Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.04.22 13:33

Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
 Epilepsija 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
Užjaučiu labai :(

Gal galit papasakot kokie iš pradžių buvo priepuoliai? Nuo ko viskas prasidėjo? Kad laiku dėmesį atkreipt, jei kas.

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad reikia atreipti dėmesį į:
1. Maumeniukas
Visų pirma perkant šuniuką reikia labai gerai apžiūrėti šuns galvą - t.y. patikrinti ar šuns maumeniukas yra užaugęs, nes to nepadarius (ar to nežinant) Jūs galite įsigyti potencialų epileptiką. Jei pas šunį nėra maumeniuko, tai jis arba sirgs epilepsija, arba nuo menkiausio galvos sutrenkimo gali tiesiog numirti (tik nepagalvokit, kad tai mūsų atvejis :wink: ).

2. Seilėtekis
Dabar, kuomet labai daug ieškojau informacijos apie šią ligą, paaiškėjo, kad nuo pat jo vaikystės aš nesupratau, kad su yra kažkas ne taip - jis nuo pat mažens ryškiai per daug seilėdavosi, o tai pasirodo yra vienas iš pagrindinių šios ligos požymių.

3. Galvos trauma
Deja, tačiau nuo galvos traumos nėra nei vienas apsaugotas. Jei patirs stiprų smegenų sumušimą, jis t.p. gali baigtis tokia liga kaip epilepsija.

Na, o priepuoliai iš pradžių buvo palyginti trumpi, po to ėmė ilgėti, dažnėti ir kuo jie dažniau kartodavosi tuo didesnis gailestis imdavo, nes pats supranti, kad nuo kiekvieno ištikto priepuolio mirdavo tam tikra jo smegenų dalis ir niekuo negali padėti. Tačiau dabar džiugina ta mintis, kad pas mus yra dar viena augintinė, tai priepuoliai jį ištinka tik kartą per mėnesį (tfu, tfu, tfu, kad tik neprikarksėčiau).

Tikiuosi, kad kam nors ši informacija bus naudinga :wink:

2005.06.27 19:57
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė epilepsija
Noriu pasiguosti. Mano buldozka mire. Sekmadienio nakti. Neatsigavo po epilepsijos priepolio. Nezinau ar tai pades kitiems, ar tiesiog pati noriu isipasakoti.Jam buvo vieneri metai ir septyni meniasiai.Pirmas priepolis buvo, kai jis buvo 6 menesiu. Priepuoliai budavo kas menesi. Mes gydemes Pas veterenare kuri pati veisia anglu buldogus. Israse vaistu, bet as buvau susidurus su zmogaus epilepsija ir zinau, kad vaistus reikia vartoti pagal t.t sistema. Mum tokios nesudare. Nuejom pas kita veterenara, pasake migdyti... O kaip galima sita sveika ir linksma burbuliuka nuvezti ir uzmigdyti?! Priepoliai pasikartodavo karta per menesi, visa kita laika mes su jo neturejom jokio vargo. Nuejom pas trecia daktara, pradejom vartoti fenobarbitali, dar priepolio metu suleisdavom dezepamo. Iki to laiko jau pastebejom, kad priepoliai priklauso nuo menulio faziu. tai va. taip ir gyvenom. Praeita penktadieni draugas isvaziavo i komandiruote. Pabuciavo mane ir Ego (toks suniuko vardas). Gryzes pabuciavo tik mane... As galvojau kad isprotesiu, as visai viena o mano Egutis mirsta man ant ranku. Tai buvo siaubinga. Ta pacia nakti as ji palaidojau.Paskambinau draugei, ji padejo. Trys naktys negalejau uzmigti, tik uzsimerkiu ir matau savo bubuka. Dabar prasau draugo kad ishsikraustitume i kita buta, cia pasidare salta ir nejauku... Noriu kito buldogiuko, bet labai bijau.Gal reikia palukti? Nezinau ar kitas suniukas nesusirgs. O epilepsija tikrai nepagidoma, ir priezastys nenustatytos is kur atsiranda. Nezinau ar padariau viska ka galejau, bet buvau salia jo paskutine akymirka, jis ziurejo i mane, zinojo kad jis nevienas. Man plista sirdis, kai prisimenu jo zvilgsni. Nezinau ka daryti...

2005.10.08 16:02
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
:cry: labai uzjauciu.....va del to ir as uz tai kad ji reikejo uzmigdyti, liga nepagydoma :( .....
beje o ka sako veiseja, ji nenori pakeisti suniuko?

2005.10.08 16:19
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
As pranesiau jai. Sako kad labai gaila, kad pranes i kluba. Beje pamaciau kad ji cia uzsiregistravusi. nezinau ar galiu kaltinti ja del to kad taip isejo, bet kai mes ji pirkom, mes visiskai nieko nenutuokem apie buldogus. Tesiog pamateme juos paruodoje ir isimylejom. Atvaziavom pas ja ziurejom suniukus. Jis buvo tigrinis ir judrus, buvo tikras lyderis. bet kai pradejo augti pastebejom kad ausytes stacios kaip pas zuikuti, bet mylejom ji toki koks buvo, ji paroda nueiti neisdrisom. bet dabar galvoju juk ta veiseja, ji turejo matyti kad kazkas negerai?! Ir jos apgailestavimas man negrazins mano shiltuko :cry:

2005.10.08 16:36
Aprašymas
Standartinė 
uzjauciu,Viktorija, del netekties :cry: .esu atsisveikinusi su dviem savo uzaugintais ir ismyletais sunimis, suprantu tavo savijauta.laikykis .o del kito suniuko isigijimo as tau pritarciau. tikrai tu jausiesi geriau .ir ne del to kad greiciau pamirstum savo Eguti, bet del to kad maziui atiduotum visa savo demesi , meile , rupesti ,kurio nespejai atiduoti Eguciui.

2005.10.08 23:18
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Gaila, kad ir tau Viktorija teko sužinoti, kas tai yra epilepsija. Nors trečiadienį jau bus du mėnesiai kaip aš savo augintinį užmigdžiau, bet vis dar prieš akis stovi tas baisus vaizdas, kai užeina priepuoliai.
Matai, kai tavo pats mylimiausias augintinis suserga tokia baisia liga, tu nori nenori privalai pagalvoti apie tai, kad vienas gražus rytas jam jau bus paskutinis. Būtent dėl to iš anksto privalai pradėti galvoti apie tai, kas bus toliau, kai jo nebeliks. Aišku dabar sunku tau ką nors patarti, bet žinai ką aš padariau dar jam gyvam esant - aš įsigijau antrą buldogą. Nesakau, kad man buvo labai lengva, kai vežiau jį mygdyti, bet tas kitas buldogiukas (tiksliau buldogytė, vardu Ruslana) man padėjo daug greičiau atsigauti. Pabandyk įsigyti kitą buldogiuką, tikrai padės. Tik nepradėk iš anksto galvoti, o jeigu... Jei taip galvosi, tai ir sulauksi to, ko nori.

Nekaltink veisėjos, ji juk to negalėjo numatyti. Epilepsija - nepaveldima liga, tik buldogiukai šia liga serga dažniausiai.

2005.10.09 11:08
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Asciu kad palaikote. Nekaltinu veisejos del to kad Egutis sirgo epilepsija, bet tai kad jis neatitinka standartus ji turejo matyti. Mes visai nepatyre ir kai rinkom suniuka vaziavom vieni ir ziurejom tik i tai kad jis judrus ir grazus. Jau visvien vielu kazka mastyti, tik save dar labiau skaudinu. Gal jus patartumet nuo ko pradeti? Praeita karta mum dave klubo tel. nr. o ten dave tos veisejos nr. Nezinau o gal vel pas ja kreiptis? Prasau pagalbos :roll:

2005.10.09 14:32
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Jo, dėl jo eksterjero, tai veisėja turėjo pasakyti...
Nors, žinai, kai šuniukas yra mažas, tai nelabai gali numanyti, koks jis bus užaugęs (šiandien jis yra puikus, o rytoj...), tokie jau tie buldogai, jie juk auga ne taip kaip visi šunys, o dalimis. Nors, žinoma, dėl ausyčiu galėjo įspėti, kad jos per daug stačios ir kad jas reiktų masažuoti (aišku, aš nežinau kokio jos statumo ir ar būtų masažavimas padėjęs).

O šuniuką aš tavo vietoje taip nesirinkčiau. Eik į parodas, ten tikrai tau bus daug lengviau išsirinkti savo būsimo augintinio tėvus, o vėliau ir patį augintinį.
Galų gale, parodose didesnis pasirinkimas, nei vienas veisėjas rekomenduotas klubo.

2005.10.09 16:15
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
As nezinau ka rinktis, berniuka ar mergaite. Labiau noriu berniuko. dar man idomu kaip kainos svyruoja. Mes savo pirkom uz 2000 lt. Nuo ko kaina priklauso? Gal pakonsultotumet? Ir kur surasti toki zmogu kuris tikrai ismano apie sia veisle, kuris galetu patarti, padeti ishsirinkti? Busiu dekinga uz bet koki patarima :)

2005.10.09 16:43
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Cia jau kita tema :wink:
Seip kainos priklauso nuo sunelio kokybes, bet zinoma ja nustato veislininkas.....taigi gali jo nuomone su jusiske ir issiskirti......o kainos dabar nuo 1500lt uz visokius baltarusiskus, geresni jau kainuoja virs 2000lt, o geru teveliu vaikai dabar jau ir po 3500lt pardavinejami, bet cia matyt dar ne lubos, nes is garsesniu veislynu suneliu kaina prasideda nuo poros tukstanciu euru :?

2005.10.09 17:20
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Viktorija rašė:
As nezinau ka rinktis, berniuka ar mergaite. Labiau noriu berniuko. dar man idomu kaip kainos svyruoja. Mes savo pirkom uz 2000 lt. Nuo ko kaina priklauso? Gal pakonsultotumet? Ir kur surasti toki zmogu kuris tikrai ismano apie sia veisle, kuris galetu patarti, padeti ishsirinkti? Busiu dekinga uz bet koki patarima :)

Viktorija, kaip tik turiu gražų tigrinį berniuką 3 mėnesių. Rasos Shreko vaiką. Nenori pasižūrėti? Epilepsija nei tėvas, nei motina nesirgo.

2005.10.10 14:00
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Edita rašė:
Viktorija rašė:

Viktorija, kaip tik turiu gražų tigrinį berniuką 3 mėnesių. Rasos Shreko vaiką. Nenori pasižūrėti? Epilepsija nei tėvas, nei motina nesirgo.

Jeigu galite atsiuskyte nuotrauka. Ir dar pasakykite kur jus gyvenate, kad atvaziuoti. Dar turiu su draugu pasitarti, nes norim kraustytis i kita buta, ir galvojom tada sunyciais uzsiimti, bet matyt buvo lemta man jusu zinute gauti anksciau. Mes gyvename Vilniuje.

2005.10.10 14:31
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Viktorija rašė:
Jeigu galite atsiuskyte nuotrauka. Ir dar pasakykite kur jus gyvenate, kad atvaziuoti. Dar turiu su draugu pasitarti, nes norim kraustytis i kita buta, ir galvojom tada sunyciais uzsiimti, bet matyt buvo lemta man jusu zinute gauti anksciau. Mes gyvename Vilniuje.

Aš irgi iš Vilniaus. Parašykit editos@delfi.lt arba skambtelkit 8674 11280.

2005.10.10 14:36
Aprašymas WWW
Naujokas
Naujokas
Vartotojo avataras

Standartinė 
Laba diena visiems.

Norejau pasiteirauti, kas tai yra Hill's b/d dieta.Gal kas galetumet aprasyt tai smulkiau.

Prancuzu buldogui(3m.) nesenai prasidejo dazni epilepsijos(ko gero traukulines) priepoliai, todel noretusi isbandyt viska, kas imanoma.

Labai dekoju,

Audrius

2006.04.20 21:44
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė EPILEPSIJA
Dazniausiai epilepsija istinka tuos sunis, kuriems truksta ar per daug baltymu.Koks bebutu gerumo sausas maistas ir kaip gamintojai ji begirtu jis turi trukumu,kad ir kaip gerai butu subalansuotas.Gamta taip suredyta kad naturalu maista nei zmonems nei sunims neatstos joks sintetinis maistas.Pameginkit is pagrindu pakeisti mityba i naturalia ir turetumete sulaukti rezultatu jei aisku tai nera kazkas su genais ar nepastebeta trauma.

2006.04.20 23:59
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 102 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: