Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.04.20 12:02

Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
 Praeivių reakcija į buldogus 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
lolita rašė:
Vakar su savo mazosiom''podruskem''vaziavom prie upes ir pakeliui sustojom nusipirkt kai ko.Taigi pro sali ejo mamulia su suneliu, as tuo momentu islipau is masinos, palikus pravira truputi langa ir jas masinoj.Siaip tai maniskes nera arsios, na bet matyt jaucia bloga zmogu, kuris nekencia sunu.Va tai tos tik strykt tuo momentu, kaip susitarusios ir loti ant tos moters su vaiku.O nuo komentaro tai pasiurpau:prie vaiko-n....ui, tie sunys, saudyti juos.Nieko nesakiau, nes palikau issiziojus, neturejau ka pasakyti. :evil:

Na as tai cia pritarciau tik del "prie vaiko-n....ui, tie sunys, saudyti juos", o visa kita tai...
Tarkim as sededamas auto garsiai nusiciaudiciau, gal but zmones eidami pro sali taip pat issigastu, ko nepasitaiko :wink:
Na o siuo atveju, buciau tiesiog atsiprases, kad bullkos isgazdino vaika ir tiek.
Tarkim jusu buldozkes jaucia bloga zmogu, bet nemanau, kad vaika galima prie tokiu priskirti.
Nenoriu nieko peikti ar panasiai, tai netgi ne atsakymas jums, o tiesiog priminimas, kad daugeliui zmoniu nesuprantantiems apie sunis, bulldozkes atrodo gan agresyvus, ypac kaip elgsena tokia kaip jusu paminetu atveju.

2007.05.19 14:13
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na o siuo atveju, buciau tiesiog atsiprases, kad bullkos isgazdino vaika ir tiek.

Tai, kad mama uz vaika labiau issigando :D .O del nusiciaudejimo, tai cia juk Lietuva, kita syk galit likt nesuprastas, pasakes ta paprasta zodeli atsiprasau, atleiskit, dovanokit-kiti tai priima, kaip issuki tolesnei bendravimo stadijai :D

2007.05.19 14:32
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Neseniai mama pasakojo linksmą istoriją, išveda ji mūsų buldožkę anksti ryte į lauką, ir prie laiptinės iš po kampo žiūri toks ASAS eina, toks vyras mūras ažuolas didysis, ir dar su juodais akiniais, tik pamatė mūsų Rožę, tai net aiktelėjo iš nuostabos, sako "na ir kiauliukė, skarelę jai pariškit ir bus VISKAS":}:}:} nelabai aišku ką jis turėjo omenyje "viskas", bet turbūt iš konteksto kaip ir "LEDAS" ar kas panašaus:} Aišku gal jis nieko tokio pritrenkiančio ir nepasakė, tačiau kaip mama sakė, pats jo toks nuotaikingas nustebimas ir reakcija buvo tokia labai netikėta ir linksma:}:}:} Sakė, net persikreipęs žiūrėjo:}:}:}

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.05.19 14:51
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
lolita rašė:

Tai, kad mama uz vaika labiau issigando :D .O del nusiciaudejimo, tai cia juk Lietuva, kita syk galit likt nesuprastas, pasakes ta paprasta zodeli atsiprasau, atleiskit, dovanokit-kiti tai priima, kaip issuki tolesnei bendravimo stadijai :D

Gal visokiu situaciju buna, bet man paciam pries dvi dienas buvo analogiska situacija, tik be sunu. Nuvaziavau pas veta ir visiskai netycia(nors ten lankaus daznokai, ir niekad tokiu problemu nebudavo) uzstaciau ivaziavima i kiema, isejus is klinikos priejo zmogelis ir pradejo reiksti pretenzijas, kad per mane jis turi vaziuoti i kiema saligatviu(nors i jo kiema galima vienodai ivaziuoti tiek pro ta vieta kur stovejo mano auto, tiek pro vieta kur stovejo gretima auto), taigi as jo tiesiog atsiprasiau, bet jis toliau irodinejo savo tiesas, taigi dar karta pripazinau, kad esu kaltas is nezinojimo ir viskas pasibaige sypsenomis :lol: :lol: :lol:
Taigi sakyciau, kad atsiprasymas duoda daugiau naudos. Daznais atvejais "nukentejes" netgi pasimeta, nes ko gero lauktu kontraatakos :wink:

2007.05.19 16:31
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mane paskutiniu metu pradžiugina reakcijos vos ne dažniau, nei nuliūdina :wink: Turim čia savo rajone jau visą pulką gerbėjų bobučių :lol: Dažniausia tokios bobutės būna aršios ir komentarų negaili apie antsnukius, kaip jis mirs taip nušertas ir panašiai (nors sveriam tik 24 kg - kaip dvejų metukų patinui tai dar oj kokia neriba :lol: ). Bet mūsų fanės tai lenda prie Pinkio, krykštauja kaip maži vaikai, pirmą kartą būtinai pamini kažkokį ten savo TV serialą "Džekas storulis ir šuo" ar panašiai, paskui prasideda "duok bučiuką, storuli" :lol: :lol: :lol: Leidžiu Pinkiui jomis džiaugtis ir kratytis iš laimės. Pamoka praeiviams, kurie žiūrėdami galvoja, kaip dabar Pinkis tas močiutes suės :wink: Gal negerai leisti visiems eiti prie šuns, bet jis vis vien manęs negina nuo nieko, tai tegu džiaugiasi :)

2007.05.21 16:50
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kol kas (mums 4 men) beveik visi dziaugiasi musu Runiuku, nuosirdziai ir labai jau emocingai. Sako, kad labai jau snukutis simpatiskas. Kol kas susiduriame tik su teigiamomis emocijomis. Taciau puikiai suprantu zmones, kurie gali nemegti sitos veisles suniuku. As pati 3 metus vis kartas nuo karto internete susirasdavau anglu buldogu nuotrauku ir eilini syki nutardavau, kad tikrai tikrai jau tokios veisles nenoriu, jie man buvo negrazus, nemalonus, nemieli, netgi priesingai, atgrasus. Tai visus 3 metus mane draugas atakavo, kad si veisle super, jam buvo pats paciausias suo anglu buldogas. Tai karta nieko man nesakes, po 3 metus trukiusiu mano kategorisku pasisakymu pries suni o JUO LABIAU pries anglu buldoga, velyva vakara atsisukusi kambaryje pamaciau mazuti kukuliukaa 7 savaiciu. Nuginklavo, papirko, susilydziau, apsiverkiau, isbuciavau visa miela snukeli, isimylejau is karto. Va tada man tie sunys taip pat pasidare patys paciausi. O Runiuko ne uz ka neiskeisciau i joki kita suniuka.
Tai va tokia musu istorija, gal ir nebe visai i tema. Bet kas siejasi su tema, tai kad as iki Runiuko i suos sunis ziuredavau su ne visai teigiamomis emocijomis, tik ne kaip kai kurie nieko nekomentavau angliuku savininkams.
Aplinkoje, kurioje siuo metu gyvenu, labai daug zmoniu auginaciu suniukus ivairiausiu veisliu. Tikiuosi kad ir Runiukui augant visi bus tolerantiski ir neteks susidurti su neigiamomis reakcijomis, kurias jus cia aprasote.

2007.05.21 21:06
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na, mes taip pat susiduriam su ivairiom reakcijom. Ir dziaugiasi, ir giria, ir antsnuki liepia deti (viena moteris eina pro sali ir sako: gal jis ir nieko nedaro, bet antsnuki tai uzsidekit :) ), ir klausia kuom maitinam, kad toks nupenetas. O siaip tai ka as zinau, gal ir gresmingai jis atrodo tiems, kas tos veisles nezino. Kazkaip pasiziuriu is sono kai ypac vaikai vedzioja ir vos kartais nulaiko (sveriam 30 kg, jau daugiau uz 8 metu susnu), tai gal zmonems ir baisu atrodo.

2007.05.21 21:27
Aprašymas
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Bet zmones tai vis delto ziaurus...Netoli mano namu,tai visokios bobiscios meto nuodus,kad sunys ir kates estu ir mirtu :?

2007.05.24 21:53
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Apie tai reikėtų pranešti policijai. Tačiau reikia įrodymų.

2007.05.25 17:01
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
sveiki, noriu issipasakoti :x katik toki incidenta uzturejau, kad net baisu. Isejom su maziuku i lauka pasivaikscioti, na viskas kuo puikiausiai kol neisejo kaimyne su savo suniu :evil: Ji ir jos tas suo toki abu seni ir vredni. Tai jos tas brisius kai puole mano Mera, pradejo kandziotis, negana to, ta sene ciupo mano zuiki uz petnesu, isikabino taip kad neina net atplesti, krito ant zemes, voliojasi ir rekia :- zmones, gelbekit, suo puola!!!! Tas mano maziukas nebesupranta kas cia vyksta, as seip ne taip is jos ranku isplesiau ji, o ji ir toliau vartosi ir rekia visa gerkle, kad mano meras ja uzpuole. Nu virsune viskam :evil: ir cia dar ne viskas. Ji atsistojo ir vistiek eina prie manes su savo tuo brisium aiskintis. Nu ir prasidejo, kad mano suo kovinis, jis uzpuldineja zmones ir t.t. Mano nervai neatlaike, tai ciut nesusimusiau as su ja, zodziu jau nebevaldziau, iskoliojau ir issiuntinejau i visas puses, jau nebeziurejau, kad senas zmogus. Tai va, dar dabar rankos is nervu dreba, nu ot slyksciu zmoniu yra.

2008.05.03 18:05
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
Jurgita, prisimeni, tas pats miske buvo kai seneliai tokie nuo bulku musu su skeciu pradejo badytis ir gintis nors tie net prieeit negalejo normaliai pasidziaugt uodega vizgino....ot nesupratingu siauraprociu buna zmoniu :evil: negrazu taip sakyt bet as tavo vietoj tai dabar specialiai ta bobute gazdinciau sunim kai tik pamatyciau :lol: :lol: :lol: juokauju aisku. duokim ..... kelia. nieko jau cia nepadarysi, abejoju kad imanoma jai isaiskin kad jos brisiukas daug agresyvesnis ir pavojingesnis uz Meriuka :?
Geriausi linkejimai Meriukui, musu didvyriui, kuris svajokli sisiot koja pakelus ismokino :lol: :lol: :lol:

2008.05.03 22:20
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
As tokiais atvejais itikinamai ziuriu i akis ir sakau tokiu gresmingu tonu - O jus nebijokit suns, bijokit seimininkes! (Ir dar taip nervingai patrukcioju aki.. :lol: :lol: :lol: Juokauju..)
Aisku, buna kad isvadinta lieku visaip, bet bent Ronio nepuola..
Liudna tai, aisku.. :x :cry:

Jurgita, skaiciau, tiesa rusiskam forume, kad egzistuoja toks budas "kompensaciju" iskiaulnejimo. Prieina zmogus, isgasdina suni, pagriebia kaip nors taip kad suo gindamas nors idekstu, o tada krintama ant zemes, rekaujama kad uzpuole ir t.t. .. Gal su tokia "uzdarbiautoja" susiduret?

Paskutinį kartą redagavo Aquarelle 2008.05.04 09:15. Iš viso redaguota 1 kartą.

2008.05.04 09:10
Aprašymas ICQ
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
O kai as isvedziau Grantuka i lauka kartu su savo kaimynu kuris vedesi savo sarpeju tai is stovincios masinos issoko toks pinceriukas ir pradejo aiti paskui mus tai seimininkas islipes sako : ''Pupa neik paskui bamsunius'' Tai man tik juoka sukele toks jo pasakymas bet visvien neismaneliai reiskiasi :lol:

2008.05.05 16:20
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Aquarelle rašė:
Jurgita, skaiciau, tiesa rusiskam forume, kad egzistuoja toks budas "kompensaciju" iskiaulnejimo. Prieina zmogus, isgasdina suni, pagriebia kaip nors taip kad suo gindamas nors idekstu, o tada krintama ant zemes, rekaujama kad uzpuole ir t.t. .. Gal su tokia "uzdarbiautoja" susiduret?

Man irgi kilo mintis, kad cia is tu zmoniu, kurie tokiu budu uzdarbiauja, na ziuresim kuom cia viskas baigsis laikui begant, gerai,kad liudininku turiu, kurie viska mate nuo pat pradziu iki galo.

2008.05.05 20:11
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
O Bertute siandien slikstyne isvadino :( Moteriske tik rankom mosuot pradejo ir sako,oi koks slykstus,fui,negaliu ziureti :( O ta mano ziople vistiek uodega vizgina :oops: Gerai,kad vaikas tokiu zodziu nesupranta

2008.05.12 20:46
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: