zudyti negalima. Pazeistos taisykles ir t.t. bet kodel del to kaltas gyvunas, negi negalima ju grazinti, israsyti bauda, uzdaryti karantinui, atiduoti i prieglauda ar dar kitaip pasielgti, bet nezudti???????

Visiškai sutinku su jumis, ir man lygiai taip pat nepriimtinas toks pareigūnų sprendimas.
Tik esmė tame, kad jei viskas būtų daroma pagal taisykles ir rūpinantis šuniukų gerove, o ne tuo kaip pigiau viską "prasukti" ir pelną didesnį apturėti visoms pusėms, šuniukai nebūtų patekę į tokią padėtį ir istorijos pabaiga būtų kitokia.

2011.06.07 22:45
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Edita rašė:
Forumas yra viešas, nuotraukos demonstruojamos viešai ir visiems prieinamos. LKD dėl vogtų nuotraukų tamsta buvot svarstyta, tai turėtumėt žinoti, ką reiškia "vogti nuotraukas", o aš tik įdėjau nuorodą į viešai prieinamą šaltinį :)

Dar karta reikalauju , kad daugiau nedrystum liesti mano nuotrauku. Nuorodu mano suniuku nuotrauku, tai as sudejau i savo skyriu, o tu atejai ir pavogei .... mano akim tu esi vagis. As tavo Rapolo nuotraukas vogiu??? ar nuorodas dedu apie tavo Rapola?? Taip as puikiai zinau kaip tu man noretum ikasti.... na nepavyks ....visi kuo puikiausiai zino ta istorija. O as nematau nei pries ka man cia ir teisintis... As Jums neidomi , Jus man neidomus , tai laikomes neutraliteto. Kitas dalykas , geriau siandiena butum sudalyvavusi prie Danijos ambasados....negu cia uzsijemusi nuorodu vagystem. Taip , kad prasome is savo viesos erdves isimti mano nuoroda!!!!

2011.06.07 22:51
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

kibuciai rašė:
Edita rašė:
Forumas yra viešas, nuotraukos demonstruojamos viešai ir visiems prieinamos. LKD dėl vogtų nuotraukų tamsta buvot svarstyta, tai turėtumėt žinoti, ką reiškia "vogti nuotraukas", o aš tik įdėjau nuorodą į viešai prieinamą šaltinį :)

Dar karta reikalauju , kad daugiau nedrystum liesti mano nuotrauku. Nuorodu mano suniuku nuotrauku, tai as sudejau i savo skyriu, o tu atejai ir pavogei .... mano akim tu esi vagis. As tavo Rapolo nuotraukas vogiu??? ar nuorodas dedu apie tavo Rapola?? Taip as puikiai zinau kaip tu man noretum ikasti.... na nepavyks ....visi kuo puikiausiai zino ta istorija. O as nematau nei pries ka man cia ir teisintis... As Jums neidomi , Jus man neidomus , tai laikomes neutraliteto. Kitas dalykas , geriau siandiena butum sudalyvavusi prie Danijos ambasados....negu cia uzsijemusi nuorodu vagystem. Taip , kad prasome is savo viesos erdves isimti mano nuoroda!!!!

Nu atsiprašau, bet bijau, kad nėr tokio reiškinio, kaip "nuorodų vagystė".

2011.06.07 22:54
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Edita rašė:
kibuciai rašė:
Edita rašė:

Nu atsiprašau, bet bijau, kad nėr tokio reiškinio, kaip "nuorodų vagystė".

O kaip tu galvoji, kad atidarius nuoroda ka rodo??? laksto kiskuciai ar kas??? jeigu nebuvo tokio reiskinio , vadinasi dabar bus. As baigiu komentuoti ...tam neturiu nei laiko nei noro. Atsakymu daugiau nebus. Komentuokites vieni patys.

P.S. ir palikite suniukus ramybeje .... JU JAU NERA!!

2011.06.07 23:02
Aprašymas
Narys
Narys

Vienas esminis dalykas nebukit tikri, kad nuoroda mes patys pasiemem, siaip yra zmoniu kuriems tai rupi, tai, kad kaltinimais nesimetykite, ir neizeidinekite.
Ir aplamai jei nezinote ka mes veikeme ir atrodo, kad tusciai laika leidziam tai neapsirikite!!!
Suniuku gaila, bet ramybeje nepaliksiu sitos istorijos bukite tikra ponia Edita is Kibuciu!!!!!!!!!!!!

2011.06.07 23:12
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Edita, aš neturiu tikslo nei kandžiotis, kaip jūs sakot, nei tamstai kaip nors kenkti. Tokie žaidimai tikrai nėra mano hobi. Turit puikų talentą lipšniai ir šiltai bendrauti su žmonėmis ir puikiai tuo naudojatės, ir tame nėra nieko blogo :). Bėda tik, kad atsakomybę už bet kokius įvykusius negerumus savo gyvenime norit sukrauti kitiems. O gal čia irgi talentas?
Iš mano pusės nenuskambėjo jokie kaltinimai, tik natūraliai kylantys klausimai. O jūsų reakcija ko gero tik stiprina įspūdį, kad dalyvavot?
Gėdinga istorija su labai liūdna pabaiga.

2011.06.08 09:34
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Laima rašė:
Vienas esminis dalykas nebukit tikri, kad nuoroda mes patys pasiemem, siaip yra zmoniu kuriems tai rupi, tai, kad kaltinimais nesimetykite, ir neizeidinekite.
Ir aplamai jei nezinote ka mes veikeme ir atrodo, kad tusciai laika leidziam tai neapsirikite!!!
Suniuku gaila, bet ramybeje nepaliksiu sitos istorijos bukite tikra ponia Edita is Kibuciu!!!!!!!!!!!!

Ir nuorodu jus neimat ir forumu neskaitot, idomu kas is jusu mini grupes vadinamas istikimu snipu? Zinoma jums visiems dzin, nes dzin ir buldogai ir buldogu augintojai ir veisles problemos taip pat dzin...
Taip mes nezinome ka jus veikiate, matyt del to kad nera ka ir zinoti. O klubo popierine veikla niekam neidomi.
Miela Laima, domekites i sveikata ir ne tik sia istorija, bet ir aplink save pasidomekit kas per zmones jus supa ir ka jie veikia? Noretumet suzinoti?)))) Gerai! Tik labai prasau paskui neverkti, nes nepatiks daugeliui. Labai drasus esate ir pasitikintis savimi, sugebat ant kitu varyti, o savo kieme apsivalyti nebandet?
Laimute cia jums asmeniskai informacija, matot kaip as jums noriu padeti?)))
Siu metu balandzio men buvo per ta pacia vezeja isvezti is Klaipedos i Danija 4 suniukai.
Oj o zinote kieno tai vaikai??? Jus nepatikesite ))))) Juk tai jusu mazosios tevelio vaikuciai! :)
Bet vienas is tu sunyciu buvo deja labai prasto eksterjero, tokio prasto kad danai kazkodel sumane ji grazinti namuciu, tik labai gaila to buldogiuko net veiseja atsisake ji priimti atgal, pasakydama “Man tas pats!” :(

Nors ka as cia.. paziurekit pati, ar gi nemielas mazylis? :D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Jus Laima turbut dar nesupratote kad esate tik del skaiciaus klube? Man jusu labai gaila…

2011.06.08 12:14
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Ania rašė:
Laima rašė:

Ir nuorodu jus neimat ir forumu neskaitot, idomu kas is jusu mini grupes vadinamas istikimu snipu? Zinoma jums visiems dzin, nes dzin ir buldogai ir buldogu augintojai ir veisles problemos taip pat dzin...
Taip mes nezinome ka jus veikiate, matyt del to kad nera ka ir zinoti. O klubo popierine veikla niekam neidomi.
Miela Laima, domekites i sveikata ir ne tik sia istorija, bet ir aplink save pasidomekit kas per zmones jus supa ir ka jie veikia? Noretumet suzinoti?)))) Gerai! Tik labai prasau paskui neverkti, nes nepatiks daugeliui. Labai drasus esate ir pasitikintis savimi, sugebat ant kitu varyti, o savo kieme apsivalyti nebandet?
Laimute cia jums asmeniskai informacija, matot kaip as jums noriu padeti?)))
Siu metu balandzio men buvo per ta pacia vezeja isvezti is Klaipedos i Danija 4 suniukai.
Oj o zinote kieno tai vaikai??? Jus nepatikesite ))))) Juk tai jusu mazosios tevelio vaikuciai! :)
Bet vienas is tu sunyciu buvo deja labai prasto eksterjero, tokio prasto kad danai kazkodel sumane ji grazinti namuciu, tik labai gaila to buldogiuko net veiseja atsisake ji priimti atgal, pasakydama “Man tas pats!” :(

Nors ka as cia.. paziurekit pati, ar gi nemielas mazylis? :D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Jus Laima turbut dar nesupratote kad esate tik del skaiciaus klube? Man jusu labai gaila…

O ką bendro turi šis postas su išsiųstais, nesilaikant taisyklių, šuniukais? Kiršinimas jūsų specializacija, Anna? :)

2011.06.08 12:29
Aprašymas WWW
Narys
Narys

o jusu specializacija "durniu ijunkti"? :)

2011.06.08 12:35
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Kaip cia dabar gaunasi? 8O Sventieji pasirodo netokie jau ir sventi :oops:

2011.06.08 12:43
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Rosita rašė:
Kaip cia dabar gaunasi? 8O Sventieji pasirodo netokie jau ir sventi :oops:

O čia apie ką, Rosita?

2011.06.08 12:51
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Norejau paskyt,kad tie kurie smerke ir patys ta pati daro :roll: tik vienu istorijos baigesi laimingai,kitu ne.

2011.06.08 13:00
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Hm... iš LABM klubo dar nė vieni popieriai jokiam šuniukui neišrašyti, taip kad neaišku, kuo čia kas kaltinamas.
Šventaisiais kaip ir nesam užsivadinę. Iš vis prie ko čia Laima ir jos mažoji? :roll:

Taip suprantu, kad klubas dabar atsako už visų Lietuvos buldogų gerbūvį ir kokybę, nepriklausomai nuo to ar veisėjas - narys ar ne? Ir privalo ginti visų perpardavinėtojų interesus?

2011.06.08 14:10
Aprašymas WWW
Naujokas
Naujokas

Manau jeigu visi truputi pajudintumete ta dali kuri vadinama smegenimis, turbut sutiktumete, kad sis negrazus nepadorus ir visoks kitoks verslas jau vyksta ilgus metus ir toliau sekmingai vyks, norit jus ar ne cia jau nieko nebepakeisit. Siuo verslu uzsiimantys zmones daro nusizengima, bet tuo paciu ir nesa nauda, pataisykite jei klystu.
1. jeigu ju nebutu, idomu kur jus visi padetumete toki kieki suniuku?
2. jeigu ju nebutu, idomu kur jus detumete tokius suniukus kur Ania foto ikele?
Siuo atveju jie atlieka tikrai nemaza sanitarini darba isvezdami i uzsieni suniukus kurie yra prasto eksterjero,tik del ju jus turite galimybe eksperimentuoti siekiant isveisti puiku anglu buldoga, tokiu atveju pas mus lieka geri neblogi ar pusetini sunys, lieka aisku ir visiskai blogu.
Manau jeigu pas mus butu i veisima ziurima atsakingai ir veisiama tik kokybiskas produktas, perpardavinetojai neturetu ka vekti. Vien todel, kad Danai, Anglai, ir visi kiti noretu patys isigyti siuos sunis kurie butu puikus ir nereiketu ju transportuoti ar kitaip nelegaliai gabenti, bei kazka daryti ,kad nenutiktu panasiu dalyku kas ivyko danijoje.

Taip, kad smerkti reikia tik pacius save. Nes atsakomybes nera nei pasviena veiseja, daugintoja ir t.t.,nes matoma yra tik pinigai ir gyvunas tampa preke, o ne gyvunu. Jeigu klystu paneikit.

Del atsakomybes turiu netgi gyva pavyzdi, kaip yra atsakingai ziurima i veisle. Taip, kad pirmiausia pradekime nuo saves ir poto smerkime kitus(kalbu ne apie danu ivyki).

2011.06.08 15:26
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: