Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.05.21 04:23

Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
 Praeivių reakcija į buldogus 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Praeivių reakcija į buldogus
Na sveiki, dar karta :wink:
Pastebejau toki dalyka, kad nera zmoniu reaguojanciu i buldogus "per viduriuka", zmones dalynasi i dvi kategorijas, arba tiesiog dievina, arba nekencia ju. Teko sutikti ir tokiu ir kitokiu.
Štai ka tik grizome is lauko, pirma sutikome mergaite apie 12 metu, kuri tiesiogine ta zodzio prasme vos musu neisbuciavo, o paeje toliau is viresnio amziaus moters isgirdome replika "...Tokius padarus tik su ansnukiais reikia vedzioti.." :(
Pvz.vasara atostogavome prie juros, kartu su ja, vakare isedavome pasivaikscioti, labai idomu buvo stebeti zmones - visi ziuri, bet vieni su siaubu o kiti su sypsena ir tuo paciu bando parodyt kad jiems patinka, kiti net sustodavo ir kalbindavo :)
Su dievinanciai buldogus viskas aisku :lol: - pasmerktieji
O vat kaip reaguoti i tokius kurie ju nekencia? Niekap? Bet juk taip viskas uzverda vidui kaip kazkas izedzia tavo vaika :evil:

2006.10.06 17:20
Aprašymas ICQ WWW
Standartinė 
taigi , kad skaudu girdeti , kaip izeidineja.man buvo ne karta tokiu atveju . syki viena bobule labai jau uzsipuole ant musu , tai pati nepajauciau , kaip lepterejau-tau paciai greiciau reikia antsnukio , nei mano mergytem, va , jos tyli, o tu loji kaip pikciausia kale. boba kaip issiziojo , taip ir nesusiciaupe.o as nuo savo zodziu pati vos soko negavau.siaip tai as gana santurus zmogus,bet tada kazkaip neissilaikiau.juk paliete mano vaikus :twisted: o mano viena mergyte labai meili ir prie kiekvieno sutikto tempiasi , kad ja paglostytu, pagirtu.tai is vis daznai visokiu repliku gaunu.

2006.10.06 17:30
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
aj, zinokit nekreipkit demesio :) Visokiu zmoniu yra, tie kurie koliojasi, tiesiog savo neigiamas emocijas per diena sukauptas isrekia, o jau ju namiskiu is viso gaila, nelaimingi zmones ir tiek :? As siandiena gavau velniu, bet tokiu labai ,,riebiu" nes vedziau pasivaikscioti kukulius i parkeli, o ant manes uzsipuole, kad neva kokio velnio as cia situos monstrus be antsnukio vedzioju.. ir kad neva palieku po to visa kruva torciuku (pastaba: VISADA surenku ju kruveles, net ir atokiausioj vietoj).. atseit is viso, kas cia per issigime sunys ir t.t. Tai labai supykau ir pasakiau, jei nepatinka kvieskit policija. Nutilo... zinokit nekreipkit demesio, aisku, kad nuotaika tai juodai sugadina, nu bet ka darysi.. juk visur aprekia uz tai kad tik esi.. ir paruotuvej ir gatvej jei netycia ne taip pasiziuri ir t.t.... O baisiausia (cia is viso sokas buvo bet ne apie sunis) kai zmones nesciuju su dideliais pilvais nepraleidzia eileje ir net pyksta ,kad neva trukdo... siaubas.. nu bet ka darysi, tiesiog patys taip nesielkit ir tiek... nepakeisi ;)

2006.10.06 21:47
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na, mes su Pinkiu patiriame tą patį :wink: Abejingų tiesiog nebūna. Bet tie, kurie nekenčia, gali kartais persigalvoti. Čia mano vieni kaimynai. Senukų šeima. Iš tos serijos, kurie iš savo pirmo aukšto visus seka ir viską žino. Tai jie pamatė pirmą kartą Pinkį (mes naujieji namo gyventojai) ir iš karto man konstatavo faktą rusiškai: Zlaja sabaka! ("Piktas šuo"). Aš nusijuokiau, sakau, visai ne, bet jie nenusileido. Dar pasakė, kad skaitė apie mano šunį laikraštyje, kad puldinėja ir žudo :lol: Kileris tiesiog :lol: Paaiškinau, kad rašo ne apie šitą veislę, pasakiau, kokia čia veislė ir kad valgo jis ne žmones ir ne kitus gyvūnus, tai išklausė, pakraipė galva, ir kai po savaitės susitikom prie laiptų, jau draugiškiau žiūrinėjo Pinkį, diedukas bandė net pašvilpti :lol:

O dėl piktų bobų (kažkodėl ypač bobų) priekabių man irgi knieti pasakyti, kam antsnukis reikalingas... Patylėtų gi.

Bet nieko. Mylinčių irgi daug. Man smagu kas kartą, kai kas nors gėrisi, kalbini arba klausinėja. Juk buldožkės - patys žavingiausi... :D

2006.10.09 17:30
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na nezinau, gal ligone esu, :lol:
Bet jei pamatau pro sali einanti buldoga (gaila bet labai retai), niekada nepraeinu pro sali, taip ir norisi i nosi ir i rauksle jam bucki duot, o paskui prisimenu kad nemano :lol: , galvoji o ka seimininkai pagalvos, nors is kitos pusies jie tokie patys ligoniai (geraja prasme) turbut, nes laikant sia veisle kitokiu buti neimanoma turbut :lol:

2006.10.09 18:52
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
pasiskaiciau ka jus cia rasot - ogi gryna tiesa. mes savo suniuka, dar tik puse metu turim - o jau kiek spejau pririklausyti. siaip, dziugu pasakyti, kad dazniausiai zmones sustoje zavisi, bet labai liudna, kai eidami pro sali negali neuzkabinti - pvz vienas vyrukas pasake, kad musu suniui ant uspakalio hemarojus vietoj uodegos (reikia pridurti, kad jis pats vedesi suniuka - taigi gyvunus tikriausiai myli ir vis tiek taip kalba).
o karta vedziau ji pavadeliu ir bobute savo maza kazkoki suniuka be pavadelio issityse i lauk, o tas kad puls ant maniskio - tai ta boba pradejo ant manes staugti, kad as savo suni be ansnukio vedzioju ir jis tuoj suvalgys jos maziuka -paaiskinkit kur logika, ka?

2006.11.02 13:42
Aprašymas
Standartinė 
Viena kaimyne irgi daznai ant musu lodavo. karta uzmate kai maniske dideli reikala atlikinejo, tai kad pradejo staugt "Kaip tau negeda?!!!". Zodziu truko kantrybe, tai atreziau "Gi ne as s**u, o suo!" Bet dabar jau persikraustem kitur gyventi ir kol kas nei vieno blogo zodzio neisgirdom. Siaip esu ramus zmogus, bet jei kas mano sunyte izeidzia, tai nebesivaldau. Net paciai keista bet nedaug truksta kad visai suzvereciau... Stengiuosi patyleti, bet viduj taip viskas verda, net paciai baisu...

2006.11.03 12:24
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Reakcija praeivių
Pro mano buldogiuką žmonės irgi negali abejingai praeiti. Juokinga, kai net vairuotojai atsisuka. Kai kuriems jis mielas, kai kuriems - baisokas. Aišku, yra ir kvailų žmogelių. Viena moterėlė pamačiusi mus ateinant, paleido savo nedidelį šuniuką. Susiprato tik tada, kai pasakiau, kai iš jos šunelio liks šlapia vieta, jei mano buldogėlis jį sučiups. (Saviškį visada vedžioju su pavadėliu). Ne visus žmones mano buldogiukas mėgsta. O šie kartais įsivaizduoja, kad jei šuo atrodo kaip minkštas žaisliukas ir neloja, tai yra taikus. Kartą vieną žmogų prašiau neprieiti per arti, jei nori pasikalbėti. Šis pažvelgė į ramiai prie mano kojos tupintį Mociuką ir žengė arčiau (už manęs buvo tvora, atsitraukti nebuvo kaip). Buldogiukas šoko iš vietos ir trenkėsi žmogeliui į krūtinę. Laimei, neįkando. Tačiau įtikino paklausyti mano prašymo. Aš be galo mėgstu buldogus, norėtųsi visus sutiktus išglostyti, tačiau toks elgesys gali nepatikti nei šuniukui, nei jo šeimininkui, nei mano numylėtiniui.

2006.12.03 14:37
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Normalios psihikos suo ant nieko nepuls, ypac ant zmogaus ir niekam neikas jeigu ne kazkokia ypatinga situacija. Na,o jeigu tai vyksta tai jusu suo probleminis :evil: .Uzjauciu :(

2006.12.03 15:28
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Skaitau jusu situacijas ir stebiuosi 8O , gal del to kad mes gyvename ir turime nuosava kiema, kur ramiai galime vaiksciot ir ka norim daryt, bet labai daug praeiviu sustoja prie tvoros ir papraso, kad prieitume arciau su tais nuostabiais suniukais :lol: man tai be galo malonu, nes pati sergu angliukais. Buvo toks atvejis kai zmones atejo ir paprase, kad leisciau nufotografuoti savo angliukus :lol: Manyciau, kad protingi zmones nutiles, jei jiems nepatinka, o tik kvailiai gali koliotis del nieko :evil:

2006.12.03 19:43
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mūsų angliukas tai labai draugiškas su visais, kartais net norėtųsi, kad jaustų skirtumą tarp savų ir svetimų. O aplinkiniai tai visi tik ir sako: oi koks gražus šuniukas, dar tokio nemtėm. Mes gi vieninteliai mūsų mieste tokį turim :!:

2006.12.03 19:53
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Praeivių reakcija
Aš taip pat turiu kiemą, tačiau buldogiukui neužtenka vien jame pabėgioti. Mes einame į miestą, į paupį, į mišką. Mociukas mielai nutapena keletą kilometrų. Tos moters paleistas šuniukas lodamas puolė artyn. Keista būtų, jei buldogiukas į tai nereaguotų. Ir tai jis klausė manęs, nepuolė, kol moteris savo šuniuką pasišaukė. (Lygiai tą patį moteriai, nesaugančiai savo šuniuko, būčiau pasakiusi, jei tuo metu būčiau vedusis bokserį ar rotveilerį) O žmogų puolė gindamas mane. Kai šis atsitraukė už 2 metrų, ramiai atsitūpė šalia ir "nesikišo į pokalbį". Mociukas gerai skiria savus nuo svetimų, yra pakankamai sargus. Pasivaikščiojimo metu rūpesčių su juo ne daugiau kaip su kitais šunimis. Tik tie du " įdomesni momentai" ir tepasitaikė :oops: Prisiminus nelinksmą Mocarčiuko praetį, dabar jis - tikras meilutis.

2006.12.03 22:07
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Geriausia musu patirta reakcija zmoniu turbut buvo tada kaip savo angliuka kokiu 2,5 men nusinesem i maxima i "kika",visi ziuri su sypsena,o iseinant galvojo kad pirkom,beje retai zmones ir pasako kad tai anglu buldogas,kokiu tik pavadinimu negirdejom :D

2006.12.05 16:07
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Siandiena kaip susinervinau! As esu kantrus zmogus, bet siandiena galvojau jau viskas.. uzteks..kiekviena diena man su sunimis isejus i lauka, ant pievutes ant manes sukauja pro langus kaimynai, kad nevedziociau cia savo sunu. Kas antra diena isgirstu bjauriausiu repliku, kad nedaryciau is kiemo tvarto. As jiems aiskinu, kad surenku ju turtus, rodau maiselius rankoje, bet jie vis tiek kaip uzsivede saukia, tiesiog nenori girdeti, kad jau pasikeite laikai ir kai kurie protingi zmones sunu torciukus RENKA! Kodel as turiu rytais nervintis vien todel, kad kita dalis zmoniu yra apsileide ir palieka sunu ismatas?? Ir kodel kaimynai ar siaip kelyje pasitaike zmones yra tokie netolerantiski? Nu nebegaliu.. Kenciu kenciu.. visam vakaru pasaulyje sunys yra toleruojami, visur pristatyta siuksledeziu butent ju kruvelem ismesti, prikabinti salia nemokami maiseliai. Pas mus ka daro valstybe tai tik naikina sunu vedziojimo aiksteles, o po to renka baudas uz tai ,kad ne ten sunis vedzioji. Kaip noreciau kur nors kreiptis, tik nzn kur...

2007.01.10 10:50
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kaimynu burnojimas,tai viena is priezasciu,del kuriu mes ir pabegom is miesto i kaima.Dabar ramybe,o sunims tai ishvis-rojus.

2007.01.10 11:35
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: