Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.04.23 14:37

Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
 Problemos su odyte 
Autorius Žinutė
Naujokas
Naujokas

Standartinė Problemos su odyte
Laba diena visiems!
As bandau surasi ka nors kas gali man padeti. Mano mylimiausiam Spykiukui labai slenka plaukai ir odyte pradeda raudonuoti jeigu sukuoji. As negyvenu lietuvoje ir nebeturiu jegu vaikscioti pas veterinarus, nes niekas nieko negali paskakyti kas jam yra. Viskas prasidejo gal 2-3 men atgal. Nei maistas, nei sampunai niekas nepasikeite. Mano Buldogiukas 11 men. ir jis visas baltas, todel labai gerai matyti raudonos demes. Bandziau ir tepalu tepti nuo alergijos ir purksti, buvo padaryti visi tyrimai ir testai ( suniukas visiskai sveikas ) niekas nepadeda tik rodosi, kad mes jau apsigyvenom pas veterinara, 2 kartus per savaite ten lankomes. gal kas turejo tokia pat beda ir zino kaip ja isgydyti. Visiems parasiusiems busiu labai dekinga!

Prikabinti failai:
IMG_0433.jpg
IMG_0433.jpg [ 116.63 KiB | Peržiūrėta 1559 kartus(ų) ]
2012.03.03 13:36
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Problemos su odyte
O kuo maitinat? Ar jis kasosi ar trinasi? Ar dėmės atsiranda tik po šukavimo?
Plaukai slinkti gali dėl įvairių priežasčių - streso, prastos mitybos, sauso oro patalpose ir t.t. ir pan. Ar be slinkimo dar yra kokių negerumų?

2012.03.03 14:33
Aprašymas WWW
Naujokas
Naujokas

Standartinė Re: Problemos su odyte
Didelis aciu uz greita atsakyma.
Jis kartais griauzia savo priekines leteneles. Demes daugumoje ti ant nugarytes, bet neraudonoja jeigu ju neliesti ir nesukuoti. As maitinu Natural Balance / Grain Free / Limited ingredients maistu. Kiek domejausi tai visi sako, kad tai pats geriausias maistas. Nezinau gal pakeisti i kitoki maista. Bet mano buldogiukas elgiasi sveikai, turi apetita ir labai aktyvus tai sprendziu kad cia gali buti kaskoks isorinis poveikis, o gal jam kokiu vitaminu truksta. Jo svoris apie 21 kg. neatrodo nei nutukes, nei per plonas. Gal yra kokiu specialiu sampunu ar pan. kurie padetu isspresti ta problema.

2012.03.03 15:20
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 3 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: