Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.06.18 20:04

Atsakyti į temą  [ 111 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
 Minimastifas jau namie:) 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Miglė klausė kažkada, kur Ruperto nuotykiai. Atėjo metas ir tam :wink:

Rupertas kaip mopsas yra labai išradingas veikėjas. Pastaruoju metu jis užsiima interjero dizainu ir taiso mano neišmanėliškumą. Koridoriuje (durų iš jo į svetainę nėra, praėjimas laisvas visiems) aš sukonstruoju Ruperto tualetą: kloju didelį juodą maišą šiukšlėms, kurį prakerpu taip, kad jis maksimaliai panaudotų savo plotą pagal mano norus :wink: , o ant jo - laikraščius. Rupertas ilgą laiką kentė mano užgaidas įrenginėti jam tualetą koridoriuje, ir kol aš darbe, tvarkingai juo naudodavosi, palikdamas likusią buto dalį nepaliestą patys žinote ko :wink: Tačiau laikas bėgo, aš nesusipratau, kad interjero dizaineriai man nerekomenduotų taip elgtis, ir Rupertui teko imtis veiksmų. Taigi pirmą jo darbo dizaineriu dieną aš radau tą jo "tualetą" perkeltą su visais daiktais (ir skysčiais, ir kakais :lol: ) į svetainę, į patį kambario vidurį. Kadangi Pinkis buldogas, reiškia lėtas, nerangus, ir biški vangiai kūrybiškai mąstantis, Rupertui jis kraustytis nepadėjo, todėl perkėlimo metu įvyko kelios avarijos, ir nuo koridoriaus iki svetainės centro nusidriekė sysių šleifas, o ir kakai pabiro kur ne kur. Tačiau nepaisant techninių nesklandumų, Rupertas liko patenkintas originaliu interjeru ir dienos šviesa savo perkeltam "tualete".

Ir taip kasdien beveik visą savaitę. Grįžus namo ir įėjus tiesiai į svetainę pasidėti daiktų, mane pasitikdavo Rupertas, Pinkis ir Ruperto tualetas :lol: :lol: :lol: O iš džiaugsmo šokinėja ne tik mopsai, bet ir buldogai, trypdami po improvizuotą nepožeminę kanalizaciją svetainėje, ir bandydami pasiekti mano veidą - bučiukas mamytei, taip sakant.

Kad nebereikėtų bėgti nuo savo pačios šunų, kasdien nešti į valyklą kostiumų arba pagaliau padegti visą butą, nes nebeaišku, ar jis iki galo gali būti išvalytas, teko imtis gudrybės: dabar Ruperto tualetas priklijuotas lipnia juosta prie grindų koridoriuje. Kol kas jis nesiima ardymo. Bet kas žino, kas išradėjui šaus į galvą rytoj, o gal net ir šiandien :wink:

Linkėjimai nuo mūsų visų trijų :wink:

2008.05.16 14:55
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Labai žaismingai perteiktos ne tokios jau ir žaismingos nuotaikos :lol: :lol: :lol:

2008.05.16 15:14
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mes optimistai :lol:

2008.05.16 15:17
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Paveikslėlis Rupertas saunuolis,viskas viename-ir statybininkas ir architektas,ir dizaineris.O mamyte pikta Paveikslėlis ,slopina vaiko saviraiska Paveikslėlis ,jis paprasciausia stengiasi gyvenima padaryti patogesniu Paveikslėlis
Smagus gyvenimelis Paveikslėlis

2008.05.16 16:09
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:lol: :lol: :lol: Gerai, nebepyksiu :lol: :lol: :lol: Kraustysimės su Pinkiu lauk iš to buto, tegu statybininkas ten daro, ką nori :lol: :lol: :lol:

2008.05.16 16:13
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Aušra, matomai tualetas buvo įrengtas ne toj vietoj, na arba iš vis buto išplanavimas netinkamas :lol: Teks perplanuoti savo butą, dizainerį kaip jau ir turit :lol: Fainuolis Rupertas: patinka man zbitkininkai :wink:

2008.05.16 18:23
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Super :!: Ausra, tau reiktu "prisidirbusiems" politikams kalbas rasyti :idea: , tai ir liaudziai ne taip niuriai viskas atrodytu :lol:

Mopai ir siaip neleidzia liudeti, na o kai taip vaizdziai pateikiama tai net ir is rupesciu juokiames iki asaru :lol: :lol: :lol:

2008.05.16 19:55
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Ausra, skubekit uzpatentuoti si nuostabu Ruperto dizaino sprendima :!: :!: :!: Galbut si jo meno gyslele sukraus jums kalna turtu :lol: :lol: :lol: Visi genialus isradejai savo gyvenimo metais buvo engiami, o ju darbai ir nuopelnai ivetinamai bau smarkiai per velai. Nepadarykit tos pacios klaidos :lol: :lol: :lol:

2008.05.16 23:56
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
Aha,labai jau juokinga skaityti jusu nuotykius :D taip graziai perteikiat Ruperuko charakteri :D

2008.05.17 11:11
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na, ką besakytumėt, su "tuliku" susitvarkėm - jis lipnia juosta tvirtai laikosi vietoje :lol: Dabar dizaineris ėmėsi kito darbelio - koridorių remontuoja, reikia iš naujo sienos apdailą padaryti, nes statybininkai prastai dirbo, Rupertuko nuomone, taigi jis dabar prakrapštinėja tinką (stačiom atsistojęs su nagiukais), nuiminėja jį, taip sakant, kad ant seno pagrindo naują būtų galima tepti, paskui glaistyti iš naujo, o paskui vėl iš naujo dažyti. Aš jam sakau, kad nuo dažymo tepraėjo koks pusmetis, bet mopsas žino geriau :wink: :lol: Bet apie tai tik va šitaip trumpai, kažkaip nėra laiko lietis čia :lol:

Linkėjimai visiems nuo Ruperto :wink:

2008.05.19 13:07
Aprašymas WWW
Narys
Narys

Standartinė 
Darbstus berniukas :D tik jauciu mamyte nesidziaugia tais jo darbeliais :(

2008.05.19 13:32
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gal vaikiui sienu spalva nepatinka :lol:
Pas ka koks pasaukimas :lol: ,Einsteinui tai mieliau elektriko darbai :lol: ,kur tik koks laidas ne vietoj tai...

2008.05.19 14:08
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
BULL rašė:
Gal vaikiui sienu spalva nepatinka :lol:
Pas ka koks pasaukimas :lol: ,Einsteinui tai mieliau elektriko darbai :lol: ,kur tik koks laidas ne vietoj tai...

8O Jau geriau statybininkas...

2008.05.20 10:21
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Nu nebegaliu, kaip knieti susipazinti su statybininku/interjero dizaineriu Rupertu :) Superiniai pasakojimai ir atitinkamai superiniai veiksmai Rupertuko. Idomu tik, ar Pinkis neprades mokytis is mazojo brolio dizaino meno subtilybiu...
Mano Runi kol mazas buvo, tai tik staliaus darbai labiausiai viliojo, namie visi baldai patobulinti pagal Runio supratima. Tiesa, dar isbande santechniko darba (radiatorius bande pakoreaguoti, kad geriau sildytu), bet jam tai buvo neikandama, tikraja to zodzio prasme. Na dar batu dizainas jam prie sirdies, bet nelabai leidom jam toj vietoj tobuleti, tai tik dvi poras nauju batu tesugebejo patobulinti ir kokias 3 poras senu :) Kadangi mes begedziai uzdraudem jam reikstis visose anksciau minetose srityse, dabar Runiukas balkone bando is pagaliu kazka isdrozti, bet tik jis vienas tezino, koki ten meno kurini pagamins, jauciu, koki nauja balda... :lol:

2008.05.20 14:29
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:lol: :lol: Ar ne laikas mums suburti brigadą ir patalpinti skelbimą: "Visi statybos, remonto, staliaus ir dizaino darbai. Anksti ryte neskambinti." :lol:

Vita, reiktų mums susitikti, berniukai turėtų apie ką pasikalbėti :lol: Pinkį namuose palikčiau, nes jis viso labo durų ir sienų kampų meistras :lol: Parašysiu kokį savaitgalį, atvesiu Rupertuką parodyti :wink:

2008.05.26 14:22
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 111 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: