Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.18 17:19

Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
 Patarkite. 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pries perkant anglu buldogo suniuka,pirmiausia reiktu pagalvoti,ar butent tokios veisles suniuko norite,tai nera eilinis suo ir jis tikrai perkamas ne del vaiku. Specifine veisle ir ne visiems :wink: Po ligu savo vaikus mylime ir tikrai randame jiems gera zodi.Mylime gal dar labiau kai jis apserga.Tai kodel gi su savo augintiniu turetume elgtis kitaip,tai lygevertis seimos narys

2008.08.13 21:21
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Saulute rašė:
Čia ne visai į temą, bet patarimo, gal palaikymo labiau reikia :!: gėda rašyti, gėda sakyti, visi žinot (na, tie, kas bent kiek čia jau ilgiau) kad labai savo šuniuku rūpinausi, bet jėgų nebėr...visi namiškiai savotiškai lyg ir myli, bet jau neapsikenčia..na, Ievutė myli Bertutę (Rositos) tai mūsiškis jau gerokai mažiau rūpi nuo tada, kai Bertutę pamatė, Vytukui iš viso svarbu tik pažaist karts nuo karto.. Ievutė ur Vytukas čia mano vaikai, kas dar nežino :) vyras iš viso gerą žodį jam retai besuranda, ypač, kai sirgo, o Oksikas net pagulėt neleido ramiai...aš svėriau 52kg, prieš šuniuką, dabar 46kg...pervargau...nebeturių jėgų...jei bent kažkas padėtų, juk jau paugęs ir ligų nebėr, bet aš tiesiog jo nebeatlaikau - pirkom visokius pavadžius, ir čia rašiau, iš pradžių lyg ir geriau, o dabar iš manęs liko kaulai ir raumenys, bet vos išlaikau, vyras iš viso nesusitvarko - skrenda kur patempia, nors sveria dvigubai už mane..apie vaikus nėr ko nė kalbėt...pasižiūriu į kaimynų buldogą, tai net pavydas ima - vedžioja berniukas jaunesnis už mano sūnų ir puikiai susitvarko..mano sūnus labai nori, bet už 5 min. ant žemės guli...

Na gal visų pirma pasistenkit ramiai apgalvot savo ir šeimos elgesį su šuniu. Ar nėra viskas jam leidžiama ir jam nuolaidžiaujama? Gal užtektų įsivesti namuose taisykles, kurių laikytųsi visi šeimos nariai? Jau kalbėjom apie tai kažkurioj elgesio problemų temoj. Atvirai kalbant, turėjau ir aš problemų su savo panelėm. Buvau net griežtus antkaklius abiem (Nikei ir Ofelijai) nupirkus, nes ir aš skrisdavau pradedant laiptine ir baigiant Antakalnio pievom. Bet ir tai labai trumpai padėjo, nes jos po kurio laiko ir į tuos dalykus dėmesio nebekreipė. Pabandykit tos Cesar Millan metodikos prisilaikyt. Man tai labai padėjo. Kažkaip susistatė viskas į vietas.

2008.08.13 21:54
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Oi kaip negerai.. Bet žiūrėkit - Rositos pavyzdys, man rodos, tikrai įkvepiantis. Nebepamenu, kur ji rašė apie didžiuosius vargus su Berta, o gal pasakojo, bet, panašu, kad išbrido iš nevilties :wink: Susirasti asmeninį dresuotoją gali būti išeitis, pabandymui bent jau (aš tai po bandymo persigalvojau, geriau pati išmokau kažkaip gyventi su Pinkio charakteriu). Literatūra apie šunis padeda.

Parašiau jums asmeninį pranešimą :wink:

2008.08.13 21:59
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Atrodo daug zinojau apie buldogus,bet skaityti apie juos ir auginti pasirode visai skirtingi dalykai.Bertules atsiradimas musu namuose buvo ineses toki chaosa,kad oi,oi :D Esu labai dekinga vienai forumo dalyviai uz patarimus ir suprtima,uz visapusika palaikima auginant ir auklejant Bertute :D Buvo sunku.Bet tokia gera mergyte isaugo,net keista ko as ten taip panikavau :oops:

2008.08.13 22:04
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Dresuotoja gera susiraskit. mes dabar pradejom vesti pas policijos kinologus tai per dvi savaites beveik i suni baige paversti musu razbainika. vargstam pareinam nusikale po valandos gad tik atsigulti tesinori bet va rezultatai matosi. sende su vilkais ir belgu aviganeis bendroj treniruotej buvom tai beveik niekuo nenusileidom tik va jau ant galo kai ziauriai pavargo tada pradejo rodit charakteri. paprasciausias patarimas bukit zymiai grieztesni nei dabar. kaip isaiskino suo turi suprasti kad jam gera tik su seimininku ir tik kai jo kaluso. pabandykit nupirkti grubesni antkaklis kad jai tipmpelejus stipriau jam kazkiek skaudetu. tada kai bando tampytis atpalaiduoji pavadeli ir kelis kart trukteli. kai padaro gerai girti skatinti skanestais ir tt. nu seip geriau pas dresuotoja. nes jis labiau reikalingas seimininkui nei suniui. kaip sake musu mokytojas visi sunis yra geri tik seimininkai nemoka su jais elgtis.

2008.08.14 23:36
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Pirma kart girdziu,kad Bosiukas razbaininkas :D kas cia per nesamones :?:

2008.08.14 23:42
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
vargdavom tyliai :D o dabar dziugu matyt kaip eina sale nesitampydamas, atbega kai pasauki tik dar jai kazkuom labai susidom tai apsimeta kad negirdi bet tikimes kad isgivendinsim. dresuotojas sake kad po kokiu 6 savaiciu turetu jau rezultatai rimtai jaustis ir turetu daryti viska kaip priklauso. pamokos kiekviena diena iskyrus per sventes. ilgai trunka tie mokymai. o po kurso kiekviena diena min 10 minuciu dirbti reikia.

2008.08.14 23:47
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
O bral,tai jus mokiti dabar busit :D O mano vista,tai manes netampo labai,dazniausiai tai as ja tempiu.Nebemegsta ji daug vaiksciot.Jai geriau po kiema kamuoli pagainiot :D

2008.08.14 23:59
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
Mūsiškė irgi vaikščiot nelabai mėgsta. O dėl Oksiko, tai sunku ką ir pasakyt. Aš tai manau, kad lengviau yra auklėt nuo mažens, kol dar šuva neparodo savo valdžios. Bet visi mes tuos mažiukus mylim ir viską jiems leidžiam. :D Kol kas su Berta didelių bėdų nebuvo, buvo pradėjus vienu metu rodyt valdžia, bet nugesinau tiesiog ignoruodama, griežtai pasakau,ir apsisukus nueinu. Nes buvo jau per daug pradėjus pult, kai įsižaisdavo. Ir visi šeimos nariai turi laikytis tų pačių taisyklių. Ir dar manau, kad šuo jaučia, kad jums sunku su juo susitvarkyt ir tuo naudojas. :( Gal tikrai pabandykit nuvest pas dresiruotoja.

2008.08.15 00:11
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Saulute, aisku visa situacija as bandau tik isivaizduoti, suo eina kur jam reikia o jus begate is paskos tampydama pavadi, saukdama negalima, fu ar panasiai. Jeigu taip tai nei grieztas pavadys nei kokie kiti suniui nemalonus dalykai negelbes, jeigu galutiniam rezultate jis pasieks sawo tiksla. Galite ant suns rekti, galite temti su smaugtuku ar dygliuotu antkakliu, bet jeigu finale jis pasieks sawo tiksla tai bus tik bereikalinga seimininko ir suns kova.
Taigi jus turite pasiekti, kad suo suprastu, kad jus ji vedziojet o ne suo jus.
Kaip to pasiekti? Tiesiog isejus pasivaikscioti, jus be reikalo nenaudokit suns vardo, ar kito zodzio kuris atkreipia suns demesi, nes tokiu atveju jam bus tik eiliniai garsai ir tiek. Taigi jei bullka jus tempia i siaure, jus ji pakvieskite vardu ir veskite ji i pietus, kai tik jis prades judeti jusu pasiulyta kryptim butina suni paskatinti skaniuku ar zaisliuku. Jokiu budu pasaukus suni vardu ar kaskokia komanda neleiskite suniui eiti kur jis nori, radikaliai keiskite judejimo krypti ir kaip tik suo seks paskui jus, butinas paskatinimas. Jeigu per kiekviena pasivaiksciojima 3-5 kartus priversite suni judeti jusu reikalaujama kryptim ir uz tai jis dar gaus atlygi manau jau po savaites reikalai turetu stipriai pasikeisti i geraja puse. Na, o tesiant tai toliau dar po savaites - kitos jums nebereiks nesiotis kasniuko ar zaisliuko, uzteks tieiog draugisko papleksnojimo.
Visgi skaniukas geriau nei zaisliukas, nes zaisliuka pries kita veiksma turesite is suns atimti, o tai gali suniui ir nepatikti.
Bet kurio mokymo esme, ne baudimas o skatinimas :wink:

2008.08.15 21:01
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pritariu Bull. svarbiausia suni priverst daryt tai ka jus norit o ne suo. jai jis pasiduoda paskatinimams su maistu tai labai greitai supras ko norit. paprasciausiai iseja i koki stadijona eikit ratu ir staigiai apsisukit sakydami sale, timpteldami pavadi ir tt. o kai jis apsisuks ir eis ten kur jus nort tada paskatinima. bet jai su maitu nekas tada jau beda. nu sekmes dresuroj. bukit daugiau uzsispyre uz bulka. :D

2008.08.17 15:49
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
SAULUTE parasiau jums asmenini pranesima,bet gal man neissisiunte,nelabai man gaunasi ten kazkas :(

2008.08.17 23:27
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Ačiū visiems, Mielieji, už patarimus ir padrąsinimą...stengsimės mokytis abu :) ech, kaip gerai, kad yra šis forumas, kuriame tiek daug gerų ir suprantančių bei norinčių padėti žmonių :!: Ačių Jums visiems dar syki :!:

2008.08.18 08:59
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
zaksas rašė:
bukit daugiau uzsispyre uz bulka. :D

Auksiniai žodžiai :)

2008.08.18 12:09
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
As irgi pritariu :D Bet va kita beda,as istikruju pasidariau labai uzsispyrus,kartais pajuntu,kad net seimai nebegaliu nusileisti :D :D :D

2008.08.18 12:25
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: