Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.21 04:34

Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
 del angliuku laikymo 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gerai kad grieztina, bet neefektyviai. Tai ka jie daro nesuveiks greiciausiai :roll: Ir mes toliau matysime tokius "grazuolius" is Taurages ir panasiai.

2008.04.23 17:51
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Musu Grantas parvestas is Taurages o tai kas cia blogo?Tai jai perki is taurages tai suo negrazus?O jai is Kauno tai jau grazus bus? :lol:

2008.04.23 18:52
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na aš kaip suprantu, čia savo prestižą bandot gint, kitus apjuodindami ane, tai sekmės :wink: :wink: :wink:

2008.04.23 18:58
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na aš tai UŽ kad būtų ,,patvarkyti" visokie neaiškūs ,,veisėjai" ir urmininkai (nors patys turim bedokumentinį, per vėlai įsigilinom į viską :( ). Bet man kažkaip tie tyrimai..., ar jie nepakenks tiems mažiems kleckiukams?

2008.04.23 19:10
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Grantai, Zilze, nesikarščiuokit ir nepykit, aš tikiu, kad tai taikoma ne jums ir jūsų mažyliams. Kai įsigijom bedokumentinį, pradėjom dalyvauti forume, skaityti diskusijas, iš pradžių ir aš pykau, nesupratau, ko čia jie visi kimba prie tų bedokumentinių. Bet geriau įsigilinus suvokiau kame yra esmė. Labai padėjo nuvykimas į ,,veislyną" netikėtai, iš kurio pirkom savo mažylį: brrr net purto kai prisimenu tą siaubingą vaizdą. Mano vyras vis dar kartais priešinasi man, kad palaikau dokumentinių buldogų veisėjų nuomonę, bet jau baigiu įrodyti kas yra kas :wink: . Tik vėl kai papasakojau apie tuos tyriimus tai susinervino, sako šuniukų kankinimas :wink:

2008.04.23 19:18
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Migle mano suniukas dokumentinis ir kilmingas tik man taip juokingai nuskambejo is Rasos pusios tas "Grazuciai" :lol:

2008.04.23 19:21
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
tikrai nesikarščiuoju ir nepykstu, paprasčiausiai, tai neetiška ir negražu nurodyti vietovę ir dar uždėti kabutes. Nesu ir aš ta, kuri rėkia už ar prieš dokumentus, man taip pat atsitiko kaip ir jums Migle, susimasčiau tik vėliau apie dokumentus, tačiau ką dabar gi nenužudysi savo kleckiuko dėl to kad jis be dokumentų. :o Dėl "gražučių" tai nesuklysiu teigdama, kad kiekvienam savo angliukas yra gražus :!:

2008.04.23 19:47
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Pinkis rašė:
O ar tai blogai, kad kažkas griežtina taisykles? :? Gal bent kiek padės apsaugoti šuniukus nuo daugintojų ir platintojų ir apribos didmeninę prekybą gyvais padarėliais. Kodėl tai blogai? Ir dėl sveikatos tyrimų taip pat, man iš šono atrodo, kad tai teigiamas pokytis.

Nesiimu vertinti, ar tai gerai, ar ne, bet as asmeniskai tam pritariu, tik va kiek visa tai bus kontroliuojama ir kaip bus su tais tyrimais, kiek urminiu suniuku bus paskirstomi bet kokiais adresais...
Zodziu :idea: gal ir gera, bet ar tikrai ji bus tiek priziurima, kad butu igivendita???

2008.04.23 20:03
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Nepykit dėl Tauragės. Man, deja, irgi nekokios asociacijos kyla su Taurage. Labai tikiuosi, kad gal Tauragėj yra daugiau veisėjų, ne tik tie, kurių veistus šunelius teko matyt parodose. Nes yra likę slogių prisiminimų.

O dėl bet kokių pastangų keisti situaciją, reiktų tik pasidžiaugt. Žinoma, kad niekad nieks nesukurs šimtaprocentinės sistemos, apsaugančios nuo sukčiavimo, bet juk ir maži žingsneliai veda į tikslą :wink:

2008.04.23 22:22
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
As asmeniskai visomis keturiomis uz naujoves.Negi geriau sedeti rankas sudejus ir nieko nedaryti.Kaip visa tai bus igyvendinama matysim,bet po truputi po truputi kazkada tikiu turesime gerokai tobulesnius veisimo istatus,Maskva irgi iskart nepasistate :lol: Be abejo visam projekto igyvendinimui "paraidziui" reikalingi pinigai,kuriu deja truksta.Paimkim kad ir vadu kontrole, LKD tures teise tikrinti vadas,ir tikrins manau pasirinktinai,pirmiausia ziures itarima kelianciu veislynu vadas,niekam nepaslaptis kad yra veislynu kuriuose pastovios vados pvz. angliuku ne maziau 10 suniuku,arba dar idomiau- po 3-4 toicikus :lol:Zinoma bus kas ir toliau taip "dirbs",bet tikiu bus ir tokiu kurie jau pabijos rizikuoti.
Del tyrimu,tai nieko as cia kankinancio nematau,kelio girneles apziura.Del akiu dar galutinai neishsiaiskinau,bet berods bus ziurimas voku ivirtimas-ishvirtimas,kataraktos atsiradimo priezastys igimtos ar igytos.Tai kas cia tokio kankinamo Paveikslėlis
Aisku nera viskas tobula bet tai mazas zingsnelis i prieki ir as asmeniskai dziaugiuosi Paveikslėlis

2008.04.23 22:41
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Grantas rašė:
Musu Grantas parvestas is Taurages o tai kas cia blogo?Tai jai perki is taurages tai suo negrazus?O jai is Kauno tai jau grazus bus? :lol:

Grantai, jus dar matyt per jaunas ir per mazai turit patirties todel nelabai sugebat vertinti suniuku eksterjera. Ir kalba cia eina visai ne apie meile. O Taurageje galima isigyti juodos spalvos ilganosiu egzemplioriu. Auginanciu sunis nesilduomose sandeliukuose ir garazuose, kergianciu kiekviena ruja ir t.t pilna ir kitur. Ir nesakau kad kitur blogu nera. Taip pat nesakau kad ju myleti nereikia. Be to kiekvienas perka pagal savo kisene ir poreikius. Nusipirkot na ir saunu. Patenkinti pirkiniu dar sauniau. O kalbeta buvo apie LKD darba, o ne apie jusu pirkini. Va del tokiu " ne i tema" ir stengiuosi cia neuzsukti. Gero jums vakaro.

2008.04.23 22:59
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai as nieko ir nesakau bet jus issireiskete lyg visi suniukai pirkti is Taurages bus negrazus.Aisku kekvienam savo grazus bet as turiu omenyje parodu rezultatus.Kai Grantas pauges ir jau galesiu vesti y parodas tai ir gausiu yvertinimus.

2008.04.23 23:37
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:

O rujos tikrai, kad nesulaukiam vis :lol: Bet po to, kai Mopsė porai mėnesių atidėjo, bet galų gale surujojo, tai ir aš vilčių neprarandu :wink: Galvoju, ar nebus čia tas kūdinimasis padaręs įtaką - gal Pamela pagalvojo: "badmetis - ne laikas rujoti"? :lol:

Zinok greiciausiai del badmecio :roll: , nes Mopse irgi sedejo ant dietos.Poto dvi savaites gerai paserem ir iskart surujojo, tik va vel svorio priaugo,o paroda ant nosies :lol:

2008.04.24 08:37
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Va mes kai pirkom tai neskaitinejau jokiu forumu nieko. internete radau aprasyma apie buldogus kad lengvai dresuojami, lengvai priziurimi ir labai meilus. o va kai nusipirkom tada ir foruma suradau. visa laime kad neradau pries pigdamas, nes nera taip baisu kaip cia pasiskaitai. juk cia susideda daug augintoju problemos i viena vieta. o kai pasiskaitinejau foruma tai galvojau ka as cia toki nusipirkau. bet kaip sakiau dabar dziaugiuos kad isigijau.

2008.04.24 08:48
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai čia su viskuo taip - kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių :) Mane vienu metu net dėl veisimo mintys buvo apnikusios - ar tikrai aš noriu prisiimt visą riziką. Juk širdį skauda, kai tavo lauktas pupsius silpnos sveikatos ar kas negerai su juo. Bet galvoju, jei nuoširdžiai daryt ir stengtis, tai ir rezultatai turi gerėt :)

2008.04.24 11:16
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: