Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.19 00:42

Atsakyti į temą  [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas
 Sukčiai 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Sukčiai
http://www.thomasfamilypuppies.tk/
Panašu kad šis zmogus niekaip negali nustoti daryti niekšybių. Supratimo apie veislinius šunis, etiką ir kultūra taip pat nėra. Nieko ir nesakyčiau jei šis ponas nenaudotų mūsų vardo savo reklamai. Taigi ši cu veislės šunelio mes iš jo nepirkome.
p.s. Gal vėliau bus atskiras skyrelis tokiai informacijai apie nepatikimus perpardavinėtojus, kol kas prašau zinančius daugiau taip pat rašyti i šią temą.

2008.09.15 10:04
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Siūlyčiau iškart daryt screenshot'us užmačius klaidinančią ar melagingą info tokių ponų puslapiuose. Kad būtų aišku, koks puslapio adresas ir kada tai daryta, nes info puslapyje gali labai greitai pakeisti, ypač pamatęs forume išreikštą nepasitenkinimą kažkieno :wink: Žiūrėk po kurio laiko, gali ir prisireikt pluoštelio tokių darbelių įrodymų ;)

2008.09.15 12:14
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Musu ''spartuolis" Soprano,nauja veikla pradejo Paveikslėlis
Deja Tomai,ar Sindy,ar Soprano (net nezinau kuriuo vardu reiketu kreiptis istikkruju Paveikslėlis )ir sitas "traukinys "jau senokai isvyko is Lietuvos. Paveikslėlis

2008.09.15 17:17
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Sukčiai
Rasa rašė:
http://www.thomasfamilypuppies.tk/
Panašu kad šis zmogus niekaip negali nustoti daryti niekšybių. Supratimo apie veislinius šunis, etiką ir kultūra taip pat nėra. Nieko ir nesakyčiau jei šis ponas nenaudotų mūsų vardo savo reklamai. Taigi ši cu veislės šunelio mes iš jo nepirkome.
p.s. Gal vėliau bus atskiras skyrelis tokiai informacijai apie nepatikimus perpardavinėtojus, kol kas prašau zinančius daugiau taip pat rašyti i šią temą.

nesuprantu kas jums darosi ponia rasa kas pasake kad jus pirkot is manes suniuku as nesuprantu kur as naudoju jusu vardu jei jus tarpi savi pletkos darot cia nemano problemas antras as esu neperpardavenotoji turiu igolajima parduotu suniukus ir viskas , ir as savo svetaineje nenaudoju jusu fotos ar jusu info

mano igolajiomas cia ir jus nesurasite padaryta neviena nieksybe !!!
http://thomasfamilypuppies.hotusa.org/igol.html

noriu pasakyti kad as neparduodu is lenkijos nezinomas suniukus as dirbu su vengru veislynu .. ir neparduodu nekokybiskas
suniukus .. jei parduodu kokybiska ir zinomi vengrijoj is geru veislynu suniukus as mano cia yra nenusikaltimas ir nenieksybe
uztai jus neturite teise mane taip vadinti .. ir pas mane kaina yra ne 1000 ne 1500lt. mes visi zinom kad europaja suniukai
pradedu uz 1000 euro turbut neklystu.. kas nori kokybiska suniukus prasom .. su visa informacija galima parduoti cia yra visiskai
nenieksybe .. ir dar karta sakau kad as jusu vardu niekur nenaudoju ir to man nereikia .. jus neesate ne ocobo veislynas kad naudociu
jusu vardu ..

ir jus neturite mane kaltinti sukciavima !!! kokia cia sukciavimas nesuprantu !!!

Paskutinį kartą redagavo cindy 2008.09.21 13:03. Iš viso redaguota 4 kartus.

2008.09.21 12:22
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
Siūlyčiau iškart daryt screenshot'us užmačius klaidinančią ar melagingą info tokių ponų puslapiuose. Kad būtų aišku, koks puslapio adresas ir kada tai daryta, nes info puslapyje gali labai greitai pakeisti, ypač pamatęs forume išreikštą nepasitenkinimą kažkieno :wink: Žiūrėk po kurio laiko, gali ir prisireikt pluoštelio tokių darbelių įrodymų ;)

Taip ponia Edita galite padaryti screenshot'us visiskai mano sveataine yra atvarej... bet nepadaryta neviena nelegali skelbima pas mane !! jei ieskote ieskokite kitur nepas mane aisku malonu butu kiek viena diena mano saito reklamuoti cia.. visiskai as nepries :D

2008.09.21 12:41
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Re: Sukčiai
cindy rašė:
noriu pasakyti kad as neparduodu is lenkijos nezinomas suniukus as dirbu su vengru veislynu .. ir neparduodu nekokybiskas
suniukus .. jei parduodu kokybiska ir zinomi vengrijoj is geru veislynu suniukus as mano cia yra nenusikaltimas ir nenieksybe

O gal galima sužinoti su kokiu konkrečiai veislynu/veislynais tamsta dirbate?

2008.09.21 15:29
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
matot cia yra ĮGALIOJIMAS ponia tamsta !!!

2008.09.21 16:02
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
ir dar kokia teise turite mane kaltinat sukciavimu !! jei nera irodymu as to nesuprantu !!! nenauduota neviena medziaga neofficiali !!

2008.09.21 16:05
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
ir dar plius as neparduodu suniukus ,, as negauniu pinigu is klientu , veislynais parduoda teisogiai i klientu !! as tik konsultoju !! ir viskas pas mane nera 25 veislu parduociu arba turgu stoveciu !!!

2008.09.21 16:10
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
ponia rasa dar karta as jums rasau jus neturite teise mane kaltinti sukciavimu ,, uztai nera neviena zmogus kad pasakyti !! jo mane apgaves arba sukciaves prasyciu tema antraste pakestumet !! neturit teise tokia antraste naudoti !! ka dabar man daryti i eiti kitur forume rasyti kad rasa sukcius !! kokia teise as tureciu kad taip daryciu !! jus kalbate apie etika kultura bet jus taip tada ne etiskai elgetes !!

2008.09.21 16:13
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Paveikslėlis

jei cia tinka suraskite veiseju paklauskite ar cia is jo !!! padarykite tyrima nekaltinkite is karto !!!

2008.09.21 16:16
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
cindy rašė:
Paveikslėlis

jei cia tinka suraskite veiseju paklauskite ar cia is jo !!! padarykite tyrima nekaltinkite is karto !!!

Čia matau paminėtus tik Berno zenenhundus ir koli. Visiškai neaišku kam tas "įgaliojimas" skirtas - neapibrėžtas joks asmuo ar įmonė. Tamstos puslapyje daug veislių paminėta, o "įgaliojime" tik dvi.

2008.09.21 16:40
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
zinokit cia yra tik vienas nepergyvenkite viska turiu , cia tik viena pavyzdis .. kiek savo bizni daro sau ,, uztai as neturiu aiskintis ka as darau, darau kad viskas legali uztai neturiu laiko cia diskutuoti .. ir jus neturite irodymu kad as kazka blogai darau uztai prasau tegul kiek vienas ziuri savo darba !!! as neklasau jums ka siandiena jus valgote ... cia ne FCI ne kazkoks teismas uztai kaltinant zmogu irodykite ka turite as niekam nesakau kad Ponia rasa pirkau is manes sunikus .. ko manes reikia zmogu jei turi patirti is manes gal 100 kartu daugau !!! to man nereikia aciu..

2008.09.21 17:12
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Hm, nežinau, kaip kitiems sekasi, bet aš tamstos kai kurių sakinių visai nesuprantu. Nelabai man aišku, ko jūs čia taip piktinatės. Biznis man jūsų visai neaiškus. Gal jūs čia labdara užsiimat? Pats rašot, kad parduodat nepigiai:

cindy rašė:
antras as esu neperpardavenotoji turiu igolajima parduotu suniukus ir viskas , ir as savo svetaineje nenaudoju jusu fotos ar jusu info

mano igolajiomas cia ir jus nesurasite padaryta neviena nieksybe !!!

ir pas mane kaina yra ne 1000 ne 1500lt. mes visi zinom kad europaja suniukai
pradedu uz 1000 euro turbut neklystu..

Paskui sakot, kad iš viso neparduodat:

cindy rašė:
ir dar plius as neparduodu suniukus ,, as negauniu pinigu is klientu , veislynais parduoda teisogiai i klientu !! as tik konsultoju !! ir viskas pas mane nera 25 veislu parduociu arba turgu stoveciu !!!

Apsispręsti reiktų :wink:

Ir dar įdomu, kokios tokios universalios kvakvalifikacijos esat, kad taip visus apie viską galit "konsultoti"?

cindy rašė:
ir dar kokia teise turite mane kaltinat sukciavimu !! jei nera irodymu as to nesuprantu !!! nenauduota neviena medziaga neofficiali !!

Tamsta jau neblogai "paatstovavot" "Kibučių" veislynui, kiek žinau, taip kad mažiau šauktukų galėtumėt čia dėlioti :lol: Fui... :evil:

2008.09.21 19:24
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
zinot as turiu ka veikti !!! sakykim kazkas nori is jusu suniuku jus neparduotumet taip jus bizni nedarote su savo suniukams .. uztai geriau nekalbam daugau ... as jums dar karta sakau jei yra kazka skundumu del manes tada suraskite kas skunde arba yra zmones nepatenkintas ,, as jums viska rodyciu jus pasakytumet vistiek negerai uztai nereikia tuscia kalbeti viso.. sekmes pardav. su savo anglams tamsta ponia

2008.09.21 19:53
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 172 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: