Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.08.16 16:51

Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
 Pasimatymų foto:) 
Autorius Žinutė
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveiki visi angliuku myletojai :D pries savaite ir mes isigijom buldogiuke,suo super,visi ja be galo mylim.Jos vardas Hela,jai dabar 6 menesiukai,bet labai protinga,nors niekas jos ir nemokino kaip atlikti gamtinius reikalus,nuo pat pirmos dienos viska daro lauke.tik truputi isranki maistui,kai paragavo naminio ,nebenori valgyti sauso,bet tai ne problema,stengiames sveikai maitinti ir tikimes uzauginti gera drauga vaikams :wink:

2006.11.23 22:59
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveika Aura,smagu kad dar vienu buliuku myletoju pasipilde forumas.Ko geriausios kloties jums ir jusu naujam seimos nariui.

2006.11.23 23:07
Aprašymas WWW
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė 
http://s188.photobucket.com/albums/z320 ... CN0836.jpg

labadiena, susipazinkite su nauju nariu Ciarliu ir jo seimininke Egle, tikiuosi maloniai bendrausime 8)

2007.05.17 15:15
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveiki atvyke, Ciarli ir Egle. Zinoma , kad bendrausim :wink: Labai grazus ir linksmas berniukas jusu. Oi, kaip jie greitai auga :)

2007.06.01 15:12
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na, su Čiarliu tai be abejonės bendrausim, bet kaip su Egle tai nežinia kaip bus, nes visose nuotraukose tai pasislėpus:}:}

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.06.01 18:55
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
tikrai butu faina susitikt klaipedoje tik idomu ar musu tokiu daug yra.kaskaip nedaznai buldogiukus matau gal tik keleta esu macius o gal as klystu?

2007.06.02 12:13
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Lawyeris rašė:
Na, su Čiarliu tai be abejonės bendrausim, bet kaip su Egle tai nežinia kaip bus, nes visose nuotraukose tai pasislėpus:}:}

Cia kazkas net savo kukuliukes nepristate, ne tik tai kad pacio saves neparode :roll: Laukiam laukiam manau kad daugelis su manim sutiks
AUUUUUUUU,Lawyeris, kur paslepei savo angliuke? :)

2007.06.02 18:21
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
vilija rašė:
tikrai butu faina susitikt klaipedoje tik idomu ar musu tokiu daug yra.kaskaip nedaznai buldogiukus matau gal tik keleta esu macius o gal as klystu?

Kiek žinau, Alina iš Klaipėdos:) Ir aš kartais su Pinkiu užsuku, nes tėvai Klaipėdoje gyvena. Jeigu kada atvažiuosime ilgesniam laikui, parašysiu :wink: Šiaip tai mano tėvai man vis praneša, kad ten ir ten Klaipėdoje matė buldogą :lol: Matyt, yra visgi, arba mato visą laiką jūsiškį :lol:

2007.06.04 13:39
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Emili rašė:
Lawyeris rašė:

Cia kazkas net savo kukuliukes nepristate, ne tik tai kad pacio saves neparode :roll: Laukiam laukiam manau kad daugelis su manim sutiks
AUUUUUUUU,Lawyeris, kur paslepei savo angliuke? :)

Turiu idėja sawo kukulę pristatyt tik per suvažiavimą pas Gintarę sodyboj liepos vidury:}:}:} Be to ji vis nuolat auga, šelmiškėja, tai vis nusprendžiu, kad darytos nuotraukos jau nebeatspindi esamos situacijos, ir vis nesiryžtu jų dėti:}:}:} Be to, nesinori girdėti piktos kritikos, ryšium su tuo, kad ji be dokumentų, ras kokią smulkmeną, ir pradės trimituoti.

Parduodamas šuniuką be dokumentų, tu išpildai žmogaus svajonę turėti anglų buldogą, kuris negalėtų įpirkti dokumentų, kuriam parodos ir vertinimai yra neaktualūs, jis tik nori turėti angliuką - mylimą šeimos draugą!

2007.06.04 16:14
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Nejuokaukit, kritikos galėtumėt susilaukti, nebent, jei veisti susiruoštumėt, prisistatymuose kritika - tabu :) Na nebent, pats pasiprašytumėt :wink: Nekompleksuokit :wink:

2007.06.04 16:57
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Čia ne dėl kompleksavimo, gink dieve ne, tik jaučiu šiokį tokį savanaudiškumo jausmą, ty smagu pamatyti kitų bullkas, gėrėtis jais, džiaugtis dėl jų ir šeimininkų, tačiau sawo buldžkės kažkaip nesinori niekam rodyti, norisi tik pačiam džiaugtis:}:}:} Na, taip taip, esu truputy nedraugiškas, gal pasitaisysiu:}:}

PS: dėl veisimo, bedokumentinių šuniukų susilaukimo nelaikau blogu dalyku (aišku jei tai neperauga į versliškumą, kuris pagal baudžiamą teisę (rodos) apibūdinamas skaičiumi 3), ir ryšium su tuo jūsų kritikos irgi nepriimčiau ir man ji nebūtų aktuali. Skirtingai nei jūs, aš pripažįstu ir bedokumentinių šuniukų teisę būti, bei gerų mylinčių šeimininkų teisę tokius šuniukus įsigyti ir pagrįstai įvardinti juos anglų buldogais. Nepaisant to, asmeniškai neteigiu, kad esu suplanavęs būtinai sukergti, čia labaiu priklauso nuo tėvų, aš neužsiimsiu. Aišku čia nukrypimas nuo temos, tačiau ne aš tai pradėjau.

2007.06.04 18:25
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tema išsigimė...

2007.06.04 18:56
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Manau tiesiog eilinis bandymas uzvirti kose ir tiek :lol:

2007.06.04 22:14
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė Bertos ir Ronio pasimatymas Vingio parke
Bertute ir Ronis, passimdami kartu savo seimininkes siandien smagiai pasitusino Vingio parke :)

Mes pamatem vienas kita. Ronio dideles akys sako kad tokio grozio jis dar nekada nemate :)
Paveikslėlis

Susokom tango..
Paveikslėlis

Ronis pasnabzdejo savo simpatijai kazka i ausyte..
Paveikslėlis

Bei pabande isbuciuoti. Nepavyko :)
Paveikslėlis

Tada mes suradom zaisliukus kiekvienas savo skoniui
Paveikslėlis
ir
Paveikslėlis

Graziai pasirodem profiliu (pamate kazkoki ziurkiuka and pavadelio, kuris vos ne numire is isgascio kai mes pribegom pasisveikinti) :lol:
Paveikslėlis

Na, ir BONUS: uzpakaliukai :P
Paveikslėlis

2007.10.21 17:21
Aprašymas ICQ
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai bent saunuoliai :!: O jie tikrai tokie panasus ar tik taip atrodo?
Roniuk, laikykis dabar tau prasides bemieges naktis :( , isimyles berniukas toki gruozi :lol:

2007.10.21 19:04
Aprašymas ICQ WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: