Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018.07.16 19:29

Atsakyti į temą  [ 233 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Kitas
 Ar Lietuvoje yra geru reproduktoriu? 
Autorius Žinutė
Standartinė Ar Lietuvoje yra geru reproduktoriu?
Sveiki, noreciau padiskutuoti kam idomu sio klausymu :wink:
Va pvz. as turiu kalyte ir pradedu galvoti apie pora jai. Bet kaip paziuriu foto vieno ar kito, vis randu prie ko prisikabinti, todel akys vis daugiau kripsta i Rusijos, Estijos ar latvijos puse. :(
Ir aplamai ka galvojat , ar Lietuvoje yra buldogas vertas pasalio cempiono titulo , kad ir Poznanieje siemet? Aisku ir kalytes taip pat, nors tai retenybe.
Tiesiog labai jau idomi nuomone Jusu (aisku profu) koks tas idealus anglas Jusu akimis? Koks vertas demesio reproduktorius? Aisku suprantu, kad cempionas nebutinai bus geras reproduktorius ir atvirksciai neturintis labai daug titulu patinas gali duoti puikius genus suniukams.
Mano mergaite turi trukumu, kaip ir dauguma buldogu pas mus, todel kad neveisti bet kokiu buldogu reikalingas ipatingai geras patinas...

2006.08.29 12:14
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Sako, kad idealių šunų nebūna :wink: Man tokio irgi neteko Lietuvoj matyt, nors vis žvalgausi savo "mergaitėms". Rasos Shrekas man labai patiko, bet...

Gaila, kad nelabai gausiai čia veislynų šeimininkai rodosi, galėtų ir pasirodyt ir pasireklamuot, jei turi kokį berniuką dėmesio vertą.

2006.08.29 15:34
Aprašymas WWW
Standartinė 
Aciu Edita, kad parasete :wink:
Beabejo Rasos berniukai verti demesio, todel praktiskai toj Lietuvoje visi buldogai bus gimines :lol:
Kazkaip pas mus ir veislinai pagrinde laiko mergaites.
O del idealaus buldogo, yra tokie bet deja toli ir ne pas mus, na pvz.man labai patinka Europos vice cempionas, aisku nuvaziot kainuoja ir aplamai ... Bet is esmes imanoma...
Nezinau ar esu teisi, bet manau jei nerasiu tinkamo pagal visus kriterijus, tokio koks man patinktu, ko gero ir "neistekes" mano mazute, nes eiliniu buldogu pilna jau Lietuva, o norisi, kad ir pas mus is kitu valstybiu vaziotu su kalytem. O kol kas to nera. :roll:
Beto ir Rasos kaip suprantu berniukai yra atveztiniai, atsiprasau jei klystu.

2006.08.29 17:30
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Deja atveztiniai, pas mus net tokiu deja kol kas neisigysi :? Ir ko gero visgi neblogu kalyciu yra gerokai daugiau negu patinu :( Ir aisku vietiniai vienaip ar kitaip dazniausiai gimines.
O seip buldogu pasaulyje dauk ka reiskia mados ir garsus veislynai. Manau visgi geriau reproduktorius kiles is veislyno, kuris jau zinomas ir yra isveises kelias kartas geru sunu, negu kazkos maisytos kilmes(ta prasme kad teveliai buvo skirtingu tipu, is skirtingu vietu) tapes nugaletoju. Bet aisku ne visada vienodai perduodamos gerosios savybes tiek vienu, tiek kitu atveju.

2006.08.29 18:57
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Kreipiuosi i svecia KKK ir tikuosi jis nesupyks jeigu truputi sukritikuosiu jo pasisakyma del patinelio pasirinkimo.
Pirmiausia pagal vesimo teorija veislinis patinas vadinamas tas suo,kuris yra specialiai auginamas o veliau reguliariai kergiamas,turintis gera charakteri,gera ishvaizda(eksterjera),yra stiprus ir taisiklingos konstitucijos,geros kilmes(ishveistas lainbrydingo ar inbrydingo budu).Taigi,kaip visa tai galima iziureti nuotraukoje.Dabar del giminystes:dauguma vertingiausiu ir geriausiu sunu butent ir ishveisiami ismintingai ir apskaiciuotai poruojant giminigus pagal kraujo linija sunis.Zinoma ,pas mus Lietuvoje visiska makalyne ir praktiskai neimanoma atsekti suns kilmes(jau dabar niekam nepaslaptis,yra veiseju prijunginejanciu bedokumentinius sunelius prie dokumentiniu vadu,arba eilines kalytes suniukai prijungiami prie labiau tituluotos ir t.t.)Taigi taikyti cia lainbrydinga ar inbrydinga butu rizikinga.Jauciu kad per daug ishsiplesiu ,kadangi sunu veisimas tai jau atskira ir be galo plati tema.Kalba eina apie patinelio pasirinkima.Ka galeciau patarti renkantis patinuka :?: Ziurint kokie Jusu tikslai.Ar tik sukergti kalyte ir gauti papildomu pajamu ,ar kaip rasote, neveisti bet kokiu buldogu(turint pastaraji tiksla apie pelna uzmirskite).Taigi ,rimto veislinio darbo pradziai yra ir Lietuvoje keletas patinuku,nebutina pradeti nuo pasaulio cempionu.Zinoma jeigu finansines galimybes neribotos,kodelgi ne,nuo to tik Lietuvos buldogam geriau.Pirmiausia atidziai ivertinkite savo kalytes trukumus ir ziurekite,kad pas pasirinkta patineli nebutu tu paciu trukumu.Tai turbut pati paprasciausia pradzia,o toliau viskas priklausys nuo to kiek desite pastangu informacijos rinkimui,ziniu kaupimui ir pritaikymui praktiniame veisliniame darbe(jeigu tai galima pavadinti darbu).Linkiu kuo geriausios kloties.Smagu kad po truputi gauseja entuziastu norinciu veisti gerus sunis.

2006.08.29 21:49
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
[quote="Rasa"]O seip buldogu pasaulyje dauk ka reiskia mados ir garsus veislynai. [quote]

Man apie tas madas nelabai aišku. Suprantu, kad spalva gal būt gali būt kuri nors labiau madinga, bet visa kita? Standartas juk vienas.

2006.08.30 17:28
Aprašymas WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Standartas tai vienas, bet jis nera toks smulkus kad nebutu galima teisingais laikyti keliu vienas i kita nepanasiu sunu. Pries desimtmeti buldogas atrode kiek kitaip nei atrodo dabar. O kaip jis atrodys dar po desimt metu irgi ko gero ne mums spresti. Mums liks tik i ka nors lygiuotis :roll:
O del lietuvos reproduktoriu.... tai tikrai nera pas mus ant ko cia imbridinga daryti... ir net lainbrydinga. Beje imbridinguoti buldogu ko gero apskritai nieks nesiryzta. O laibrydingas daromas tik ant tikrai geru ir patikrintu reproduktoriu. Kitaip tai ne pliusas, o didziulis minusas.
Ir i pasauline nera ka vezti :( Puikiai ivertintu ko gero keletas butu, bet i prizines vietas pretenduoti ko gero nelabai galime. Na nebent kas nors turi paslepta "bomba" :D
Beje estijoje situacija su buldogais zymiai prastesne, o latvijoje panasi, nors as ko gero manyciau kad visgi lietuvoje laikomes geriau, nei kaimynai. O jei jau vezti kazkur tai reiketu vezti patikima ir gera kalyte, tai cia pirma. O antra nebutina brautis i brangiausias salis. Nors velgi as laikausi nuomones kad tada jau geriau atsivezti berniuka nuo geru reproduktoriu, negu ismetineti pinigus vienkartiniam bandymui kuris gali ir nepavykti :?

2006.08.30 18:27
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Butent geri ir vienas i kita nepanasus sunys ir yra tos dienos mados reikalas.Galvoju kad ta IDEALU BULDOGA kiekvienas susikuria savo vaizduoteje.Tarkim kokio garsesnio ar gerai isreklamuoto veislyno sunys laimi kelias didesnes parodas ir daugumos akys nukrypsta i to veislyno sunu tipa,atsiranda mada.Na nezinau ,manes tai tos mados kazkaip neveikia,turiu savo buldogo ideala ir jokie nauji madu vejai is veziu dar neismuse.Asmeniskai as tai dievinu mazus didziagalvius ir placiapecius buliukus,pvz.kaip Editos Marsas buvo,Rasos Borisas ... Hm,dabar susimasciau ,o gal ir mane kada pagavo tas madu vejas :idea:
Del Latvijos ir Estijos sunu tai visu 100 procentu pritariu Rasai,o jeigu ka ir radot tai atidziau panagrinekit kilme,pasidomekit prieaugliu ir esu isitikinusi nieko geresnio nebus.

2006.08.30 23:19
Aprašymas WWW
Standartinė 
Sveiki, labai malonu, kad diskutuojate cia :wink:
Tema istiesu labai idomi, manau ir Jums. Aisku ir ta tema galima sneketis be galo.
Jolanta, aciu kad kritikuojate, taip kol kas ziuriu tik foto, bet to paciu bendrauju su seimininkais patinkanciu man patinuku, taip pat su tu patinu vaiku seimininkais nuo skirtingu kaliu, ziuriu pagal ju kilmes dokus protieviu foto ir t.t.. O apie makles visokias kas liecia buldogu suniukus, kaip rasot apie bedokumentinius, istikruju net nenoriu galvot, tiesiog slykstu man. Taip pat savo tikslu laikau ne pinigus, o kaip rasiau tikslas tik vienas, gauti ipatingai gerus suniukus ir kad is ju geriausi liktu Lietuvoje. Taip pat suprantu, kad is pirmo karto gali nieko nepavykti. Viena Rusijos nelabai zinomo veislyno savininke, man pasake kad uz juokius pinigus neveztu savo "mergu" pas Lietuvos patinus. Buvo nelabai malonu tai isgirsti :(
Is anksto atsiprasau jei ka iskaudinsiu, manau kad nesenai buvo padarytas mieginimas atvezti cia gera patina, labai zinomo veislyno is Rusijos, manau suprantat apie ka rasau (cia forume buvo siek tiek aptariniejamas jis), kaip suprantu kazkas atsitiko, kad jo nesimato....

2006.08.31 12:34
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
KKK rašė:
Viena Rusijos nelabai zinomo veislyno savininke, man pasake kad uz juokius pinigus neveztu savo "mergu" pas Lietuvos patinus. Buvo nelabai malonu tai isgirsti :(

O gal priežastis tokio požiūrio galėtumėt įvardint? Su kažkokiom problemom buvo susidūrusi ta veisėja?

2006.08.31 14:25
Aprašymas WWW
Standartinė 
Manau juokiu problemu nebuvo, tiesiog nuomone apie Lietuvos patinus tokia, suprantat, kad parodose juk jie irgi dalyvauja, ir taip pat stebi kitus sunis, jeigu idomu idedu citata apie Lietuvos sios veisles patinus:
".... это просто сборная солянка из кровей и типов вернее какие типы это собаки среднего уровня и в кровном плане НИЧЕГО стоящего или интересного Просто набор собак...."
Man buvo skaudu tai skaityt :(

2006.08.31 15:01
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na nieko nuostabau as cia nematau, nors reiketu pastebeti kad ir toje didziuleje rusijoje nera vietiniu garsiu pastinu ir nera tokio veislyno, kuris galetu pasigirti is savu isaugines pasaulio cempiona, nors salis ir bekraste :lol: O ko jiems cia vaziuoti irgi nesuprantu, juk pas mus geriausiu atveju nuo ju parsiveztu sunu vaikai gyvena ir daugiau nieko. Taip kad savo produkcija tik papeike :lol:
Geriau paziurekit kokius sunelius kiti vedziojasi http://www.oldengland.it/english/indexengl.htm o ir linku sekcija cia didele...

Paskutinį kartą redagavo Rasa 2006.08.31 17:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

2006.08.31 17:22
Aprašymas ICQ WWW
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Ai tiesa, jei jus mintyje turejote sviesuti is diamond veislyno, tai tas veislynas irgi kaip ir visi..... o sviesucio deja jau seniai nera, tiesa cia informacija is klubo :( taigi galima butu teigti kad nebuvo ju produktas itin kokybiskas...

2006.08.31 17:25
Aprašymas ICQ WWW
Standartinė 
Taip Rasa kalbejau apie Gonga, labai gaila :( kad jo nera, uzjauciu labai seimininkus .... Nors veisejai sito nezino, o gal tik apsimeta kad nezino....
Man idomi butu Jusu nuomone apie sita patina:
http://www.skif.bulldogss.com/
Taip pat apie sita:
http://www.bulldogs.h12.ru/pedigree.php

Ir dar noreciau paklaust kaip profu :wink: , kaip rasiau mano kalyte turi kaikuriu trukumu, kuriu nenoreciau pamatyti suniukuose, bet tuo paciu turi ir privalumu, kurios noreciau islaikyti. Tai renkantis patina kas lecia trukumus viskas aisku, o kas lecia privalumus?? Jie turi buti tokie pat kaip pas mano, kad nesugadinti?? Ar as jau nusisneku, gal per daug apie tai galvoju?

2006.09.01 12:09
Narys
Narys
Vartotojo avataras

Standartinė 
Na kas del rusu veiseju.... pas juos kaip ir pas mus.... ne is jo nupirkai vadinasi suo slamstas, juk nepasakys kad kito veislyno suo geresnis :roll: ..... jie beje dauk arsiau uz buvi kovoja kiek teko pastebeti :D

Pirmasis butu lietuvoje gyvenusio marso brolis, tas pats tevelis, o mamos linija kaip ir mano borisiau stovi is anglisjos parveztas Dinkydibble Appollo Quest , nors manau silpnoka cia vieta, nors Sherwudsky Surpriz Rosika yra davusi dauk graziu vaiku ... maciau ji, grazus berniukas.
Antrasis tikras maniskio brolis, tie patys tevai, tik Borisius metais jaunesnis :wink:

Na jus negalite zinoti kokias butent savybes perduos jusu kalyte, nes jai tai bus pirma vada kiek suprantu. Ji gali perduoti tiek gerasias tiek blogasias savo savybes ir visai neaisku dominuos ji ar patinas. Kergiamo patino seimininkai kiek geriau zino kokias savybes perduoda ju suo, nes nuo jo sulaukia ne vienos vados ir turi galimybe lyginti. Bet ar jums kas apie tai papasakos cia jau kitas klausimas. Dazniausiai tenka paciam viska aiskintis. Svarbiausia kad trukumai nesutaptu.

2006.09.01 12:39
Aprašymas ICQ WWW
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 233 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: