Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.04.24 13:47

Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
 vilnieciai, pas koki veterinara lankotes? 

Ar jus patenkinti savo vetu?
Apklausa baigėsi 2006.07.13 12:55
Labai 100%  100%  [ 4 ]
Jis geras , bet yra geresniu 0%  0%  [ 0 ]
nelabai 0%  0%  [ 0 ]
tikra katastrofa 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 4

vilnieciai, pas koki veterinara lankotes? 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė vilnieciai, pas koki veterinara lankotes?
:D sveiki visi,
galite parasyti pas koki veta jus lankotes, kur jis randasi ir kokie apie ji atsiliepimai :D

2006.07.06 12:55
Aprašymas YIM
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Aš saviškius pas Gumbaravičių vedu Antakalny. Ir gydytojas puikus ir šalia namų :)

2006.07.07 10:58
Aprašymas WWW
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mes vaziuojam i Veta, Kalvariji g. Visada profesonaliai apziuri ir pagydo.

2006.07.10 17:12
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
As jau n metu visus gyvuliukus vedu i Senamiescio vet.kl. pas Aurima Kvikli, tikrai super gydytojas :)

2006.07.13 18:30
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Antakalnio vetas Gumbaravičius - man ir Pinkiui geriausias. Ne tik profesionaliai pagydo ir pataria, bet ir šuniuką paminko, į nosytę pakšteli:) Tik nėra svarstyklių pas juos...

2006.07.14 15:16
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Udraites klinika prie TV boksto

2006.07.15 13:11
Aprašymas
Standartinė 
Kodel Vilnieciai??? :evil: Ka buliukai gyvena tik Vilniuje??? Rasykit visi kokiam mieste ir koki veta laikot geriausiu ? :lol:

2006.07.15 18:06
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na, matyt zmogus yra is Vilniaus ir jam yra aktualu suzinoti butent apie sio miesto vetus :)

2006.07.15 18:11
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
sorry jei ka izeidziau :oops: bet istikruju...Gintare sako tiesa as is vilniaus ir vat jau savaite kaip turiu suniuka ir as juo labai rupinuosi tai noriu vat jau sia savaite uzsirasyti pas koki veterinara ir patikrinti savo buldogiukes sveikatele , paklausti patarimu ,pasidaryti skiepa... :wink: tai nepykit is tikruju galit ir is kitu miestu cia rasyti :!: o tie kurie is vilniaus man galite pasakyti kiek uz apsilankyma jus mokate...As gal jau ruosiuosi i kalvariju ,bet dar nesu visiskai apsisprendus :P

2006.07.16 19:23
Aprašymas YIM
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Tai tu apsilankyk pas kelis vetus ir nuspresi kuris tau patiks.. Juk neprivaloma issirinkus tik ten ir vaikscioti :) Nueik, pasikalbek, paklausinek ir pamatysi ar tau tinka ar ne.. :) Senamiescio vet k. as labai pasitikiu, niekada nera nuvyle, o ir maistas ir vitaminai pas juos labai geri, labai zvilga kailiukai mano augintiniu ir niekada neserga. Taip pat ne perdetai saldziai bendrauja, labai rupinasi mano gyvunais ir visada atsimena mane nors zmoniu ten apsilango tikrai labai daug :) Labai atsidave zmones dirba, tikrai is pasaukimo :) Beje buliuku klientu pas ji tikrai labai daug, maciau iskabintas nuotraukas ir papasakojo man, tai ir patirtis didele, net esu girdejusi, kad vienas vetas kitos klinikoj prirase angliukui kruva antibiotiku, nes neva sunkiai kvepavo! sakes... Bet tikiu, kad yra daug geru gydytoju, tik dalinuosi savo patirtimi. Uz vizita nemoku nieko, bet maciau kainininke, kad 35Lt :) Sekmes ir tikiuosi neturesit problemu su sveikatom! :)

2006.07.16 22:01
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
aciu :D vat siandien ir eisiu pas vetus tai va reiks nuspresti pas kuri :?:

2006.07.17 08:37
Aprašymas YIM
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare, gal zinai koks tas gydytojas kuris is karto antibijotikus israse, nes man ir toks pasitaike :evil: nuejau pas tok tai tas "vetas" savo kabineta pasidare buto prieangyje :? net suns neapziurejo nieko tik pasakem problema ir iskart "reikia antibijoti"mes pasakeme kad mes bijome tokiam mazam suniukui jau antibijotikus duoti :( tai tas ir sako"tai jei bijot prasau iseiti nes man tokiu klientu nereikia kurie nepasitiki manimi" 8O zodziu jis ne vetas o apsisaukelis nes nera nei vieno diplomo ar panasei ant sienu :?: :?: :?: siaubas visas purvinas ,nesvarus ,net ranku nenusiplove.Nieko :!: :evil: ngi siaubas....Ir zinokit perspeju neikit pas si apsisaukeli :arrow: A.Petrošiūnas Mindaugo 21-14 :evil: NEIKIT PATARIU :!: Jei jum rupi jusu suns sveikata neikit pas ji :!: :!: :!:

Vat vakar nuejau pas kita veta :Linos veterinarijos klinika :!: Ji labai sauni miela ,jau ir diplomai,licenzijos viskas pakabinta,svaru,silta ,Vat susiukas tik atsigule ant to stalo kur apziureti tai iskart uzmigo :P ji labai faina :!: :D

2006.07.19 10:51
Aprašymas YIM
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
nu va, siaubas, sakau, visokiu buna zmoniu... O kas cia per pareiskimas!! nu geras.. Nepamenu zinok kas ten toks buvo.. tik zinau, kad reikia labai atsargiai rinktis gydytoja... Na va.. suniukas pats pasirinko :D

2006.07.19 11:45
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
NU JOA :D bet anas tai buvo kraupiakas :) net as pati jo issigandau 8O siaubas as et negalvojau kad tokiu isvis yra :roll: gaila ,kad tokiu atsiranda kurie tik del pinigu ir ,kad numarinti suni :( o ne del malonumo :( as tai irgi svajoju buti veterinare :D bet aisku ne tokia kaip tas :!:

2006.07.20 11:11
Aprašymas YIM
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Yra visokiu, nesinori smeizti, bet... Graudu, kad nuo zmoniu astakomybes stokos bei nerpofesionalumo kencia musu mazieji draugai.. :( As taip pat buvau suniuka nuvezusi i Jakovo veterinarijos klinika, veziau sekmadieni, nes nedirbo mano veterinaras. Mano mergaite koja nikstelejo, nuveziau, o jie man sako, reikia pamigdyti ir persviesti, bet juk kojyte neluzusi, kam is karto reikia migdyti.. Manau pirma reiketu nuskausminamu bei antibijotiku kazkokiu suleisti mazinanciu uzdegima.. Na nezinau, neleidau, nuveziau pas saviski, israse vaistuku, pagerem ir praejo.. Matyt pas juos per daug klientu, kad labai i kiekviena porblema gilintis... Na ka padarysi, kiekvienas renkasi jam ir jo augintiniui priimtiniausia gydytoja :) Tikiuosi, kad niekam neteks nusivilti, per daug skaudzios buna klaidos...

2006.07.21 21:08
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: