Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.19 01:19

Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 padekit-puliniai 
Autorius Žinutė
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Siaip tai idomus daugumos vetu poziurys i odos ligas ALERGIJA 8O
Ir iskart neistyrus pradedamas gydymas nuo alergijos ( kiek zinau gydymas nuo alergijos yra hormoniniais preparatais) .Parodoksas pasirodo paprasciausi niezai :lol: .Kaip sako peliukai: geda,geda tokiems vetams :lol: :lol: :lol:

P.S. AS NETIKIU ALERGIJA !!!
Siaip daugumoj saliu sunys persirge demodeksu ( niezai manau cia ne prie ko) nedaleidziami veisimui .Galetu ir LKD tai priimti :idea: , o tai paskaicius postus kas antras bulldogas serga demodeksu 8O

2009.04.12 03:07
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sunys uzsikrecia 2 rusiu niezinem erkem - Demodex ir Sarkoptes. Pagrndinis skirtumas - parazitavimo vieta: Demodeksas parazituoja plauko folikule, Sarkopte odos epidermyje rausia "tunelius" gydymas irgi skiriasi. Kazkoki kieki Demodeks erkuciu turi beveik visi sunys, taciau jei suns imunitetas stiprus, erkes nesidaugina ir zalos nedaro, taciau nusilpus imuninei sistemaijos jos labai suaktyveja.

2009.04.12 10:19
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
BULL rašė:
Siaip tai idomus daugumos vetu poziurys i odos ligas ALERGIJA 8O
Ir iskart neistyrus pradedamas gydymas nuo alergijos ( kiek zinau gydymas nuo alergijos yra hormoniniais preparatais) .Parodoksas pasirodo paprasciausi niezai :lol: .Kaip sako peliukai: geda,geda tokiems vetams :lol: :lol: :lol:

P.S. AS NETIKIU ALERGIJA !!!
Siaip daugumoj saliu sunys persirge demodeksu ( niezai manau cia ne prie ko) nedaleidziami veisimui .Galetu ir LKD tai priimti :idea: , o tai paskaicius postus kas antras bulldogas serga demodeksu 8O

BULL, ką reiškia "netikiu alergija"? :)
Aišku, pulti gydyti pirma nuo vieno ir laukti, "suveiks ar ne, o tuomet žiūrėsim" - tokia praktika šiaip sau, bet ko gero, pagal senus įpročius, nelinkstama skirti bent kiek daugiau pastangų diagnostikai. Tarsi gyvūno sveikata nereikšminga ir išankstinė vetų nuostata dažna, kad šeimininkas pinigų šuns tyrimams neleis.
O dėl demodekso yra atskira temelė. Gal tik norėčiau įsiterpt, kad veisime tikrai neturėtų dalyvauti generalizuota demodekso forma sirgę šunys. (Nors neteko susidurti su info apie realius apribojimus klubuose) Kiek esu domėjusis, visur kalbama apie tą patį - nusilpusį imunitetą. Nors dėl pačio demodekso kilmės yra įvairių nuomonių, dažniausiai teigiama, kad motina su pienu šuniukams perduoda, bet yra ir kitokių teorijų.
Mano senoji yra sirgusi, o Pamela va gyveno ramiai ir nieko, jokių bėdų dėl to. Bernams yra buvę maži lopinėliai nuplikę, bet po kurio laiko savaime sustvarkė.

2009.04.12 17:07
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
pas mus taip pat cile, nuvaziuokit i valanciaus gatve esancia glinika,mum neblogai sekasi, jau atrodo kaip ir geryn eina :D

2009.04.13 18:02
Aprašymas YIM
Narys
Narys

Standartinė 
Pas mus taip ir yra "Sarkoptes" mums tai čia jau Kaune nustatė, bet vėlgi kaip sakau su Brajinsku labai įdomiai gaunas, jis man aiškina, kad mano šuo " alergiškas" ir todėl jos imunitetas nusilpęs ir dėl to gaunasi visos tos erkės ir kad taip bus pastoviai. Na bandysim į valančiaus gatvę važiuot nesam dar buvę, nes visiškos nesamonės man gaunasi su tais veterinarais. Aš taip nutariau, kad vešiu visalaik į Kauną, nes nėra tų vetų čia normalių ( vyras juokiasi išsilaikiau teises, tai sako dabar reiks ar nereiks veši Į Kauną).

2009.04.14 14:46
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
Visapuskiska nauda bus :D Berta irgi labai elergiska,negali nei kasnelio paduot,iskart spuogeliu pilna galva,kaip ragiuku pasidaro :( bet jokiu erkuciu niekad neranda :roll:

2009.04.14 15:00
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
as kaip pasakiau daktarui kad noriu vaziuot i kauna, tas sako vaziuok- ta pati pasakys... toks jau tas tavo numyletinis, dazna anglu liga.

2009.04.16 22:06
Aprašymas YIM
Narys
Narys

Standartinė 
na tai kai nustatė sarkoptes , tai kaune išrašė tabletes "sinuloks" . Mano kalytė visiškai netoliaravo šitų vaistų, jų spalva rožinė tai pradėjo vemti ružavom putom, vieną dieną taip buvau išsigandus, kad siaubas, virpėjo galinės kojytės, kratėsi galvytė, man aišku isterija prasidėjo, tai gerai, kad pas mamą buvau ji iš kart angliuko padavė šiaip ne taip atsigavo, tai nuvežėm pas vetą pakeitė i kitas tabletes dabar pavadinimo neparašysiu, nes ne namie esu, po kol kas viskas gerai, bet važiuosiu atgal i Kauną, kad nustaytų alergiją antibijotikams lyg ir daro tai Kaune, ar kas nors darė tokias procedūras?

2009.04.18 23:10
Aprašymas
Narys
Narys

Standartinė 
Koks tu kitu vaistu pavadinimas ir ar padejo? Manau, kad musu Bertai irgi tas pats, budavo vis paberia, vezu pas daktara, nieko neranda, priraso vaistu, kurie tik tam kartui padeda ir po keliu menesiu vel viskas is naujo :cry: Idomu, kuo pas jus gydo ir ar liga neatsinaujina. Nesinori mergytes sert be reikalo vaistais, neisgydo, o tik apgydo. Ryt skambinsiu vetui, ka pasakys :roll:

2010.02.18 06:51
Aprašymas

Standartinė poodine erkute
Mano kukuliui isvis prasati, jokio sasiuko nepastebejau, o kita diena jau aplink ausi didziausia zaizda puliuojanti ir kraujuojanti, nuvezem pas veta uzmigde nuskuto plaukus, israse losijona tepti, ir antibijotikus, kuriu suleisti jis nesileidzia. itaria kad tai poodine erkute, gal kas buvot susidure su tuo, per kiek laiko pagyjo? :cry: labai bijau

2010.02.20 17:43
Aprašymas
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
o kam migde suni, del poodines erkutes tyrimo?

2010.02.20 18:18
Aprašymas WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: