Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.06.21 09:27

Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
 OPERACIJA,NARKOZE... 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė OPERACIJA,NARKOZE...
SVEIKI!!!
NORETUMEM VEL PASIGUOSTI :cry:
KATIK GRIZOM IS KLINIKOS...DARE OPERACIJA AKYTEI...
GAN DAZNAI ISKRITINEJO AKYTES LIAUKA,TEKO OPERUOTI... :cry:
GULI DABAR VARGSELE SU "KARUNA"...INKSTI... :cry:
GAL DAR KAM YRA ISOPERAVE TA LIAUKYTE???AR ILGAI GIJA???
NUO KO APSKRITAI JI ISKRENTA?AR UZSIGAVO KUR?AR CIA BULDOGU "PROBLEMELE"?

2006.12.04 14:18
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kiek laiko Jusu mazylei? Visu pirma reikejo konsultuotis vetu ir ne bet kokiu :( Mes irgi darem tokia operacia, atvezem apie 4 val. o 6 jau begioja laiminga, paskui dar 10 dienu lasinau vaistukus i aikite. Bet kad daryta operacija tikrai nei sekundes nesimate ir juokiu "Karunu" nebuvo :(

2006.12.04 16:09
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Nejaugi jai ispjove liaukute??? :roll: :(

2006.12.04 16:10
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Karūna - tai tur būt plastikinė apykaklė, kad nekrapštytų akies :)
Šiaip čia ko gero viena iš dažniausių priežąsčių dėl ko operuojami buldogai - trečio voko išvirtimas.
Porą savaičių ir neliks jokių žymių, jei be komplikacijų. Sveikit! :)

2006.12.04 16:21
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Ne laukutes neispjove...pastate uztvara...operavo Jakovo klinikoje.sake lasinti lasiukus ir nenuimt karunos(kad nesikasitu) :cry:
ACIU!

2006.12.04 16:24
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Margarita, jūs labai nepergyvenkit :) Ryt mažoji jau lakstys tikriausiai, jei šiandien dar nelaksto :) Žinau, kaip liūdnai jie atrodo po narkozės, bet atsigaus greit. Nebent karūna trukdytų gyvent labai :wink: Mano šuniams neteko jos nešiot.

2006.12.04 16:47
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Jeigu kalba eina apie trecia voka tai neturetu buti jokiu problemu.Beja musu vetas (jeigu suo ramus),yra mums sutvarkes tokia problema ir be narkozes.Latvijoje buldogam privalomi akiu tyrimai, o kadangi jau daug metu dibam su latviu veisejais tai tiek mes tiek musu palikuoniai pamirsom situos rupescius :lol:

2006.12.04 17:30
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
Margarita, jūs labai nepergyvenkit :) Ryt mažoji jau lakstys tikriausiai, jei šiandien dar nelaksto :) Žinau, kaip liūdnai jie atrodo po narkozės, bet atsigaus greit. Nebent karūna trukdytų gyvent labai :wink: Mano šuniams neteko jos nešiot.

Aciu Edita uz palaikimus :!:
Tikrai liudnai atrodo su ta karuna :lol:
bijo ji jos...kai nuemu,tai visai kitas suo...laksto,dziaugiasi :lol: tik labai jai niesti turbut...bando pasikasyt :( tai trumpam,kol stebiu leidziu pabut be karunos,o veliau ilgai gaudau ja po visa buta,kad uzdeti karuna vel :lol:
Aciu dar karteli...bandysim apsiprasti :lol: ir pasveikti
Sekmes ir jums :!:

2006.12.05 13:28
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Mano angliukas su ta "karuna" prabuvo keturis menesius. Didziausia problema budavo lipti laiptais, nes ji kabindavosi uz zemes ir kai vakare reikdavo eiti miegoti, nes jis buvo prates miegoti lovoje po kaldra. Tai aisku, kad su ta karuna neperkur netilpdavo. O i pacia karunos nesiojimo pabaiga, tai tiek su ja susigyveno, kad mokejo ir kaulus grauzti ir malkas ir kamuoliukus nesioti :D
Aisku prieziuros, kantrybes ir meiles reikejo be galo daug, bet ko gi del ju nepadarysi :D

2006.12.05 16:34
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Atsiprasau ne menesius, bet keturias savaites :oops: :oops:

2006.12.05 16:40
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sveiki, noriu patarimo. Man būtinai reikia operuoti kalytę. Operacijos būtų akyčių (dėl ašarojimo, nes matau, kad jai didelis diskonfortas, nes paakiai patinę) ir sterilizacija. Tačiau kaip pasirinkti kada ir ką po ko daryti. Plius žinant, akd pas ją problemos su kaulais ar narkozė nepaveiks jos kojyčių, nesusilpnins sanarių ir pan? Ir taip gležna pas mane jinai.. Sterilizuoti noriu dėl nepageidaujamo nėštumo, plkius veisti nežadu tikrai, tad kam ją kankinti su ruja plius vėliau kokiais nors augliais. Ką pasiūlytumėt?

2007.05.26 21:19
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare rašė:
Sveiki, noriu patarimo. Man būtinai reikia operuoti kalytę. Operacijos būtų akyčių (dėl ašarojimo, nes matau, kad jai didelis diskonfortas, nes paakiai patinę) ir sterilizacija. Tačiau kaip pasirinkti kada ir ką po ko daryti. Plius žinant, akd pas ją problemos su kaulais ar narkozė nepaveiks jos kojyčių, nesusilpnins sanarių ir pan? Ir taip gležna pas mane jinai.. Sterilizuoti noriu dėl nepageidaujamo nėštumo, plkius veisti nežadu tikrai, tad kam ją kankinti su ruja plius vėliau kokiais nors augliais. Ką pasiūlytumėt?

Tai kur jus Gintare pirkot kalyte, kad tiek visokiu nelaimiu turit? Cia be genu turbut neapsieita, gal domejotes ir toliau gal veisiami tokie suniukai ir dar su dok.Gaunasi panasiai, kaip su arkliukais. :(

2007.05.26 22:16
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare rašė:

Gintare esu daug ko mates, bet nemanau, kad galeciau spresti ar ieskoti patarimo forume, tiesiog siulau pasukti mano manymu geriausiui akiu spec. tel. nr 869889896 vardas Evaldas, tikrai jis tau duos patarimu ne tik del akiu, bet zinovas tikrai patars daugiau nei , kad mes galetum patarti.(kaip jau ne karta esu rases, zmones negydykit savo augintiniu forumose) Beja tai tikrai drovus zmogus, nors daugelis ji laiko desineja Vaitkaus ranka.

2007.05.26 22:18
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Lolita - Aš pirkau šunis iš Jonavoje esančio veislyno. Moters vardas Ala berods. Kiek žinau (aišku tik dabar) jos pirmąjį veislyną uždarė dėl tam tikrų priežasčių ir šitą atidarė savo dukros vardu. Veisia buldogus, rotveilerius, grifonus ir etc. Nežinau kokie ten kiti jos šuniukai, bet įtariu, kad ten dauginimo fabrikas, o ne veislynas.
Bull - ačiū už patarimą. Žinoma, kad kreipsiuos į vetus. Tik kol kas noriu sužinoti forumiečių nuomonę. Klausimą gal ne taip aiškiai suformulavau. O jis toks: Reikia operuoti akis ir gimdą. Ar verta apskritai operuoti šiuos dalykus (vetų nuomonės skiriasi), jeigu taip - ar vienu metu ar kartu (vetų nuomonės vėlgi skiriasi). Operuojant abu dalykus vienu metu ar ne, kiek tai pakenks mano kalytei ir ar apskritai su jos sveikata galima tai daryti (gal net neverta, nes nežinia ar tai jai išties neapsunkins gyvenimo, narkozė ir pan)(vetzai nieko negarantuoja, visada yra rizika ir t.t. įprastos dainelės, konkretumo - neišgirstu). Žodžiu nežinau ar apskritai lysti į jos organizmą su skalpeliu ar geriau leisti jai ramiai gyventi kaip dabar gyvena... Be abejo suvokiu, kad forume gauta informacija yra 'foruminio' lygio, taip ją ir priimu. Juk suprantu, kad ne veterinarai esate. Tačiau nuomonės reikalingos.

P.S. ačiū už tel.nr. Gal dar pasakysit kur jis dirba? Kokioje klinikoje? Kad nepasirodyčiau kvailai prieš jį. Ačiū.

2007.05.26 23:08
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gintare, p.Evaldas dirba Kriauceliuno klinikuose tam tikrom valandom, galima skambinti i registratura ir ten Jums viskas pasakys , bet mano manymu geriausia po pietu vazioti pas ji tiesiai i Ringaudus, i jo klinika, kiek pamenu Ringauduose jis buna nuo 17-18 val.

P.S. manau tai turetu buti dvi atskiru laiku operacijos..:(

2007.05.27 08:55
Aprašymas ICQ WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume